Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Twee grote oude Imari stijl vazen met geschulpte bovenrand en goud en floraal decor, met landschappen en vogels, 2e helft 20e eeuw. 39x14cm Cond:G
Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...
Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.
Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...
vijf oude porseleinen figuren, drie rookverdrijvers, porseleinen figuur met groentemanden (lichte beschadigingen) 14-22cm CondR/G
Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R
Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en licgte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden, 1 Wilhelmina 1848-1938 (societe ceramique) 1 Delfts porseleinen fles 1913 en 1 porseleinen fles 1813-1913 de ketenen verbroken. 21-25cm
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G
Twee Westraven Utrecht Jugendstil keramieken plaquettes met kleurrijke vogel-voorstellingen ca. 1900 (chips achterkant) 15x10x1cm. Cond.: R
Twee oude Japanse vazen keramiek met kraquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren (stuk bovenrand gelijmd) 55cm Cond;R
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen schotels met florale decors en geschulpte omranding ø31,5cm. Cond.: G
Set van 2 grote 19e eeuwse imari porseleinen borden met geschulpte omranding en decor van bloemvaas (1x goed en 1x met oude haarlijn) ø34cm. Cond.: R-G
Chinees porselein 17e/18e eeuw Kang Xy bord gesigneerd met blauw en floraal decor (1 oude haarscheur 3cm en chip) 4xø21,5 Cond:R/G
Hollandse 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees landschapsdecor en vogels (gemerkt). Waarschijnlijk de Porseleyne Fles, Johannes Knotter 1697-1701. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: R
Drie delen oud makkums aarderwerk, sierbord en roomstel met chinees decor omstreeks 1900 10-24cm Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje op hoge voet en geschulpte rand (3 chips onder de voet, buiten zicht) 6xø12,5cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken borden met floraal decor, gelijkmatige randschades ø25,5cm. Cond.: R
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met rondom decor van kustplaats, visser en schip 16xø16cm. Cond.: G
Drie delen olud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West German...
Twee oude porseleinen groepen 20e eeuw: 1x groot, gemerkt Napels en 1x kleiner, onduidelijk gemerkt (waarschijnlijk Thüringen Duitsland). Grote stuk is beschadigd aan handen, jurk, etc. Kleinere groep...
Twee aardewerken figuren 20e eeuw: 1x bisquit porseleinen schaakspeler en 1x keramieken Spaanse gitarist OH. Chebon Cafe 26-38cm.