Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Keramieken vazen
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

2 Imari stijl vazen
Startprijs 25 EUR

Twee grote oude Imari stijl vazen met geschulpte bovenrand en goud en floraal decor, met landschappen en vogels, 2e helft 20e eeuw. 39x14cm Cond:G

6 Delen porselein
Resultaat: 25 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...

Keramieken wandtegel
Resultaat: 115 EUR

Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.

10 kop en 11 schotel
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...

5 Porseleinen beeldjes
Startprijs 30 EUR

vijf oude porseleinen figuren, drie rookverdrijvers, porseleinen figuur met groentemanden (lichte beschadigingen) 14-22cm CondR/G

3 Tegels, vogels
Startprijs 30 EUR

Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R

2 Delen Fanyence
Startprijs 30 EUR

Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en licgte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G

3 Herdenkingsborden
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden, 1 Wilhelmina 1848-1938 (societe ceramique) 1 Delfts porseleinen fles 1913 en 1 porseleinen fles 1813-1913 de ketenen verbroken. 21-25cm

3 Delen aardewerk
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G

2 Jugendstil tegels
Resultaat: 30 EUR

Twee Westraven Utrecht Jugendstil keramieken plaquettes met kleurrijke vogel-voorstellingen ca. 1900 (chips achterkant) 15x10x1cm. Cond.: R

2 Kleine vazen
Startprijs 30 EUR

Twee oude Japanse vazen keramiek met kraquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G

Grote vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren (stuk bovenrand gelijmd) 55cm Cond;R

2 Imari schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G

2 Imari schotels (1 set)
Resultaat: 30 EUR

Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G

Kang Xi bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porselein 17e/18e eeuw Kang Xy bord gesigneerd met blauw en floraal decor (1 oude haarscheur 3cm en chip) 4xø21,5 Cond:R/G

Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees landschapsdecor en vogels (gemerkt). Waarschijnlijk de Porseleyne Fles, Johannes Knotter 1697-1701. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: R

Makkums bord en roomstel
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud makkums aarderwerk, sierbord en roomstel met chinees decor omstreeks 1900 10-24cm Cond:G

Chinees schaaltje op voet
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje op hoge voet en geschulpte rand (3 chips onder de voet, buiten zicht) 6xø12,5cm. Cond.: R-G

2 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden met floraal decor, gelijkmatige randschades ø25,5cm. Cond.: R

Gemberpot
Startprijs 30 EUR

Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met rondom decor van kustplaats, visser en schip 16xø16cm. Cond.: G

3 Delen Duits aardewerk
Startprijs 30 EUR

Drie delen olud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West German...

Twee porseleinen groepen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude porseleinen groepen 20e eeuw: 1x groot, gemerkt Napels en 1x kleiner, onduidelijk gemerkt (waarschijnlijk Thüringen Duitsland). Grote stuk is beschadigd aan handen, jurk, etc. Kleinere groep...

Twee aardewerken figuren
Startprijs 30 EUR

Twee aardewerken figuren 20e eeuw: 1x bisquit porseleinen schaakspeler en 1x keramieken Spaanse gitarist OH. Chebon Cafe 26-38cm.