Zeldzame 15e 16e eeuws Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur(hals aangezet) floraal decor, waarschijnlijk Cargo vondst) 28x14ø cm Cond.:R
Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G
Antieke terracotta Urn vaas, gevonden bij opgravingen te Deventer omstreeks 1300 of ouder(vervorming) in goede staat met boekje waar de Urn in afgebeeld staat en beschreven wordt 29x28ø cm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G
Twaalf antieke kop en schotels, Chinees porselein o.a Chinees Imari, en Familie Roze 6-13cm (twee beschadigd rest goed) Cond:R/G
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas, gesigneerd, met teksten en Chinese voorwerpen(chip rand deksel) met houten console, vaas is 44x25øcm Cond:R/G
Antieke Majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemerkt A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.
Oude Chinees porseleinen vaas met wit glazuur Chen Lung gemerkt, in goede staat 17x6øcm Cond:G
Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal decor, twee grote diepe borden, een kleine (minimale beschadigingen) 2x ø33cm., 1x ø 22cm.
Vijf 18e eeuwse capucijner chinese kop en schotel met binnenin floraal familie Rose decor(twee schotels beschadigd, 1 kopje randschade)
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Noir borden met florale decors(gemerkt) 18øcm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G
Prachtige oude Chinees porseleinen vierkante vaas (gemerkt) 20e eeuw met rondom decor van bloesemboom en vogels. Fijne beschildering en gouddecor. 39x17,5x17,5cm. Cond.: G
Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G
Oude Chinees porseleinen schaal met olifantenkoppen en bruine glazuur, cheng lung gemerkt, in zeer goede staat 6x16x12,3cm
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap decor omstreeks 1900 of ouder 35x17øcm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari dekselvazen met Foohonden en floraal decor (van 1 deksel is de foo-hond gerestaureerd) 56x25cm ø Cond:G