Metalen beeld omstreeks 1930 monogram G.R Gerhard Ruther Dandy met stok 23,5cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren (lampenvoet of kandelaarsvoetstukken) onduidelijk gemerkt 15-16cm Cond:R/G
Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M
Twee antieke Chinese hardstenen figuren omstreeks 1900 voorstellende een Geisha en Chinese wijsheer in goede staat 5,8-6cm Cond:G
Diverse oude porseleinen beeldjes, 4 maal, 2 vogels, 2 figuren Duitsland (Putti gelijmd) 5-11cm Cond:R/G
Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G
Zeldzame 19e eeuwse Engelse Wedgwood kraantjeskan E.W.S Beanes patent in Fuser in Louis Seize stijl decor(restauratie aan beide grepen 32cm Cond:R/G
Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Grote antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach vaas omstreeks 1900 met floraal en jongens decor in goede staat 32cm
Duitse porseleinen Ampfora vaas gemerkt Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw goud en floraal decor in goede staat 25cm Cond:G
Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, genummerd 4, in goede staat 46x25ø
Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, gerestaureerd, 44x24ø Cond:R
Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G
Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G
Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm
Twee 19e eeuwse Imari pijpvazen met floraal en gouddecor (barst bij een vaas) 25x12ø Cond:R/G
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met floraal en goud decor (gelijmd) 55,5ø Cond:M
Negentiende eeuwse Japanse 10 kantige schaal, gesigneerd, met floraal en gouddecor in goede staat 5,5x28x28cm
Groot 19e eeuws Imari porseleinen wandbord met landschap folraal en gouddecor, chip rand 40,5cm Cond:R
Twee aparte antieke Chinese of Japanse pijpvazen met floraal en gouddecor, bij 1 vaas ijzeren montuur weg 22x14ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm
Negentiende eeuws Chinees of Japans koffieservies met krijgerdecor, gesigneerd, blauw, roze, oker, bruin rood gekleurd, melkkan, suikerpot, theekan,koffiekan, 10 kop en schotels, 6 losse schotels.(min...
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor 29x12ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, in goede staat 17,5x11ø
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en foo-honden op deksel in goede staat 32x24ø Cond:G
Twee antieke Japanse pijpvazen met floraal en vogeldecor, chip bij tuit, omstreeks 1900, 24x8ø Cond:R/G
Negentiende eeuwse Chinese of Japanse porseleinen vaas met floraal decor in coulissen, oude haarlijn 25cm Cond:R/G
Twee oude Delftse keramieken geschulpte Wilhelmina en Juliana herdenkingsborden 1898-1948 6sept. 1948
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met bloemvaasdecor in goede staat (randglazuurschade) 22ø Cond:G
Drie delig 18e eeuws Delfts keramieken kasstel gemerkt lampetkan, alle delen beschadigd 25-33cm Cond:M
Antiek societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900, decor Beatrix blauw floraal, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 11 kop en schotels in goede staat (minimale chip mogelijk) 6-26cm C...
Twee antieke Perzische terracotta vaasjes, Iran, ca 1300 na Christus, 1 schenkkannetje en 1 hoge vaas (chips) 9-14,5cm Cond:R/G
Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R
Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G
Grote 15e-16e eeuwse Chinees keramieken celadon schaal met lotusblad structuur, 8,5x20,3øcm Cond:G
Zeldzame antieke witte Petrus Regout Maastricht, waterreservoir en wasbak omstreeks 1880 (chip wasbak) 20-40cm Cond:R/G
Twee grote 18e eeuwse Deftsblauwe borden, randschade en barst 36ø Cond:M/R
Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.
Zes delen oud antiek porselein en aardewerk. 13-31cm CondR/G
Acht oude tegels, twee maal porseleinen fles 29 april 1945, voedsel-vrede-vrijheid, sept. 1944 , spoorwegstaking 1945 (verzet voor vaderland) 20x14,5cm en zes diverse Makkumse tegels, 2e helft 20e eeu...
Zeven antieke Hollandse tegels 17e 18e eeuws met diverse voorstellingen, beschadigingen en restauraties 13x13cm Cond:R
Zeven antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 17e/18e eeuws, beschadiging randen 13x13cm Cond:R
17e Eeuwse Hollandse wandtegel met vogel en fruit, tegels is gerestaureerd 13x13 Cond:R
Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G
Negen antieke tegels 18-19e eeuw met diverse voorstellingen 13x13 Cond:R/G