Zes Zweeds porseleinen gebaksborden Rörstand met schepen en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond:G
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Antieke Japanse Satsuma keramieken flacon omstreeks 1900 met figuren en gouddecor 12,3x10x3,5cm
Oude Chinese Jade snijstuk met draken 20e eeu 9,5x3,5x4,5cm Cond:G
Gemerkte porseleinen tekkel, H.G. in wapen nr 5628, 20e eeuw 6x11x5,5cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen 1maal trompetvormig met floraal decor, 1maal cylindervormig floraal decor in goede staat 9-11cm Cond:G
Duitse porseleinen kaarskandelaar met putti en gouddecor, omstreeks 1960 nr 4380, 22cm. Cond:G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G
Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R
Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R
Oud Fürstenberg porseleinen serviesje 20e eeuw met roze rood floraal decor, koffiekan, 6 kop en schotels, melk en suikerpot in goede staat 6-20cm
Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm
Antiek Engels keramiek servies Johnson Bro's, met floraal decor en geschulpte rand, 6 delen goed, 5 borden beschadigd, 23xø31cm. Cond:R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G
Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G
Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G
Acht delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, twee stopflessen, vier tegels in lijst, 2 6 kantige schalen 12-17cm Cond:G
Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...
Antieke Franse Jugendstil keramieken Jardiniere met floraal decor, omstreeks 1900, gemerkt F. Palmyar KG Luneville France, in goede staat 14x39x16cm. Cond:G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met landschap en huisdecor 1 vaasje minimale chips 8,5x4,5ø Cond:G
Twee delen antiek Chinees porselein, kop en schotel, zeer klein (schotel beschadigd) schotel met paradijsvogel in spiegelend landschap omstreeks 1800 4-12cm Cond:R/G