Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Sets serviezen ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Twee sets 19e eeuws servies, 6 kop en schotels met roze floraal decor (beschadigd) 6 kop en schotels Chinees decor oranje blauw, gemerkt L en H Dekin no 2 beschadigd 5-14cm Cond:R/G

Aardewerken dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G

6 Antieke Engelse borden
Resultaat: 25 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø

Fruitschaal opengewerkt Waechtersbach
Resultaat: 25 EUR

Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.

Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief
Resultaat: 20 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R

2 Majolica bloempotten
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

Plateel karaf
Resultaat: 20 EUR

Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G

3 Imari kommen
Resultaat: 15 EUR

Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm

2 Bisquit figuren
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M

Blauwe Chinese vaas, Xuang Tong
Startprijs 5.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw en floraal decor Xuang Tong gemerkt, 20e eeuw in goede staat 39x23ø Cond:G

Grote Fam Rose plaquette met paard
Startprijs 2.000 EUR

Grote oude Chinese familie Roze plaquette, republikeinse periode(gesigneerd), wild paard in landschap 38x24,5cm. Cond:G

Peking glasvaas 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR

Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm

Drakenvaas met rood glazuur
Startprijs 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvaas, Kang Xy gemerkt, 41,5x17øcm. in goede staat

4-Kantige vaas, Fam Rose
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen vierkante vaas met tekst en landschapsdecor, familie Roze met olifanten, omstreeks 1900, in goede staat 34x13,5x13,5cm.

Grote pijpvaas, Xing dynastie
Startprijs 1.400 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Xing Dynasty vaas, met rood decor, en figuren in landschap, 40x18øcm Cond:G

12 Chinese borden
Startprijs 1.350 EUR

Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G

Porseleinen beeldengroep, Meissen
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat

Fam Rose vaas met vogels
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze vaas met paradijsvogeldecor, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41xø18cm. Cond:G

Blauw/wit drakenbord, Quang Xu
Startprijs 800 EUR

Antiek Chinees porselein diep drakenbord omstreeks 1900, Guang Xu gemerkt, in goede staat 4xø20cm. Cond;G

Grote blauw/witte vaas met wijsheer
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met oude wijsheren decor, haarscheur in hoge bodemrand, 48,5x18,5ø Cond:G

Grote vaas, eind 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G

2 Siervazen, Jacob Petit
Startprijs 800 EUR

Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G

Hummel set 620 + 621, story from grandma / grandpa
Startprijs 750 EUR

Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G

Kleine Fam Rose plaquette
Startprijs 700 EUR

Oude Chinees porseleinen wandplaquette, republikeinse periode, gesigneerd, man vecht met tijger, 22,3x15,5cm Cond:G

2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 650 EUR

Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.

Chinese terrine met onderschotel
Startprijs 650 EUR

Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terine heeft 1 chip aan de voet er af.

Gekleurde kom met goud rand
Startprijs 570 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G

Grote blauw/witte ronde tegel ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen ronde plaquette omstreeks 1900 met figurendecor met diverse kisten, 27,7ø Cond:G

14 Beelden, apenorkest
Startprijs 500 EUR

Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G

Blauw/witte Chinese kom met draken
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen kom, omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met drakendecor in goede staat 7,5x16,2øcm.

6 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 500 EUR

Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...

Chinese witte vaas, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Blanc de Chine porseleinen vaas met tekst en signatuur, oude wijsheer op wolk 1e helft 20e eeuw of ouder 23x10ø Cond;G

Fam Rose buikvaas ca. 1920
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1920 in goede staat 33x25ø

Imari kraankan
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, zilveren kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd

Grote potpourrie vaas, Dresden
Startprijs 500 EUR

Grote Duitse Dresden porselein potpouri dekselvaas, 20e eeuw met landschap en figurendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk, 47cm. Cond:G

Chinese wijnpot
Startprijs 500 EUR

Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R

Grote tegel Rozenburg
Startprijs 500 EUR

Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G

2 Chinese kopjes ca. 1900
Startprijs 450 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G

Lladro beeld, Venus en Cupido
Startprijs 450 EUR

Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur en Venus en Cupido no 565, serie limitada, in goede staat 59cm. Cond;G

2 Terracotta beeldjes, A.J. Dalou
Startprijs 420 EUR

Twee antieke terracotta figuren, gesigneerd en gestempeld, Sevres A.J Dalou, man met schep, vrouw met waterkan 11-14cm. Cond:G

2 Sevres kraagvazen
Startprijs 400 EUR

Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G

Lladro beeld, Joven Oriental sentado
Startprijs 400 EUR

Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.

Chinese pot
Startprijs 350 EUR

Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G

2 Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 350 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy stijl vazen, figuren en landschapsdecor 23x23cm.Cond:R

Frans figuur, J.P.
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans porseleinen figuur J.P Jacob Petit omstreeks 1850 Franse edelman 32cm Cond:G

3 Delige vazenset met brons
Startprijs 350 EUR

Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G

Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Achtiende eeuws Imari trekpotje, met tuin en gouddecor, Chip tuit, 14,5xø10,5cm. Cond:G

Rosentahl beeld, vos
Startprijs 350 EUR

Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G

Perzische dubbelkruik
Startprijs 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G

3 Chinese Imari borden
Startprijs 300 EUR

Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G

Blauwe Wanli kom, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeventiende eeuwse Chinese Wanli porseleinen kom met geschulpte rand, hertvoorstellingen(chip) 5x15,5ø Cond:G

Chinese Fam Rose kop & schotels
Startprijs 280 EUR

Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.

Groot Chinees beeld
Startprijs 275 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G

Chinese gemberpot, geel
Startprijs 260 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.

2 Imari kraagvazen
Startprijs 260 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G

2 Satsuma beeldjes
Startprijs 260 EUR

Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G

Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suiker, dekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ...

2 Chinese borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G

2 Vazen, Henri Breetveld
Startprijs 250 EUR

Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreeks 1905 door Henri Breetvelt, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G

Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR

Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 250 EUR

Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G

2 Imari tafellamp
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Imari porseleinen tafellampen met koperen monturen(electrisch later) in goede staat 90cm.

Groot Lladro beeld
Startprijs 250 EUR

Groot Llardo Spaans beeld van een oosterse danseres, nr 4 Rio, in goede staat 58cm.

Stadt Meissen servies
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...

Meissen fruitschaal op voet
Startprijs 250 EUR

Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G

Grote Chinese vaas
Startprijs 220 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G

Kavel Herend porselein
Startprijs 200 EUR

Zestien delen oud Herend porselein o.a kandelaar, asbak, schaaltjes vaasjes kannetje etc (chips en haarlijnen mogelijk) 7-24cm Cond:G

Porseleinen Chinees serviesje
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R

9 Diverse vaasjes/flesjes
Startprijs 200 EUR

Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...

4 Kang Xi bordjes
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R

Meissen servies
Startprijs 200 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen servies Zwiebelmuster, 20e eeuw, 8 kopjes, 2 schotels, 2 soepkommen, sauskom, diepe schaal, dekseldoos, 2 verdeelschalen, 4 eierdoppen, 2 bladvormige schalen(chips moge...

Porseleinen dekselvaas
Startprijs 200 EUR

Porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw, met putti en vele opgewerkte bloemen en gouddecor nr 100, minimale chip aan bloem mogelijk 33cm Cond:R/G

Engelse "Jug"
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G

Yixing trekpotje met bloesem en pruimen
Startprijs 190 EUR

Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor, gesigneerd 2e helft 20e eeuw 8x15x9ø Cond:G

9 Imari borden
Startprijs 180 EUR

Set van 9 18e-19e eeuwse Japans porseleinen borden met tuindecor, en geschulpte omranding 21,5cm Cond:G

Achthoekig Queng Long bord/schotel
Startprijs 180 EUR

Achtiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G

2 Grote Queng Long borden, figurendecor
Startprijs 180 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)

2 Chinese kang xi borden
Startprijs 180 EUR

Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G

4 Chinese kop & schotels
Startprijs 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø

4 Chinese kop & schotels
Startprijs 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(Chinees Imari) in goede staat 5x10,5ø Cond:G

6 Chinese Kang Xi schoteltjes
Startprijs 180 EUR

Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G

2 Grote Imari schotels
Startprijs 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G

3 Chinese Queng Long borden
Startprijs 180 EUR

Drie 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, lichte randschade ø22 Cond;G

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 175 EUR

Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, 1 maal the homecoming HN 3295 by Adrian Hughes, en 1 maal welcome home HN 3299 by Adrian Hughes, beide in zeer goede staat 17-22cm

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 175 EUR

Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren 20e eeuw, eenmaal the boy evacuee HN 3202 by Adrian Hughes en eenmaal the girl evacuee HN 3203 by Adrian Hughes beide in zeer goede staat. 20...

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 175 EUR

Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...

2x Yixing trekpotje
Startprijs 160 EUR

Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø

2x Yixing trekpotje
Startprijs 160 EUR

Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G

Antieke Chinese celadon kan
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese schenkkan celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 21xø20cm.

3 Delen Meissen
Startprijs 150 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G

Imari vaas
Startprijs 150 EUR

Gesigneerde Japans porseleinen vaas 18-19e eeuws, met floraal, figuren en landschapsdecor, in goede staat (Imari) 31cm.

2 Celadon aardewerk kommen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinese kommen/schalen celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 5,5xø15,5cm.

Lladro beeld, dame met waaier
Startprijs 150 EUR

Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R

St. Lucas vaas, groot
Startprijs 150 EUR

Grote antieke keramieken st Lukas Utrecht vaas, omstreeks 1920 nr 109 letter K en BX (bakfout?bobbeltjes buitenkant vaas) 29xø25cm. Cond:R/G

4 Chinese Fam Rose borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met rozendecor, chips en haarscheuren, 23,2ø Cond:R