Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suikerdekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ee...
Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, twee borden met chip, een goed. Cond:R/G
Oude fijnbeschilderde Chinees porseleinen Chen Lung gemerkte vaas, met vogel goud en floraaldecor in goede staat 23,5x13ø cm
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren 20e eeuw, eenmaal the boy evacuee HN 3202 by Adrian Hughes en eenmaal the girl evacuee HN 3203 by Adrian Hughes beide in zeer goede staat. 20...
Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...
Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, 1 maal the homecoming HN 3295 by Adrian Hughes, en 1 maal welcome home HN 3299 by Adrian Hughes, beide in zeer goede staat 17-22cm
Zestien delen oud Herend porselein o.a kandelaar, asbak, schaaltjes vaasjes kannetje etc (chips en haarlijnen mogelijk) 7-24cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Negentiende eeuwse Chinese kop en schotels 7 maal, floraal, landschap, en coulissen decor (gemerkt) (chip schotel)6,7x13ø
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen zeshoekig met landschappen en figuren gemerkt WK 4 '36 24x11x11cm Cond:G
Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G
Twee 17e-18e eeuwse Chinese Lang Xy knobbelvazen met coulissen decor in goede staat 13x13,3cm
Vijf 18e eeuwse Familie roze borden met floraal en bloemvaas decor, twee borden gescheurd, twee goed, minimale chip 23ø cm Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G
Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm
Grote antieke Jugendstil Majolica Jardiniere met vrouwenbuste en floraal deco monogram H.S ml 727 omstreeks 1900 in goede staat 20x50x14cm
Twee antieke amfora vazen 19e eeuw met figuren en putti decor en gouddecor18e eeuwse stijl 21x12x9ø Cond:G
Zeven maal antiek Chinees porselein 19e eeuws, diepe borden met floraal decor 2 borden minimale chip 16,6ø Cond;G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen schaal met handbeschilderde landschaps en figuren decors, 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x23x6cm Cond:G