Engels Royal Albert servies 21 delig met Moss Rose decor, o.a. koffiekan, melkkan, suikerpot, tablet, kop en schotels(minimale chip mogelijk) 7-25cm Cond:G
Chinese schaal 19e eeuws of ouder met groen-blauw decor in goede staat 6x27cm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinese porseleinen kom met floraal decor (diep blauw) met geschulpte rand, minimale chip 7x15,2 Cond:G
Antiek boerenbont societe, ceramique Maasricht servies omstreeks 1900 met diverse beschadigingen en verkleuringen 59-delig 10-28cm Cond:M
Twee delen Hollands polychrome Makkums aarderwerk 20e eeuw opengewerkte mand, dekselpot 25cm Cond:G
Groot 17e eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors (oude haarlijn en chips rand) 34,5ø Cond:R
Groot lot 18e 19e eeuws Chinees porselein diverse borden 2 kopjes en schotels, diverse beschadigingen(Kang Xy bord goed) Cond:M/R/G
Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord Queng Lung met floraal decor, chips rand 25ø Cond:R
Twee grote 18e eeuwse Deftsblauwe borden, randschade en barst 36ø Cond:M/R
Tien antieke tegels 19e eeuw o.a polychrome figuren, landschappen etc, minimale beschadiging mogelijk 13x13 Cond:G
Tien zeldzame antieke societe ceramique Maastricht keramieken borden omstreeks 1880 decor Napoleon, in goede staat 24ø
Zes delen porselein 18e-19e eeuws, twee kommen gemerkt met blauwe floraledecors(chip) 4 schaaltjes met zittende figuren in landschap Cond:G 1,7x9,3 en 6x13,1cm
Oude antieke Chinese spekstenen Quan Ying 1e helft 20e eeuw in goede staat 25,5cm Cond:G
Twee antieke Japanse pijpvazen met floraal en vogeldecor, chip bij tuit, omstreeks 1900, 24x8ø Cond:R/G
Zeven antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 17e/18e eeuws, beschadiging randen 13x13cm Cond:R
Grote porseleinen Royal Copenhagen figuur voorstellende een handwerkende vrouw in goede staat 22,5mc Cond;G
Chinees porseleinen mosterdpotje met zilveren montuur en lepel, dekselpotje gelijmd 9,5cm
Oud servies, Wedgwood of Etruria 2e helft 20e eeuw bestaande uit: theepot, 2 roomkannen, tablet, suikerpot, botervloot, 2 schalen, 10 kop en schotel (minimale chip mogelijk) 8-24cm Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met rose decor, goud floraal en figuren beide met kleine restauratie 23-27cm Cond:R
Antieke Jugendstil schaal omstreeks 1900, keramiek en gouddecor, gemerkt amfora Austria, met floraal decor in goede staat 8-18cm Cond:G
Oude blauw porseleinen vaas met messing monturen en bisquit porselein, fluit spelende putti 2e helft 20e eeuw 13cm Cond:G
Twee delen Deens porselein, eenmaal Bing Gröndahl figuur meisje met pop 1721 B.H en een Royal Copenhagen vaas met craquele glazuur 212/4025 FX 18-19,5cm Cond;G
Twee antieke Chinese hardstenen figuren omstreeks 1900 voorstellende een Geisha en Chinese wijsheer in goede staat 5,8-6cm Cond:G
Drie delig 18e eeuws Delfts keramieken kasstel gemerkt lampetkan, alle delen beschadigd 25-33cm Cond:M
17e Eeuwse Hollandse wandtegel met vogel en fruit, tegels is gerestaureerd 13x13 Cond:R
Grote Chinees porseleinen Kan Xy stijl dekselvaas 2e helft 20e eeuw met kaperdecor in goede staat 49x23ø Cond:G
Vier maal Chinees porselein, 2e helft 20e eeuw, grote vaas, dekselschaal, en twee bloempotten(beschadigingen) 15-36cm Cond:G
Zes oude antieke makkumer keramieken borden, wit plooi bord met geschulpte rand, twee polychrome borden met bloemvaas decor, drie kleinere polychrome borden(schalen) 16-39cm Cond: R
Royal Worchester porseleinen Engese figuur voorstellende Henry VIII 2e helft 20e eeuw in goede staat 24cm
Lot 18e-19e eeuws Chinees Familie Roze porselein, twee zalfpotjes, 6 schaaltjes, en een houder 4,5-12cm Cond:R/G chips mogelijk.
Oude Yixing theepot met boomtakdecor en eekhoorn op deksel 20e eeuw14,5x15x9cm
Twee antieke Chinese Jade tempelhonden op marmeren sokkel omstgreeks 1900 in goede staat 12x8x5cm
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met figuren, vogels en floraal decor in goede staat 21x25ø
Oud Duits Villeroy en Boch servies, decor Alt Strassburg, bestaande ui: theepot(haarlijn deksel) 6 borden, 2 schalen 10 eierdoppen, 6 kop en schotels enkele chips mogelijk Cond:R/G 6-24cm
Twee oude Herend porseleinen vazen met floraal en gouddecor, 20e eeuw 10-13cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met bloemvaasdecor in goede staat (randglazuurschade) 22ø Cond:G
Negen antieke tegels 18-19e eeuw met diverse voorstellingen 13x13 Cond:R/G
Antiek Hollands 6 pas tegeltableau omstreeks 1900, de zeven provoncien ADM, de Ruiter, gerestaureerd Cond:M/R 39x26cm
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinese tuin decor met bamboe, randschade 23øcm Cond:R
Vier delige Gouda platelen set omstreeks 1900, gemerkt Koniklijk goedewaagen Gouda, Holland korenbloem An en Favorite, tablet, vazen, schenkkan tablet (chip voet) 28x24ø Cond:R/G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met tekst en roze bloemen en vogel (haarlijn 3cm) 20x21,5cm Cond:R/G
Porseleinen Royal Copenhagen figuur, voorstellende een handwerkmeisje W.H 1314 in goede staat 15cm
Vier delen Hollands Makkum polychrome keramiek 2e helft 20e eeuw, twee kastkommen, groot geschulpt bord, en kleiner geschulpt bord.
Drie 19 eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors, twee pijpvazen en een knobbelvaas.( 1 pijpvaas scheur) 23-25cm Cond:R/G
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden, 1 pauwdecor goud met roze, en 5 met geschulpte rand floraal en bloemdecor 21-24cm Cond:R