Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm
Zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas Kang Xy, met decor van hoogwaardiheidsbekleders, bovenrand beschadigd 25,5x15,5ø Cond:R
Vijf delen Chinees porselein Kang Xy porselein 17e 18e eeuws 4 kop en schotels en 1 los kopje, vaandeldrager en hoogwaardigheidsbekleder te paard (beschadigingen) 5,5x13ø Cond:R/G
Chinees porseleinen klapmuts kom 17-18e eeuw met zilveren beugel, landschap, figuren en coulissen decor 5,3x14,2ø cm Cond:R/G
Divers antiek serviesgoed kop en schotels met roofvogel of papagaai decor omstreeks 1880 craquele en minimale chip 4 kop en schotels Kutani porselein 5x9,8ø Cond:R/G
Twee antieke amfora vazen 19e eeuw met figuren en putti decor en gouddecor18e eeuwse stijl 21x12x9ø Cond:G
Zeldzame antieke Chinese keramieken kruik met drakendecor 19e eeuw of ouder 21cm Cond:G
Zeer vroege Chinees porseleinen kom (16e-17e eeuws) met ruiter te paard decor, randschade en haarscheur 6,5x15,5cm Cond:R
Twee grote zeldzame Chinees porseleinen octagonale borden met landschapsdecor(oude haarlijn en randglazuurschades 33,8x33,8cm Cond:R
Zeer grote antieke Chinees porseleinen schaal met handbeschilderde landschaps en figuren decors, 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x23x6cm Cond:G