Antiek Jugendstil tegeltableau omstreeks 1900 in lijst, floraal decor, minimale glazuurschade 75x16cm Cond:R/G
Twee delen antiek Petrus regout Maastricht omstreeks 1900, grote sierschotel, decor Persian, kastkom decor Japan 15-39øcm. Cond:G
Twee grote Imari porseleinen borden met geschulpte omranding. Borden zijn voorzien van florale en goud decors. Afm. ø 31-45.5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.
Grote gesigneerde Chinese porseleinen familie roze bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 31.5 cm. Cond.: G.
Drie Hollandse keramieken borden. Eerste helft 20e eeuw. Twee keer Villeroy en Boch, één keer Makkum met skutsje. In goede staat.
Drie Delfts blauwe borden met bloempot decors. 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. 23-27.5 cm. ø. In zeer goede staat.
Drie Delfts blauwe keramieken borden met bloempot decors, 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Oude antieke kerkelijke Spaanse Fayence plaquette 'Verso Monastero S' Antonio di Padova 1541' (gerestaureerd). Afm. 41x27x3 cm. Cond.: R/G.
Tien keer keramieken objecten, vazen etc. 20e eeuw. Van Elisabeth Pott-Bischoffberger (Duitsland). Afm. 8-23 cm.
Delfts keramieken dekselvaas met bloemvaas decor. 18e Eeuw. Gemerkt Porcelyne Bijl. Lichte randschades en glazuurschades. Afm. 32 cm. Cond.: R/G.
Drie antieke Fayence sierborden. Eén maal groot polychrome 18e eeuws Delft Floraal (lichte rand schades). Eén maal 18e eeuws Fayence polychrome (Duitsland) met floraal+vogel. Eén maal 'Wohl Bekomms', ...
Vier maal oud Delfts keramiek. Twee grote sierborden, polychrom-blauw/wit. Eén maal dekselvaas (stukje gelijmd, beschadigd) en één asbak (haarlijn). Afm. 16-40 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke Delftsblauwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.
Amber imitatie dekselpot bezet met edelstenen in metaal. 20e eeuw. Afm. 18 cm. Cond.: G.
Amber (imitatie) vaas met edelstenen en filigrain. 20e eeuw. Afm. 33 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met familie verte decor landschap met boom. Afm. 17-22 cm. ø. In goede staat.
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen trekpot met dansende figuren in tuindecor, 10x16,5x10,5øcm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen tafellamp met figuren en tekst decor. 20e eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.