vijf oude porseleinen figuren, drie rookverdrijvers, porseleinen figuur met groentemanden (lichte beschadigingen) 14-22cm CondR/G
Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G
Vier oude Duitse Kaiser bisquit porseleinen hondenbeelden 2e helft 20e eeuw 9-23cm. Cond.: G
Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G
Drie oude Duitse porseleinen figuren 20e eeuw: 1x man met roos, gemerkt Wien Austria, 1x beeldhouwer Fürstenberg en 1x Charity England, voorstellend vrouw met jurk 20-21cm. Cond.: G
Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm
Drie grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors, in goede staat 22x19ø cm
Twee grote antieke vazen, Chinees porselein met florale decors, in goede staat 58x23cm
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 25cm
Kleine antieke Chinese Yixing theepot, 19e eeuws of ouder, gemerkt, in zeer goede staat (zeer verfijnd gemaakt) 5x8,5x5,3ø Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900 met floraal decor (gemerkt) in zeer goede staat 43,5x20ø (binnenin lichtgroen) Cond:G
Twee oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x Chinese oude man en 1x gesigneerd snuffbottle met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleders in interieur 7,5-9,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen vaas met bewerking en lichtblauwe glazuur, gemerkt, met 4 oren 20x14,2ø Cond:G
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Acht 17e en 18e eeuwse kop en schotels, Octagonaal met figuren en landschapdecor(2 kopjes beschadigd) alles schotels goed, minimale glazuurschade. 7x12,5cm Cond:R/G
Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met florale decors in goede staat 21x28ø cm
Oude Imari porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 67cm.
Imari porseleinen 19e eeuws bord met decor van dansende Japanse vrouw en gouddecor in goede staat ø27,8cm.
Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm
Twaalf antieke kop en schotels, Chinees porselein o.a Chinees Imari, en Familie Roze 6-13cm (twee beschadigd rest goed) Cond:R/G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselvaas met Foo-hond op de deksel, en rondom floraal decor in goede staat 35cm
Arita porseleinen dekselpot 18e-19e eeuws Japan met paradijsvogel en tuindecor in goede staat. 35cm
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraaldecor (2chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G
Vijf identieke 19e eeuwse goud-imari porseleinen borden met geschulpte omranding in goede staat ø24,5cm.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G
Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R
Drie Japansen antieke vazen omstreeks 1900, een dekselvaas met bloemen en vogel(stukje Foohond af) en twee grote vazen met krijgers (minimale chips bovenrand) 23x26cm Cond:R
Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekrampt) 10,5x23x18,5 ø Cond:R
Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en licgte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn qraquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø Cond:G
Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden, 1 Wilhelmina 1848-1938 (societe ceramique) 1 Delfts porseleinen fles 1913 en 1 porseleinen fles 1813-1913 de ketenen verbroken. 21-25cm
Vijf delen Duits keramiek 50-er / 60-er jaren: 1x Goebel negeroïde vrouw met bruin/rood/goud decor, 2x damesportret ( nr. 3682 en 3675 A.K. Grassau), 1x plaquette met twee maskers, gesigneerd Ruscha h...
Antiek 8-delig Petrus Regout Maastricht kinderservies (creme/goud), beschadigingen 9-21cm. Cond.: R
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Twee delen moderne kunst, een bolle aarderwerk vaas door Thea de Badts Marle(stukje van vaas), en een schaal gesigneerd Elysia Cond:R/G
Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G
Twee 17e en 18e eeuwse delfsblauwe borden met Chinese decors (randschade) 23,3ø Cond:R
Tegeltlableau mangaan kleurig omstreeks 1780, Hemelvaart J.C (12 tegels lichte beschadigingen/haarlijnen, 1 tegel gelijmd, in eikenhouten omlijsting. 39x52cm Cond:G
Twee antieke Hollandse tegels 17e en 18e eeuws. een polychrome vogel op tak(koper omlijst) en eenmaal spelende kinderen met draaitol 13x13cm Cond:R/G
Zes antieke Hollandse tegels, blauwe bloem, huis met rokende schoorsteen, ridder te paard 17e eeuw, springende hond 17e eeuw, mangaan watersluis, landschap met huis. (gelijmd en of beschadigd) 13x13cm...
Twee Westraven Utrecht Jugendstil keramieken plaquettes met kleurrijke vogel-voorstellingen ca. 1900 (chips achterkant) 15x10x1cm. Cond.: R
Vier antieke Hollandse tegels, 18e en 19e eeuws, steenbok, bloemdecor en figuren 13x13 Cond:R
Lot van 50 diverse oud (Hollandse tegels) 20e eeuw met diverse decors o.a. Makkums, Delft(minime beschadiging mogelijk +/- 13x13cm Cond:G