Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delftse borden met spreuk
Resultaat: 300 EUR

Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G

Satsuma vaas met messing
Startprijs 285 EUR

Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G

Yixing trekpotje, emaille
Startprijs 275 EUR

Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G

Keramieken plaquette
Resultaat: 350 EUR

Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.

3 Chinese lakstempels
Startprijs 225 EUR

Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.

Chinese dekselvaas
Startprijs 225 EUR

Grote 18e-19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen dekselvaas met tekens en floraal decor (1 oude haarlijn) 45xø25cm. Cond.: G

Chinese dekselvaas
Startprijs 225 EUR

Grote 18e-19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen dekselvaas met tekens en floraal decor (1 oude haarlijn) 45xø25cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Startprijs 200 EUR

Oud Rosenthal porseleinen koffieservies Classic Rose bestaande uit: 12x ontbijtborden, 1x koffiepot, 1x theepot, 1x botervloot, suikerpot, melkken, 7x kop & schotels en 7x losse schotels Cond.: G

2 Kopjes
Startprijs 200 EUR

twee 19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen kopjes, met rondom figuren in tuin en insecten decor.(1 chip, 1 haarscheur)8,5x8,5 cm Cond:R\G

26 Delen Chinees
Resultaat: 220 EUR

Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G

2 Siervazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen siervazen (Frankrijk) met handgeschilderd decor van figuren en goud (goud iets versleten) 36cm. Cond.: G

2 Schenkkommetjes
Resultaat: 200 EUR

2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G

Grote schotel, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R

Chinees koningshoofd
Startprijs 190 EUR

Grote majolica keramieken Chinees hoofd van een keizer ca. 1900-1950 (chip achterop hoofdtooi) 66cm. Cond.: R-G

Porseleinen plaquette
Resultaat: 190 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G

KPM reservisten
Startprijs 180 EUR

Duitse porseleinen KPM reservistenpijp ca. 1910 met wapendecor in goede originele staat 73cm.

Chinees pors. beeld
Startprijs 180 EUR

Antiek Chinees porseleinen geisha met fijn gedecoreerd kleed en goudkleurig hoofddeksel 19e eeuw, krimpnaad bij arm bijgewerkt 26cm. Cond.: R-G

Kutani wierookpot
Startprijs 180 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen dekselpot met lezende monnik. Fijn gedecoreerd met bloemen, vlinders en gouddecor (gesigneerd) 32cm. Cond.: G

Knobbelvaasje, Peking glas
Startprijs 175 EUR

Oude/antieke Chinese Pekingglazen knobbelvaas met drakendecor (bovenrand beschadigd) 15cm. Cond.: R

2 Chinese figuren
Startprijs 175 EUR

Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.

Porseleinen bord
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G

Satsuma boedha
Startprijs 150 EUR

Chinees keramieken 19e eeuwse boedha met gouddecor in goede staat 18x20x15cm.

3 Delftse polychroom borden
Resultaat: 150 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø30-ø32cm. Cond.: G

6 Keramieken borden
Resultaat: 150 EUR

Zes geschulpte keramieken Calvari bordjes 18e-19e eeuw (kruiziging Jezus), handbeschilderd (2 bordejes met minimale randschades), ø16,5cm. Cond.: G