Twee delen Duits porselein: 1x ijsvogel Kaiser Germany , handbeschilderd G.P 13x15x12cm. en 1x Art Deco stijl kaarskandelaar, spechtsbrunn met gouddecor 17xø23cm. Cond.: G
Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G
Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G
4 porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R
Oude keramieken kunstenaarstegel met floraal decor, nr 779 Rusche, handgeschilderd omstreeks 1980. 46x36 cm Cond:G
Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 Duitsland "Turn bei Teplitz Ernst Walis", cracele aan bovenrand glazuur H.: 17cm. Cond.: G
Oude antieke porseleinen figuren oa Thüringer, 1 kleine figuur mist een arm de rest in goede staat. 5-11 cm Cond: R\G
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R
Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...
Twee Japanse 19e eeuwse imari porseleinen vazen met floraal decor in goede staat 21xø9,5cm.
Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther ezel, gesigneerd Achtziger 20e eeuw in goede staat 9,5x8x7cm.
Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw: 2x handbeschilderde geschulpte bonbonschalen met rozendecor (goud en groen), genummerd vermoedelijk Frankrijk 8x15x21cm. en 1x handbeschilderde Amfora vaas met ...
Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met rondom decor van kustplaats, visser en schip 16xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse zalfpot Familie Roze met figurendecor 5,5xø8cm. Cond.: G
Vier delen antiek Chinees porselein: 1x miniatuur kaststel 19e eeuw (1 vaasje beschadigd en deksel beschadigd), 1x kom 19e eeuw met landschapsdecor Queng Lung (beschadigd) 11-17cm. Cond.: R
7 Duitse keramieken bierpullen 20e eeuw, in goede staat, 15-25 cm. Cond:G
Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G
19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel g...