Klein antiek Chinees porseleinen waterpotje met Queng Long bodemmerk. Uiterst gedetailleerde beschildering met eenden in landschap decor en goudrand. Afmeting: 3 x 6,6 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen zes-kantige hockers met handgeschilderde florale decors. Afmeting: 49 x 29 x 33 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse gemerkte handbeschilderde vazen met figuren in landschap decors. Gemerkt met grote J in wit. Eén vaas chip in bovenrand, verder in goede staat. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In rede...
Tien oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden met handgeschilderde florale decors en gecontourneerde omranding. Circa 1930. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen plaquettes. 19e Eeuw. Eén maal: Engel met vergulde messing lijst. Eén maal: Moeder met kind. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Biedermeier porseleinen vazen met handgeschilderde figuren decors. Beide vazen beschadigd. Afmeting: 27 cm. In matige staat.
Oud Duits KPM porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie koffiekannen, vier schalen, twee dekselschalen, sauskom, zeventien kop + schotels, vier melkkannen, twee suikerpotten. Afmeting: 7 - 35...
Oud Duits handbeschilderd Sitzendorf servies met Barok putti en landschappen decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Achttien kop + schotels (thee, mokka, koffie), zes gebaksborden, twee kandelaren, vier dek...
Twaalf Duitse porseleinen transparante plaquettes met diverse decors. Gemerkt met kroon P.W.P. 1817. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Rosenthal porseleinen dekselcoupes, Kunstabteilung. Met landschappen en goud decor. Naar A. Keitel. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
Duits KPM porseleinen handbeschilderd servies. 20e Eeuw. Met goud en stadsgezichten decors. Bestaande uit: Dertien kop+schotels, theekan, twee platte borden etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - ...
Lot oud Duits KPM porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Bonbonschaal, kandelaar, dekseldozen, kopjes + schotels etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Louis Seize-stijl Dresden porseleinen vazen met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Groot Duits KPM porseleinen Barok-stijl eetservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier dekselschalen, drie sauskommen, twaalf schalen, dekselpot, elf kop + schotels, theekan, vier-en-twintig borden, dertig...
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Drie oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Zes oude Duitse KPM porseleinen kraagvazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal chip. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.
Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...