Twee delen zilver-overlay: 1x glazen vaas met floraal decor overlay en 1x porseleinen vaas Bohemia patent met floraal decor en zilver-overlay 19-23cm.
Oude Chinees porseleinen gemberpot 1e heflt 20e eeuw met figuren in de tuin decor 13x12,3cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte tulpenvaas, 1e helft 20e eeuw met rondom figuren in landschap decor 23,3x15,6cm Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen Familie Roze kom(gemerkt) met rondom figuren decor met spelende kinderen in goede staat 10x21cm
Zeer grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figurendecor en Foohonden koppen in 18e eeuwse stijl met Foohond op deksel 44,5x21cm Cond:G
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur, ongemerkt 41x22,5ø Cond:G
Grote porseleinen Imari vaas met decor van goud, flora en figuren 2e helft 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Verte, met rondom figuren in landschap decor, 1e helft 20e eeuw, 55cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen kunstenaars vaas, "U.S. Zone Selb Kunstabteilung", monogram Jugendstil stijl 42xø25cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen pot 17e/18e eeuw met rondom krijgers in de natuur, in goede staat 18,8x21,5ø Cond:G
Grote 18e eeuwse Franse porseleinen Samson kom met rondom figurem decor in tuin met fruitboom en gouddecor, in zeer goede staat. 8,5x19øcm
Antieke Chinese teracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm
Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G
Aparte Hollandse keramieken jenever fles, Nederland in de oorlog 1940 met afbeeldingen rondom betreffende wapentuig, Loogmans en zn N.V. S'Hertogenbosch , 27x10.5ø Cond:G
Japans porseleinen presenteerschaal op hoge voet, 19e eeuws met figuren en landschap decor, in goede staat 12x22ø
5x 19e eeuwse wandtegels met diverse decors,tegel met molen(stukje van hoek), tegel duits decor blauw-wit,19e eeuwse tegel met pijlen Cond:G 19e eeuwse vaas tegel Cond:G,19e eeuwse tegel met boom Cond...
3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 Ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 Biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...
Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen servies Heinrich Selb bavaria met decor van landschap en figuren: 10x ontbijtborden, 10x soepborden, 11x grote borden, 2x sauskom, 2x dekselschalen, 1x dekselschaal (zonder dekse...
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Twee Duits porseleinen tafelschalen met Chinese decors gemerkt Bavaria Tirschenreuth 1e helft 20e eeuw in goede staat. 14x22,5cm en 12x20,5cm
Twee grote Duits porseleinen Hutschenreuther vazen ca. 1980 kobaltblauw, Hutschenreuther Hohenberg Bavaria in biedermeier stijl 48x19cm. en 47x4x16cm. Cond.: G