Vijf maal antiek aardewerk, circa 1910-1930. Eén maal Jugendstil dekselvaas. Twee maal Jugendstil kannetjes. Twee maal Turn Wien vaasjes. Afmeting: 13-20 cm. In goede staat.
Vijf maal aardewerk, circa 1900. Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden Frankrijk door G. Buteux, Jugendstil. Twee antieke Franse borden met fruit decors. Eén maal Jugendstil Engels porselei...
Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...
Grote oude Japanse Imari porseleinen lampenvoet met goud- en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting. 52 cm. In goede staat
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met Familie Verte landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Drie grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met diverse figuren en florale decors. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors, met celadon groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale en vlinder decor. Eén maal met figuren in landschap en tekst verso. Afmeting: 60-58 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afmeting. 22 cm.In redelijk/goede staat
Twee ingelijste tabletten met terracotta medailles etc. . Met Romeinse/Griekse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 35 x 41 cm. en 43 x 59 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Yongzheng bord met gedetailleerde figuren en goud decor. Afmeting: ø 23,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom Afmeting 17-13cm. In redelijk/ goede staat
Antiek Chinees blauw geglazuurde schotel met florale decors. Ming dynasty. Gemerkt. Afmeting: 4,5 x 24 cm. ø. In goede staat.
Drie grote oude Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van florale en goud decors. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afmeting. 32 x 20.5 ø. In redelijk/ goede staat
Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderd decor rondom, bloemen en vogels. 19e Eeuw. Afmeting: 23,3 x 17, 5 cm. ø. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees porselein. Gemerkt en ongemerkt. 19e Eeuw. Zes borden met landschappen decors (drie goed, drie met randschade). Eén papbord met draken decor (beschadigd). Drie kopjes (goed), ...
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met floraal-, , fruit- en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18xø16cm.In goede staat.
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afmeting. ø 23 cm. In redelijk/ goede staat.
Chinees Imari porseleinen trekpot (tuit gelijmd, haarscheur + chips deksel). 18e Eeuw. Afmeting: 12,3 x 15,2 x 9,5 cm ø.
Oude Chinese Kantonese vaas. 20e Eeuw. (gemerkt). Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans keramieken inktstel met vergulde messing houders, inclusief glazen inktpotjes. Afmeting: 12 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Ludwigsburg' porseleinen figuren. Circa: 1900. Jongen met vogelkooi. en meisje met vogel. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Oude Herend porseleinen buste van 'Liszt'. Circa: 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese zes-kantige Yixing theepot. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met vechtende krijgers. Circa: 1920. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese keramieken olielampjes. Eén paardje, één olifant, en één met tekst en landschap. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gestoken jadestukken met opengewerkte draken decors. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Lot Chinees Capucijner servies. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Zes schotels, vijf kopjes met florale decor. (Vijf schotels goed en één met chip, drie kopjes goed, twee beschadigd). Afmeting: 5 x 11 cm ...
Antieke Villeroy en Boch lampetkan met schaal (Petrus Regout). Circa 1900. Jugendstil met florale decors en fruit. Haarlijn in keramiek en craquelé. Afmeting: 30 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Negen maal antiek porselein. Eén maal acht-delige Duits porseleinen gebaksset. Eén maal drie-delige porseleinen theestoof, 19e eeuw. Afmeting: circa 15-30 cm. In goede staat.
Zweeds Röhrstand porseleinen serviesgoed 'Ost India'. Bestaande uit: Acht kop en schotels + vier gebaksborden. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese Yixing theepot met draken decor, tekens en gemerkt. Twee kleurig. Binnenzeef beschadigd. Afmeting. 13.5x20.3x12.5 cm. ø.
Mooi Villeroy & Boch servies. Decor Manoir, creme-kleurig met gecontourneerde omranding. Bestaande uit; Vierentwintig borden, twee kannen, zestien kop+schotels, één sauskom, twee dekselterrines, één g...
Twee Hollandse polychrome herdenkingsborden. Eén maal Kerama-Den Haag, 1940-1945, 'Oranje bloeit op eigen grond na vijf jaar tyrannie. Eén maal Baga No. 641, 'Melknood', 1918-1919. Afmeting: 23-24 cm....
Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...
Grote antieke keramieken Delfts blauwe bloempot met florale en landschappen decor. Petrus Regout of Boch. Afmeting: 26 x 35 cm ø. In goede staat.
Grote Delftse sierschotel met chinoiserie decor, polychrome (randglazuurschade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvaasjes met kersenboom bloesem-, vogels- en , goud decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Porseleinen mocca kopje, kobalt blauw met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afmeting. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.
Vier oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotjes. 19e-20e Eeuw. Bestaande uit: drie maal tonnetjes-vorm met florale decors, 20e eeuw. En één maal Kantonees (deksel kapot), 19e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...
Grote Delftse herdenkingsschotel (Schoonhoven). 20e Eeuw. Aangeboden door de N.V. Hengelosche Bierbrouwerij. Afmeting: 35,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote terracotta theepot. 19e Eeuw. Theepot is bewerkt met rocailles en leeuwenkoppen. Gemerkt B + M 18. (minimale chip). Afmeting: 27 x 30 x 23 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor. Gemerkt. Afmeting. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.
Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afmeting. 13 cm. In goede staat.
Groot Chinees groen jade snijstuk op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese Yixing theepotjes, gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twaalf maal antieke Japanse vaasjes. Satsuma en Kutani. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Jugendstil Majolica kaststel. Nr. 11553 II. Circa 1900. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse Kutani sierschotels met figuren en goud decors. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Japanse porseleinen dienbladen met goud decor en figuren in landschappen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat
Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse tegeltableaus. Eén maal de luitspeler, één maal zelfportret Rembrandt. Plateelbakkerij Hilversum. Monogram P.B. Afmeting. 40x47 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse imari bloempot met floraal decor, Afmeting 15x19,5øcm. In goede staat
Zes maal Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Met geisha's en florale decors. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Negen Chinees porseleinen borden met floraal- en bamboe decors. 18e Eeuw. Licht randschades en/of haarlijn. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen Wanli schotels met swastika en florale decors in coulissen. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: 21,5 x 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Eén maal (18e eeuw), blauw-floraal, minimale randchips. Eén maal 18e-19e eeuw, met emaille decor, floraal (diepe schotel). Minimale randchips + éé...
Twee oude Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten met zilveren deksel. Eerste helft 20e eeuw. Potten zijn voorzien van figuren decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Circa 1900. Potten zijn voorzien van florale decors. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal celadon. en een maal figuren decor in tuin. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eén maal Familie Verte, berglandschap. Eén maal floraal/vlinder decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.
Oude Celadon keramieken madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen figuur. 'Vrouw met perkamentrol'. 19e eeuw. (linker voet gerestaureerd). Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen figuur. 20e eeuw. 'Man met snor en tabakspijp'. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met landschappen, floraal, vogels en insecten. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen figuur, 20e eeuw. Ongemerkt. (één vinger eraf). Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.
Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...
Lot antiek Japans en Chinees porselein. Onder andere: Eén Imari dekselbeker + schotel, twee kopjes (18e eeuw), één schotel, één vaasje met deksel, één vaasje (deksel chip), één Imari zalfpotje (minima...
Vijf maal Chinees porseleinen octagonale Queng Long borden met florale decors. 18e Eeuw. (twee gelijmd, drie goed). Afmeting: 19 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen figuren, ca. 1880. Man en vrouw op boomstronk met goud decor. Afmeting. 23 cm. In goede staat.
Grote Chinese spekstenen figuur. Stam met vogel en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees/Kantonees porselein. 20e eeuw. Onder andere; twee bloempotten, één dekselvaas, en drie losse vazen. Afmeting: 14-37 cm. In goede staat.
Antiek Frans Limoges Art Deco theeservies. Raynand + Co. Limoges. Circa 1930. Elf kop en schotels met abstract en goud decor. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 23 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Duitse porseleinen bolvazen met florale decors, door G. Fieravino. Circa 1980. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.
Zes delen duits Stadt Meissen, Teichert, uien decor (zwiebelmuster), één onduidelijk gemerkt, porseleinen borden/ schotels. Afmeting. 16-27 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kop en schotel met gecontourneerde omranding en florale decors. Circa: 1800. Gemerkt met blad., peterselie decor. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Hollandse 'Goedewaagen' keramieken tabakspot Havanna. Circa: 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers en Foo honden. Circa: 1900. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.