Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheibe Alsbach (groepje)
Startprijs 50 EUR

Duitse porseleinen figuren groep. 'Scheibe Alsbach' (G.D.R.) Circa: 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

4x Tegel.
Startprijs 50 EUR

Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

3-Delig kaststel + plaquette
Startprijs 50 EUR

Vier maal keramiek. Eén maal een drie-delig Delft gemerkt kaststel, circa 1920. Eén maal plaquette Boch, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

4x Verdeelschalen
Startprijs 50 EUR

Vier maal grote handbeschilderde porseleinen schalen met florale decors en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Dresden, drie maal ongemerkt Frankrijk. Afmeting: 28-32 cm. In goede staat.

2x Schalen B.R.C. Bavaria
Startprijs 50 EUR

Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat

Chinese figuren (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.

2x Porselein beeld, herder(in).
Startprijs 50 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.

Wit, Chinees + rosé, Frans beeldje.
Startprijs 50 EUR

Twee oude porseleinen figuren. Eén maal wit porseleinen Chinese Quan Yin, 20e eeuw (één vinger eraf). Eén maal bisquit porseleinen figuur, 19e eeuw (beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijke sta...

Oosters/Perzische schaal.
Startprijs 50 EUR

Grote antieke aardewerken schaal. Oosters of Perzisch, circa 1900. (iets glazuurschade). Afmeting: 12 x 42 cm ø. In goede staat.

Lot Japans/Kutani porselein.
Startprijs 50 EUR

Lot antiek Japans, Kutani porselein, circa 1900. Bestaande uit zeven vazen, één bekertje, één hengselschaaltje, één gecontourneerde opdienschaal en één Imari kom. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 4...

Japans porseleinen servies.
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...

3 Chinese vazen
Startprijs 50 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van florale en goud decors. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.

3x Chinees olielampje.
Startprijs 50 EUR

Drie oude Chinese keramieken olielampjes. Eén paardje, één olifant, en één met tekst en landschap. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Mocca kopje (blauw met zilver overlay).
Startprijs 50 EUR

Porseleinen mocca kopje, kobalt blauw met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.

5x Yixing trekpotje.
Startprijs 50 EUR

Vijf oude Chinese Yixing theepotjes, gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

2x Porseleinen olifant
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Celadon groene Madonna+kind.
Startprijs 50 EUR

Oude Celadon keramieken madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Meissen 2 delen
Startprijs 50 EUR

Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.

6x Chinees/Kantonees porselein.
Startprijs 50 EUR

Zes maal Chinees/Kantonees porselein. 20e eeuw. Onder andere; twee bloempotten, één dekselvaas, en drie losse vazen. Afmeting: 14-37 cm. In goede staat.

5x Chinese theebus
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke Chinees porseleinen theebussen (één keer Makkums). 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

2x Chinees spekstenen snijstuk
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees porseleinen kom met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

2 Kopjes en 8 schotels, Japan.
Startprijs 50 EUR

Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels met geschulpte omranding (één chip) Afmeting. 6.5 x13 cm. ø . In goede staat

Presenteerblad + goudsteen kan
Startprijs 50 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met bramen en insectendecor, en een antieke Engelse(gemerkte) goudsteen keramieken melkkan, ca. 1880. Afmeting 17-46 cm. In goede staat