Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suikerdekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ee...

6 Kop & 5 Schotels, bever-motief
Resultaat: 2.400 EUR

Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, twee borden met chip, een goed. Cond:R/G

Chinese vaas, gemerkt Cheng Long
Startprijs 200 EUR

Oude fijnbeschilderde Chinees porseleinen Chen Lung gemerkte vaas, met vogel goud en floraaldecor in goede staat 23,5x13ø cm

6 Delen jade
Resultaat: 200 EUR

Zes delen antiek Chinees Jade medaillons 4-7cm Cond:G

5 Delen jade
Resultaat: 250 EUR

Vijf delen antiek Chinees Jade o.a. zeepjes en ringen 3-8cm Cond:G

Imari lamp met brons
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 200 EUR

Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren 20e eeuw, eenmaal the boy evacuee HN 3202 by Adrian Hughes en eenmaal the girl evacuee HN 3203 by Adrian Hughes beide in zeer goede staat. 20...

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 200 EUR

Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 200 EUR

Twee hoogwaardige Engels porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, 1 maal the homecoming HN 3295 by Adrian Hughes, en 1 maal welcome home HN 3299 by Adrian Hughes, beide in zeer goede staat 17-22cm

Kavel Herend porselein
Startprijs 200 EUR

Zestien delen oud Herend porselein o.a kandelaar, asbak, schaaltjes vaasjes kannetje etc (chips en haarlijnen mogelijk) 7-24cm Cond:G

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G

7 Kopjes en 8 Schotels, Chinees
Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuwse Chinese kop en schotels 7 maal, floraal, landschap, en coulissen decor (gemerkt) (chip schotel)6,7x13ø

Twee 18e-19e eeuwse Delftse dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen zeshoekig met landschappen en figuren gemerkt WK 4 '36 24x11x11cm Cond:G

Twee Kang Xy vazen
Resultaat: 4.400 EUR

Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G

Twee Kang Xy knobbelvazen
Resultaat: 525 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinese Lang Xy knobbelvazen met coulissen decor in goede staat 13x13,3cm

5 Familie Roze borden
Resultaat: 220 EUR

Vijf 18e eeuwse Familie roze borden met floraal en bloemvaas decor, twee borden gescheurd, twee goed, minimale chip 23ø cm Cond:R/G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G

2 Wit porseleinen Chinese beeldjes
Startprijs 180 EUR

Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm

Jugendstil Fayence schaal
Startprijs 180 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica Jardiniere met vrouwenbuste en floraal deco monogram H.S ml 727 omstreeks 1900 in goede staat 20x50x14cm

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke amfora vazen 19e eeuw met figuren en putti decor en gouddecor18e eeuwse stijl 21x12x9ø Cond:G

7 Chinese bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zeven maal antiek Chinees porselein 19e eeuws, diepe borden met floraal decor 2 borden minimale chip 16,6ø Cond;G

Grote handbeschilderde Chinese rijstschaal, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen schaal met handbeschilderde landschaps en figuren decors, 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x23x6cm Cond:G