Twee sets 19e eeuws servies, 6 kop en schotels met roze floraal decor (beschadigd) 6 kop en schotels Chinees decor oranje blauw, gemerkt L en H Dekin no 2 beschadigd 5-14cm Cond:R/G
Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø
Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.
Achttiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G
Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm
Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw en floraal decor Xuang Tong gemerkt, 20e eeuw in goede staat 39x23ø Cond:G
Grote oude Chinese familie Roze plaquette, republikeinse periode(gesigneerd), wild paard in landschap 38x24,5cm. Cond:G
Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvaas, Kang Xy gemerkt, 41,5x17øcm. in goede staat
Antieke Chinees porseleinen vierkante vaas met tekst en landschapsdecor, familie Roze met olifanten, omstreeks 1900, in goede staat 34x13,5x13,5cm.
Grote antieke Chinees porseleinen Xing Dynasty vaas, met rood decor, en figuren in landschap, 40x18øcm Cond:G
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze vaas met paradijsvogeldecor, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41xø18cm. Cond:G
Antiek Chinees porselein diep drakenbord omstreeks 1900, Guang Xu gemerkt, in goede staat 4xø20cm. Cond;G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met oude wijsheren decor, haarscheur in hoge bodemrand, 48,5x18,5ø Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G
Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen wandplaquette, republikeinse periode, gesigneerd, man vecht met tijger, 22,3x15,5cm Cond:G
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terine heeft 1 chip aan de voet er af.
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen ronde plaquette omstreeks 1900 met figurendecor met diverse kisten, 27,7ø Cond:G
Veertien delig Duits porseleinen apenorkest, hoofdzakelijk Thüringen, omstreeks 1900-1940, 9 heel, 5 beschadigd, 11-15c,. Cond:R/G
Oude Chinees porseleinen kom, omstreeks 1900, Kang Xy gemerkt, met drakendecor in goede staat 7,5x16,2øcm.
Zes Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800 met deksels Chinees Imari, met goud en floraal decor, 5 kopjes goed, 1 beschadigd, 1 deksel goed, 5 beschadigd, 4 schotels lichte randglazuurscha...
Blanc de Chine porseleinen vaas met tekst en signatuur, oude wijsheer op wolk 1e helft 20e eeuw of ouder 23x10ø Cond;G
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1920 in goede staat 33x25ø
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, zilveren kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd
Grote Duitse Dresden porselein potpouri dekselvaas, 20e eeuw met landschap en figurendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk, 47cm. Cond:G
Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R
Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur en Venus en Cupido no 565, serie limitada, in goede staat 59cm. Cond;G
Twee antieke terracotta figuren, gesigneerd en gestempeld, Sevres A.J Dalou, man met schep, vrouw met waterkan 11-14cm. Cond:G
Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy stijl vazen, figuren en landschapsdecor 23x23cm.Cond:R
Antiek Frans porseleinen figuur J.P Jacob Petit omstreeks 1850 Franse edelman 32cm Cond:G
Driedelige vazenset met zware bronzen monturen omstreeks 1870, Chinees decor met goud en draken decor, op klauwpoten, gemerkt met monogram anker 37cm. Cond:G
Achtiende eeuws Imari trekpotje, met tuin en gouddecor, Chip tuit, 14,5xø10,5cm. Cond:G
Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G
Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Drie Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen borden met tuindecor en gouddecor in goede staat 23ø Cond:G
Zeventiende eeuwse Chinese Wanli porseleinen kom met geschulpte rand, hertvoorstellingen(chip) 5x15,5ø Cond:G
Zes 18e Eeuwse Chinees Imari Porseleinen kop en schotels met coullissen decor, landschappen.En met floraal en gouddecor. 6 schotels goed, 3 kopjes minimale chips, 3 kopjes goed. 5,5xø12 cm.
Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G
Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G
Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suiker, dekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ...
Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G
Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreeks 1905 door Henri Breetvelt, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G
Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G
Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G
Twee antieke Imari porseleinen tafellampen met koperen monturen(electrisch later) in goede staat 90cm.
Groot Llardo Spaans beeld van een oosterse danseres, nr 4 Rio, in goede staat 58cm.
Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G
Zestien delen oud Herend porselein o.a kandelaar, asbak, schaaltjes vaasjes kannetje etc (chips en haarlijnen mogelijk) 7-24cm Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R
Oude Duitse Meissen porseleinen servies Zwiebelmuster, 20e eeuw, 8 kopjes, 2 schotels, 2 soepkommen, sauskom, diepe schaal, dekseldoos, 2 verdeelschalen, 4 eierdoppen, 2 bladvormige schalen(chips moge...
Porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw, met putti en vele opgewerkte bloemen en gouddecor nr 100, minimale chip aan bloem mogelijk 33cm Cond:R/G
Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G
Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor, gesigneerd 2e helft 20e eeuw 8x15x9ø Cond:G
Set van 9 18e-19e eeuwse Japans porseleinen borden met tuindecor, en geschulpte omranding 21,5cm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinese porseleinen Queng Lung opdienschotel, octogonaal met landschapsdecor(randglazuurschade) 4x33x26cm Cond:G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)
Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(Chinees Imari) in goede staat 5x10,5ø Cond:G
Zes 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy schotels met florale decors, gemerkt, met geribbelde omranding en minimale chip 13øcm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G
Drie 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, lichte randschade ø22 Cond;G
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, 1 maal the homecoming HN 3295 by Adrian Hughes, en 1 maal welcome home HN 3299 by Adrian Hughes, beide in zeer goede staat 17-22cm
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren 20e eeuw, eenmaal the boy evacuee HN 3202 by Adrian Hughes en eenmaal the girl evacuee HN 3203 by Adrian Hughes beide in zeer goede staat. 20...
Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G
Antieke Chinese schenkkan celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 21xø20cm.
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Gesigneerde Japans porseleinen vaas 18-19e eeuws, met floraal, figuren en landschapsdecor, in goede staat (Imari) 31cm.
Twee antieke Chinese kommen/schalen celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 5,5xø15,5cm.
Grote Spaanse Lladro porseleinen figuur, vrouw met waaier(waaier gelijmd, vinger af) no 4698, 38x38x13cm. Cond:R
Grote antieke keramieken st Lukas Utrecht vaas, omstreeks 1920 nr 109 letter K en BX (bakfout?bobbeltjes buitenkant vaas) 29xø25cm. Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met rozendecor, chips en haarscheuren, 23,2ø Cond:R