Groot antiek Imari porseleinen sierbord ca. 1900 met decor van goud, paradijsvogels en landschappen ø37cm. Cond.: G
Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.
Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G
Oude 6-pas tegeltableau ca. 1930 met bloemvaasdecor in goede staat 48x30cm.
Twee 17e en 18e eeuwse delfsblauwe borden met Chinese decors (randschade) 23,3ø Cond:R
Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G
Antieke Hollandse platelen Jugendstil jardiniere, gemerkt Regina Rosakio Gouda Holland 186. In goede staat 15x31x15cm.
Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R
Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R
Twee oude Duitse aardewerken bierpullen met tinnen deksel 20e eeuw, gemerkt, H.: 14cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm
Twee oude Japanse Soya flessen van keramiek(20e eeuw) in goede staat 17,5x9ø cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R
Divers antiek serviesgoed omstreeks 1900, 2 kop en schotels, ongemerkt, Chinees decor, twee borden Petrus Regout Maastricht Cawa, 15,5-20,5cm Cond:G
Grote gesigneerde rood-bruin geglazuurde pijpvaas Zaalberg Holland in zeer goede staat 40x17ø
Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R
Vier delen oud Hongaars porselein, o.a. Herend Budapest Aquincun, Hollohaza (3 vazen en 1 kandelaar) in goede staat 16-22cm Cond:G
Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M
Grote antieke Engels keramieken Staffordshire figuur met horlogehouder omstreeks 1900(chip) Cond:R/G 31x25x7cm
Drie antieke Engelse keramieken figuren omstreeks 1900 man en vrouw op hocker en 1 zoutstrooier figuur met bierpul(chip)15-18cm Cond:R/G