Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur, voorstellend een reebok met ree. Gesigneerd K. Tutter (topje gewei mist) 26x36x9cm. Cond.: R
Grote oude Spaans porseleinen figuur, voorstellend een 19e eeuwse soldaat te paard, gemerkt S. Spain (teugel mogelijk gerestaureerd) 36x25x12cm. Cond.: R-G
Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee reigers van Hutschenreuther Selb, gesigneerd W. H. Achziger, 1x Rosenthal woerd Selb., gesigneerd C., 1x twee flamingo's Hutschenreuther Selb "H. ...
Oude porseleinen figurengroep van Royal Dux 20e eeuw, voorstellend een verliefd paar. 20x19x10 Cond:G
Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G
Vier antieke terracotta Jugendstil vazen ca. 1900 met decor van vogels en eekhoorn, gesigneerd J. Hjorth Danmark 23-32cm. Cond.: G
Twaalf delen Jugendstil ca. 1900 van J. Hjorth Danmark met florale decors: 1 olielamp, 2 schalen, 1 dekselpot, 3 bekers, 1 mosterdpotje, 1 vaas, zoutstrooier, oliekannetje en dekselpot 7-39cm. Cond.: ...
Oud Jugendstil 3-delig keramieken kaststel met vliegerdecor (Czechoslowakia handpainted) 11-26cm. Cond.: G
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Delfts blauw 17-e18e eeuws bord met geschulpte rand en floraal decor, gemerkt De Klaauw 190 (randglazuur-schade) ø34,5cm. Cond.: G
Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.
Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.
Delftsblauwe dekselvaas met Chinese pagode in landschapsdecor en Foohond op het deksel (randschade) 31cm. Cond.: R-G
Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G
Oude keramieken kunstenaarstegel met floraal decor, nr 779 Rusche, handgeschilderd omstreeks 1980. 46x36 cm Cond:G
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Gesigneerde 18e eeuwse octagonale Delftse vaas met floraal decor 19,5cm. Cond.: G
Delftse 6-kantige vaas 18e eeuw (gesigneerd) met ramskop en figurendecor, gemerkt A en DWS (haarlijn, randschade) 24,5cm. Cond.: G
Zes geschulpte keramieken Calvari bordjes 18e-19e eeuw (kruiziging Jezus), handbeschilderd (2 bordejes met minimale randschades), ø16,5cm. Cond.: G
Kavel van 46 oude/antieke Hollandse wandtegels: 42x 18e-19e eeuwse mangaankleurige tegels met floraal decor (beschadigingen), 1x religieuze tegel 18e eeuw (beschadigingen), 1x landschapstegel 18e eeuw...
Twee Westraven Utrecht Jugendstil keramieken plaquettes met kleurrijke vogel-voorstellingen ca. 1900 (chips achterkant) 15x10x1cm. Cond.: R
Zeven antieke wandtegels 17e-18e eeuw met diverse voorstellingen: 1x tulptegels (goed), 1x ridder te paard (gelijmd), 1x landschap met vee en herder (randschade), 1x putti met lauwerkrans (gelijmd, ge...
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wandtegel met Neptunes (minimale chips linkerrand) 13x13x1cm. Cond.: G
Antiek 9-pas tegeltableau Haags confectie Atelier NV Den Haag Zuid Holland met figurendecor 45x46cm. (beschadigd) Cond.: M
5x 19e eeuwse wandtegels met diverse decors,tegel met molen(stukje van hoek), tegel duits decor blauw-wit,19e eeuwse tegel met pijlen Cond:G 19e eeuwse vaas tegel Cond:G,19e eeuwse tegel met boom Cond...
Japanse Satsuma keramieken fruitschaal ca. 1930 met decor van geisha en landschap binnenin, gemerkt. Minimale chip, 7xø25cm. Cond.: G
Grote Japanse satsuma vaas ca. 1900 met decor van figuren en goud (gesigneerd) in goede staat 38xø21cm.
Chinese spekstenen figuur ca. 1930 (4-delig) met 3 hoogwaardigheidsbekleders 17x15,5x3cm. Cond.: G
Groot kavel van 2 soorten 19e eeuwse Hollandse wandtegels: 39 blauwe vaastegels (snkele beschadigd) en 45 mangaankleurige vaastegels (enkele beschadigd) 13x13cm. Cond.: R_G
Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 Duitsland "Turn bei Teplitz Ernst Walis", cracele aan bovenrand glazuur H.: 17cm. Cond.: G
Terracotta dekseldoos 2e helft 19e eeuw met figurenmedaillons, gemerkt FGW 318 (chips), 14,5xø14cm. Cond.: R
Twee antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden: 1x Vrede 1919 (Baca), en 1x Malaise 1932 (Baca) ø23-ø28cm. Cond.: G
Tien 19e eeuwse handbeschilderde keramieken borden/kommen (minimale randschade mogelijk) Cond.: R-G
Acht oude/antieke keramieken borden en schalen 19e-20e eeuw (grote schaal met haarscheur), minimale chip mogelijk 17-33cm. Cond.: R-G
Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G
Baardmankruik met mediallon 16e-17e eeuw (1 medaillon is weg, verder in goede staat) 30xø19cm.
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken: 1x bruin en 1x grijs met blauwe florale decors 32-38cm. Cond.: G
Vijf delen Duits keramiek 50-er / 60-er jaren: 1x Goebel negeroïde vrouw met bruin/rood/goud decor, 2x damesportret ( nr. 3682 en 3675 A.K. Grassau), 1x plaquette met twee maskers, gesigneerd Ruscha h...
oude spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G
Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G
Duitse beschilderde steengoed kruik ca. 1800 in goede originele staat 34xø20cm.
Vijf Hummelfiguren van Goebel, 1x jongen met drie haasjes genummerd 56\0 1972\1979 10,5cm ,1xzittend meisje met instrument nr 53 1979-1990 9,5cm, 1x jongen zittend met fluit en vogeltje nr 53 1979-199...
6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend bij hek met bloemen in de hand nr 174 1979-1990 11,5cm, 1x groot staand meisje nr 258 1979-1990 13,5cm, 1x meisje met pop 2103\A 1999-2008 9.5cm , 1x mei...
Hummel figuur meisje zittend in de boom met een hondje eronder, 1972-1979 nr 56/3 Cond G 16 cm hoog
Zeer grote keramieken olifant van Goebel, waarschijnlijk ca. 1930 Duitsland in goede staat 46x41x27cm.
Zes Hummel figuren van Goebel. 1x jongen zittend op berg nr 315 1979-1990 13cm, 1xmeisje met kippen nr 199\0 1979-1990 12cm, 1x meisje met schep 727 1990-1999 9,5cm, 1x meisje met kom nr 629 1990-1999...