Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld man, G. Ruther
Startprijs 80 EUR

Metalen beeld omstreeks 1930 monogram G.R Gerhard Ruther Dandy met stok 23,5cm Cond:G

19e Eeuwse beeldjes
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren (lampenvoet of kandelaarsvoetstukken) onduidelijk gemerkt 15-16cm Cond:R/G

2 Bisquit figuren
Startprijs 30 EUR

Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M

2 Figuren, hardsteen/marmer
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese hardstenen figuren omstreeks 1900 voorstellende een Geisha en Chinese wijsheer in goede staat 5,8-6cm Cond:G

Diverse porseleinen beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude porseleinen beeldjes, 4 maal, 2 vogels, 2 figuren Duitsland (Putti gelijmd) 5-11cm Cond:R/G

Aardewerken mosterdpotje, vrouw
Startprijs 150 EUR

Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G

Wedgwood kraampot
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Engelse Wedgwood kraantjeskan E.W.S Beanes patent in Fuser in Louis Seize stijl decor(restauratie aan beide grepen 32cm Cond:R/G

10 Delen bisquit porselein
Startprijs 50 EUR

Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

12 Diverse aardewerken schalen
Resultaat: 25 EUR

Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G

12 Diverse aardewerken schalen
Resultaat: 25 EUR

Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G

Aardewerken vaas
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach vaas omstreeks 1900 met floraal en jongens decor in goede staat 32cm

Vaasje, Empire stijl
Startprijs 50 EUR

Duitse porseleinen Ampfora vaas gemerkt Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw goud en floraal decor in goede staat 25cm Cond:G

Baardmankruik
Resultaat: 160 EUR

Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, genummerd 4, in goede staat 46x25ø

Baardmankruik
Resultaat: 80 EUR

Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, gerestaureerd, 44x24ø Cond:R

16 Diverse tegels
Resultaat: 35 EUR

Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G

2 Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 225 EUR

Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G

Perzische dubbelkruik
Startprijs 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Imari pijpvazen met floraal en gouddecor (barst bij een vaas) 25x12ø Cond:R/G

Groot imari bord
Resultaat: 95 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met floraal en goud decor (gelijmd) 55,5ø Cond:M

Blauwe Japanse schaal, 10 hoekig
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse Japanse 10 kantige schaal, gesigneerd, met floraal en gouddecor in goede staat 5,5x28x28cm

Groot imari wandbord
Resultaat: 80 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen wandbord met landschap folraal en gouddecor, chip rand 40,5cm Cond:R

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 110 EUR

Twee aparte antieke Chinese of Japanse pijpvazen met floraal en gouddecor, bij 1 vaas ijzeren montuur weg 22x14ø Cond:G

2 Imari pijpvazen
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G

Imari lamp met brons
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm

Imari set
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws Chinees of Japans koffieservies met krijgerdecor, gesigneerd, blauw, roze, oker, bruin rood gekleurd, melkkan, suikerpot, theekan,koffiekan, 10 kop en schotels, 6 losse schotels.(min...

2 Imari kraagvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor 29x12ø Cond:G

2 Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, in goede staat 17,5x11ø

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en foo-honden op deksel in goede staat 32x24ø Cond:G

2 Pijpvazen met vogeldecor
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke Japanse pijpvazen met floraal en vogeldecor, chip bij tuit, omstreeks 1900, 24x8ø Cond:R/G

Japanse porseleinen vaas
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse Chinese of Japanse porseleinen vaas met floraal decor in coulissen, oude haarlijn 25cm Cond:R/G

2 Wilhelmina borden
Startprijs 30 EUR

Twee oude Delftse keramieken geschulpte Wilhelmina en Juliana herdenkingsborden 1898-1948 6sept. 1948

2 Delftsblauwe borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met bloemvaasdecor in goede staat (randglazuurschade) 22ø Cond:G

3 Delen Delfts blauw
Resultaat: 60 EUR

Drie delig 18e eeuws Delfts keramieken kasstel gemerkt lampetkan, alle delen beschadigd 25-33cm Cond:M

Servies Petrus Regout, Beatrix
Resultaat: 80 EUR

Antiek societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900, decor Beatrix blauw floraal, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 11 kop en schotels in goede staat (minimale chip mogelijk) 6-26cm C...

2 Aardewerken vaasjes
Startprijs 95 EUR

Twee antieke Perzische terracotta vaasjes, Iran, ca 1300 na Christus, 1 schenkkannetje en 1 hoge vaas (chips) 9-14,5cm Cond:R/G

Majolica piedestal
Startprijs 30 EUR

Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R

Fayence tulpensteker + apothekerspot
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G

Celadon schaal, Sung Dynasty
Resultaat: 110 EUR

Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G

Petrus Regout waterreservoir
Startprijs 60 EUR

Zeldzame antieke witte Petrus Regout Maastricht, waterreservoir en wasbak omstreeks 1880 (chip wasbak) 20-40cm Cond:R/G

2 Borden Delfts blauw
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 18e eeuwse Deftsblauwe borden, randschade en barst 36ø Cond:M/R

Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.

6 Diverse delen aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Zes delen oud antiek porselein en aardewerk. 13-31cm CondR/G

8 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Acht oude tegels, twee maal porseleinen fles 29 april 1945, voedsel-vrede-vrijheid, sept. 1944 , spoorwegstaking 1945 (verzet voor vaderland) 20x14,5cm en zes diverse Makkumse tegels, 2e helft 20e eeu...

7 Tegels, 17e-18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels 17e 18e eeuws met diverse voorstellingen, beschadigingen en restauraties 13x13cm Cond:R

7 Antieke tegels
Resultaat: 70 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 17e/18e eeuws, beschadiging randen 13x13cm Cond:R

Tegel met vogel, 17e eeuw
Resultaat: 60 EUR

17e Eeuwse Hollandse wandtegel met vogel en fruit, tegels is gerestaureerd 13x13 Cond:R

8 Tegels, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G

9 Tegels, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Negen antieke tegels 18-19e eeuw met diverse voorstellingen 13x13 Cond:R/G