Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Ming kommen uit de 16e eeuw met florale decors. één met lichte randglazuur schades en één met lichte randglazuur schades + haarlijn. Afmeting: 7,3 x 17 cm ø. In redelijk/goed...
Lot 18e-19e eeuws Chinees porselein. Twee kommen (gemerkt) mogelijk 17e eeuw, met donkerblauwe florale decors (één beschadigd). Twee schotels en één kopje 18e eeuw (kopje haarlijn). Eén bordje, 18e ee...
Zeldzame Chinees porseleinen vaas met draken. Gemerkt, 'Cheng Long', 19e eeuw. Met goudrand en zwarte achtergrond. Afmeting: 29,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Chinese porseleinen presenteerschaal met geschulpte omranding en florale decors, 18e eeuw. Afmeting. 3x30x25 cm..In goede staat
Grote antieke Chinees porseleinen blauw-witte vaas met florale decors en vogels. Qing dynastie. Afmeting: 33 x 30,5 cm. ø In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen houder met deksel, Foohond met Chinese vrouw (gemerkt), Familie Verte. Afmeting: 31 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kantonese keramieken lamp, 20e eeuw.. Afmeting: 54 x 30 cm ø In goede staat
Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Japans Satsuma keramieken kaststel met meerkleurige figuren decors en Foo hond. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 38 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen vazen in Biedermeier stijl met kinderen in landschappen decors en goud decor. (één vaas haarscheur). Afmeting: 17 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duitse Sitzendorf porseleinen figuur. 'Vaandeldrager met zwaard'. Circa: 1950. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Mooie Duitse Sitzendorf porseleinen beeldengroep. Midden 20e eeuw. 'Musicerend paar op bankje'. (bakfout achterkant). Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee Duitse Dresden porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Guardia Nobile 1801. Eén maal Trombettiere Guardia Nobile 1801 (chip hoed af). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...
Twee Franse porseleinen handbeschilderde dekseldoosjes. Eén maal gemerkt Sevres, landschap. Eén maal Sevres-achtig teken. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese zeepstenen figuren. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd). In redelijk/ goede staat
Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afmeting. 17-33 cm. n redelijke/ goede staat
21x Oude 'Royal Copenhagen' porseleinen kerstborden, Juleplatle etc. 70-er en 80-er jaren. Afmeting ø 18,5 cm. In goede staat.
Weense terracotta tafellamp, geglazuurd. Gemerkt: W.K.M. Wien Manufacture (Wiener Werkstätte). Voorstellende een Chinees met tekstrol. Circa 1950. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.
Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors (drie maal lichte randschades). Afmeting: ø 24,7 cm. In redelijke staat.
Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors (één chip). Afmeting: ø 24,7 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale decors. Eén maal met paradijsvogels in landschap decor. Afmeting: 58 - 59 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met groene celadon glazuur en symbolen decor. Eén maal met berglandschap en figuren decor. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon-groene glazuur. 19e Eeuw. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal pauwen decor (chip). Afmeting: 57 -58 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen siervazen met diverse vogelsoorten in landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 28 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met vechtende figuren, goud decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 49,7 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bolvazen met figuren en herten decor in hemel. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Grote bisquit porseleinen figuur. Meisje met pop, 20e eeuw. Afmeting 37 cm.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote porseleinen figuren. 20e Eeuw. Figuren met rozen. Gemerkt, kroon met 2. Afmeting: 46-48 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek porselein. Eén maal Weens, circa 1900, gemerkt met drie putti's (beschadigd). Twee maal porseleinen figuren, met Napels teken. Man met hond, en vrouw met lammetje. 20e Eeuw. Afmet...
Vier porseleinen figuren. 19e Eeuw. Twee maal bisquit, twee maal glazuur. Afmeting: circa 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...
Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. 'Man met gewaad, stok, oorringen en baard'. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen figuur, 20e eeuw. 'Man op rots met gewaad en kleine Foo hond. Gemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Eén maal wit porseleinen Chinese Quan Yin, 20e eeuw (één vinger eraf). Eén maal bisquit porseleinen figuur, 19e eeuw (beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijke sta...
Twee porseleinen figuren. Gemerkt 'M'. 19e Eeuw. Onder andere: Vrouw met bloem. In redelijk/goede staat.
Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.
Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Russische porseleinen drankfles (ongeopend + verzegeld), waarschijnlijk gevuld met wodka. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal vaas, gemerkt, vazen met 2 decors, bloemen hocker etc. , en twee gemberpotten met bloesem decors. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groene celadon glazuur en vogels in landschap decors. 19e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Zes-kantig. Vazen zijn voorzien van florale en diverse vogel decors. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein: 1x grote handbeschilderde vaas ca. 1900 met floraal- en vogeldecor (mooie kwaliteit), 2x 19e eeuwse Chinese kommen met figurendecor (1x haarlijn), 1x 18e eeuws bor...
Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein, met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afmeting.: 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Apart Chinees porseleinen figuur, twee lyche's aan een tak met bladeren. Waarschijnlijk eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 6,8 x 3,3 cm. In goede staat.
Grote antieke Kantonese Chinese waterkom met florale decors (gemerkt). Afmeting: 15 x 37,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke aardewerken schaal. Oosters of Perzisch, circa 1900. (iets glazuurschade). Afmeting: 12 x 42 cm ø. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen bordjes met groene achtergrond en meerkleurig decor van bloemen, vlinders, insecten en florale decors. 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 10,2 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met figuren en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...
Grote Imari-stijl porseleinen olie en azijnstel. Drie-delig,1e helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen gendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afmeting 21 cm. In goede staat.
Twee grote antiek Chinees porseleinen dekselvazen met teksten en Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Met emaille beschilderingen. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.
Zeven maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogels decors etc. . 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floralal- met vogels decors (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogel decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met Familie Verte landschap- met kraanvogel decors. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 4,8 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale decors, vleermuizen, tekens. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen vazen met Familie Verte figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Hoogwaardigheidsbekleder. Gemerkt. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen kastkommen met goud en florale decors. (één gaaf, twee beschadigd) Afmeting: 9,5 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.
Twee grote Imari porseleinen vazen met florale, goud en paradijsvogel decors. 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 38 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal Imari porselein. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Eén kom op hoge voet met floraal- en kraanvogel - met goud decor. Twee maal kom met landschap- en vogel decor. Afmeting: ø 12 - ø 17,5 cm. In...
Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén maal grote kom, floraal + goud decor (gemerkt). Drie maal dekselkommen, florale landschappen + goud decor. Afmeting: 11 - 22 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. Twee kraagvazen met floraal en vogel decor. Drie maal Imari stijl vazen met landschappen en florale decors. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afmeting . 11-26 cm. In redelijk/ goede staat.
Lot antiek Japans, Kutani porselein, circa 1900. Bestaande uit zeven vazen, één bekertje, één hengselschaaltje, één gecontourneerde opdienschaal en één Imari kom. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4...
Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...
Zes antieke Japanse porseleinen mocca kop en schotels met goud en zwaluw decors. Circa 1910. Gemerkt. Eén haarlijn. Afmeting . 7x11 cm ø. In goede staat
Divers Blue Danube porseleinen servies. Bestaande onder andere uit: Theekan, melkkan, suikerpot, 5 dekselpotten, eierdoppen, asbak, grote melkkan, zout/peper stel, 3 schalen, grote beker, kop en schot...
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Vier delen oud porselein met florale en of goud decors. 20e Eeuw. Twee verdeelschalen, één diepe schaal en één bord. Afmeting: 25-27 cm. In goede staat.
Wedgwood keramieken servies, decor 'Moss Rose'. Het servies bestaat uit twintig kop + schotels, bonbonschaal, suikerpot, schaaltje + extra schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 25 cm. In g...
Drie blauw imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afmeting. 16x12x2.5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van floraal decor, de andere met florale decors met konijnen. Afme...
Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.
Porseleinen wandwaterbak met tinnen kraantje. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek aardewerk, circa 1910-1930. Eén maal Jugendstil dekselvaas. Twee maal Jugendstil kannetjes. Twee maal Turn Wien vaasjes. Afmeting: 13-20 cm. In goede staat.