Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot Imari bord
Startprijs 40 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord ca. 1900 met decor van goud, paradijsvogels en landschappen ø37cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.

16 Diverse tegels
Startprijs 40 EUR

Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G

Tegeltableau ca. 1930
Startprijs 40 EUR

Oude 6-pas tegeltableau ca. 1930 met bloemvaasdecor in goede staat 48x30cm.

2 Delftse borden
Startprijs 40 EUR

Twee 17e en 18e eeuwse delfsblauwe borden met Chinese decors (randschade) 23,3ø Cond:R

Servies, Freiberg
Startprijs 40 EUR

Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G

Platelen jardiniere
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollandse platelen Jugendstil jardiniere, gemerkt Regina Rosakio Gouda Holland 186. In goede staat 15x31x15cm.

18e Eeuws bord, China
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R

Diverse schaaltjes, Zwarte Kip
Startprijs 40 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G

3 Chinese borden
Startprijs 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R

2 Aardewerken bierkruiken
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse aardewerken bierpullen met tinnen deksel 20e eeuw, gemerkt, H.: 14cm. Cond.: G

Servies
Startprijs 40 EUR

Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...

Terracotta wandschotel
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm

2 Soya bottles
Startprijs 40 EUR

Twee oude Japanse Soya flessen van keramiek(20e eeuw) in goede staat 17,5x9ø cm Cond:G

Chinees bordje (chip)
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R

Divers keramiek
Startprijs 40 EUR

Divers antiek serviesgoed omstreeks 1900, 2 kop en schotels, ongemerkt, Chinees decor, twee borden Petrus Regout Maastricht Cawa, 15,5-20,5cm Cond:G

Vaas, Zaalberg
Startprijs 40 EUR

Grote gesigneerde rood-bruin geglazuurde pijpvaas Zaalberg Holland in zeer goede staat 40x17ø

Tegeltableau
Startprijs 45 EUR

Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G

4x Japans porselein
Startprijs 45 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R

4 Delen Hongaars porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen oud Hongaars porselein, o.a. Herend Budapest Aquincun, Hollohaza (3 vazen en 1 kandelaar) in goede staat 16-22cm Cond:G

8 Zwiebelmuster schalen
Startprijs 50 EUR

Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M

Staffordshire beeld met houder
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Engels keramieken Staffordshire figuur met horlogehouder omstreeks 1900(chip) Cond:R/G 31x25x7cm

2 Engelse beelden + strooier
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Engelse keramieken figuren omstreeks 1900 man en vrouw op hocker en 1 zoutstrooier figuur met bierpul(chip)15-18cm Cond:R/G