Oude Chinese Quan Yin Blanc de Chine 20e eeuw Chip van console 37,5cm Cond:R
Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van krab en karper en 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaiue gedreven florale bewerking aan de bovenzijde JL. S:1877, bord is...
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaie gravure, Mt: onleesbaar (voorstelling van een balspelende Chinese jongen) 3,3xø16,4cm. Oude haarlijn v...
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met geschulpte rand voorzien van florale gravure, Mt. FYCH Rennefeld, Amsterdam JL. Q:1875 3,4xø21,6cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws diep bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 Hollands met parelrand MT: van Kempen en zn, Voorschoten JL B:1886(Chinees tuindecor) 4xø16,5cm. Cond.: G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e eeuws, Wucai met rondom paradijsvogel in natuur decor 44x18,5ø Cond:G
Twee zeldzame Chinese borden 17e 18e eeuw Kang Xy. met tuin en florale decors beide met haarlijn 22,5cm ø Cond:R
Drie 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, een Queng Lung met haarlijn, een met licht decor haarlijn en randschade, en een kleine Queng Lung met randschade en haarlijn Cond:R
Grote oude Chinese porseleinen gemberpot 20e eeuw met floraal en vogel decor, 32x23 cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rotsen en kustplaats decor met figuren omstreeks 1900 45,5x18ø Cond:G
Zes oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 20e eeuw (2 figuren hebben 1 vinger beschadigd) 13x21cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figurendecor en ratten(minimale glazuurschade bovenrand) 47x23ø Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G
Oude Japanse porseleinen(soja) fles Nippon Shoyu, 1e helft 20e eeuw in goede staat 13x9cm
Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G
4 porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R
Drie oude porseleinen groepen met koetsen 20e eeuw (1x paardekop beschadigd) 14-26cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen tafellampen Duitsland 2e helft 20e eeuw (beschadigingen) 43-53cm. Cond.: R
Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een vliegveld seinvrouw in Rusische klededracht, 21cm Cond:G
Oude Russische porseleinen figuur(gemerkt 20e eeuw) voorstellende een Russische officier met vrouw 16,5cm Cond:G
Drie delen Russisch porselein, 2x sneeuwhoen, 1x ijsbeer in goede staat 11-15cm Cond:G
4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G
Oude Duitse Thüringer porseleinen figuren groep, 20e eeuw Volkstedt Rudolstadt, twee musicerende figuren bij tafel.(beschadigd) Cond:R/G