Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Porseleinen beeldjes
Startprijs 30 EUR

vijf oude porseleinen figuren, drie rookverdrijvers, porseleinen figuur met groentemanden (lichte beschadigingen) 14-22cm CondR/G

3 Delen Chinees
Startprijs 35 EUR

Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G

4 Porseleinen honden
Startprijs 120 EUR

Vier oude Duitse Kaiser bisquit porseleinen hondenbeelden 2e helft 20e eeuw 9-23cm. Cond.: G

Bisquit pors. beeld
Startprijs 20 EUR

Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G

3 Porseleinen beelden
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse porseleinen figuren 20e eeuw: 1x man met roos, gemerkt Wien Austria, 1x beeldhouwer Fürstenberg en 1x Charity England, voorstellend vrouw met jurk 20-21cm. Cond.: G

Dekselvaas
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm

3 Gemberpotten
Startprijs 150 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors, in goede staat 22x19ø cm

2 Vazen
Startprijs 300 EUR

Twee grote antieke vazen, Chinees porselein met florale decors, in goede staat 58x23cm

2 Gemberpotten, zilv. dop
Resultaat: 45 EUR

Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G

Ming Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 25cm

Yixing theepotje, klein
Resultaat: 350 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot, 19e eeuws of ouder, gemerkt, in zeer goede staat (zeer verfijnd gemaakt) 5x8,5x5,3ø Cond:G

Bruine vaas
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900 met floraal decor (gemerkt) in zeer goede staat 43,5x20ø (binnenin lichtgroen) Cond:G

2 Snuffbottles
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x Chinese oude man en 1x gesigneerd snuffbottle met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleders in interieur 7,5-9,5cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R

Blauwe vaas
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bewerking en lichtblauwe glazuur, gemerkt, met 4 oren 20x14,2ø Cond:G

3 Chinese kommen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R

8 Kop & schotels
Resultaat: 300 EUR

Acht 17e en 18e eeuwse kop en schotels, Octagonaal met figuren en landschapdecor(2 kopjes beschadigd) alles schotels goed, minimale glazuurschade. 7x12,5cm Cond:R/G

Imari pot
Resultaat: 90 EUR

Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met florale decors in goede staat 21x28ø cm

Imari lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude Imari porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 67cm.

Imari bord
Resultaat: 90 EUR

Imari porseleinen 19e eeuws bord met decor van dansende Japanse vrouw en gouddecor in goede staat ø27,8cm.

4 Imari borden
Startprijs 40 EUR

Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm

12 Kop & schotels
Startprijs 280 EUR

Twaalf antieke kop en schotels, Chinees porselein o.a Chinees Imari, en Familie Roze 6-13cm (twee beschadigd rest goed) Cond:R/G

3 Imari vazen
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G

Blauwe arita dekselpot
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselvaas met Foo-hond op de deksel, en rondom floraal decor in goede staat 35cm

Blauwe arita dekselpot
Startprijs 60 EUR

Arita porseleinen dekselpot 18e-19e eeuws Japan met paradijsvogel en tuindecor in goede staat. 35cm

2 Imari dekselpotjes
Startprijs 35 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraaldecor (2chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G

5 Imari borden
Startprijs 150 EUR

Vijf identieke 19e eeuwse goud-imari porseleinen borden met geschulpte omranding in goede staat ø24,5cm.

2 Imari kraagvazen, klein
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G

3 Tegels, vogels
Startprijs 30 EUR

Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R

3 Japanse vaasjes
Startprijs 40 EUR

Drie Japansen antieke vazen omstreeks 1900, een dekselvaas met bloemen en vogel(stukje Foohond af) en twee grote vazen met krijgers (minimale chips bovenrand) 23x26cm Cond:R

Aardewerken kom
Startprijs 35 EUR

Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekrampt) 10,5x23x18,5 ø Cond:R

2 Delen Fanyence
Startprijs 30 EUR

Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en licgte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G

3 Delen Hollands aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn qraquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø Cond:G

2 Aardewerk vazen
Startprijs 15 EUR

Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.

3 Herdenkingsborden
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden, 1 Wilhelmina 1848-1938 (societe ceramique) 1 Delfts porseleinen fles 1913 en 1 porseleinen fles 1813-1913 de ketenen verbroken. 21-25cm

5 Delen keramiek
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen Duits keramiek 50-er / 60-er jaren: 1x Goebel negeroïde vrouw met bruin/rood/goud decor, 2x damesportret ( nr. 3682 en 3675 A.K. Grassau), 1x plaquette met twee maskers, gesigneerd Ruscha h...

Kinder servies Petrus Ragout
Startprijs 35 EUR

Antiek 8-delig Petrus Regout Maastricht kinderservies (creme/goud), beschadigingen 9-21cm. Cond.: R

3 Delen aardewerk
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G

Delftse schotel, APK
Startprijs 20 EUR

Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G

2 Delen moderne kunst
Resultaat: 55 EUR

Twee delen moderne kunst, een bolle aarderwerk vaas door Thea de Badts Marle(stukje van vaas), en een schaal gesigneerd Elysia Cond:R/G

Jugendstil vaas
Startprijs 100 EUR

Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G

2 Delftse borden
Startprijs 80 EUR

Twee 17e en 18e eeuwse delfsblauwe borden met Chinese decors (randschade) 23,3ø Cond:R

Tegeltableau, hemelvaart
Startprijs 350 EUR

Tegeltlableau mangaan kleurig omstreeks 1780, Hemelvaart J.C (12 tegels lichte beschadigingen/haarlijnen, 1 tegel gelijmd, in eikenhouten omlijsting. 39x52cm Cond:G

2 Antieke tegels
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse tegels 17e en 18e eeuws. een polychrome vogel op tak(koper omlijst) en eenmaal spelende kinderen met draaitol 13x13cm Cond:R/G

6 Antieke tegels
Startprijs 50 EUR

Zes antieke Hollandse tegels, blauwe bloem, huis met rokende schoorsteen, ridder te paard 17e eeuw, springende hond 17e eeuw, mangaan watersluis, landschap met huis. (gelijmd en of beschadigd) 13x13cm...

2 Jugendstil tegels
Resultaat: 30 EUR

Twee Westraven Utrecht Jugendstil keramieken plaquettes met kleurrijke vogel-voorstellingen ca. 1900 (chips achterkant) 15x10x1cm. Cond.: R

4 Tegels
Startprijs 40 EUR

Vier antieke Hollandse tegels, 18e en 19e eeuws, steenbok, bloemdecor en figuren 13x13 Cond:R

Diverse tegels
Resultaat: 45 EUR

Lot van 50 diverse oud (Hollandse tegels) 20e eeuw met diverse decors o.a. Makkums, Delft(minime beschadiging mogelijk +/- 13x13cm Cond:G