Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delen divers
Startprijs 30 EUR

Twee delen Duits porselein: 1x ijsvogel Kaiser Germany , handbeschilderd G.P 13x15x12cm. en 1x Art Deco stijl kaarskandelaar, spechtsbrunn met gouddecor 17xø23cm. Cond.: G

Imari bord + 2 kommetjes
Resultaat: 30 EUR

Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G

Imari schaal, gelobt
Startprijs 30 EUR

Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R

4 Terracotta figuren
Startprijs 30 EUR

4 oude tarracotta figuren ca 1900 deze zijn pas later blauw gekleurd, man met vat, man met kool, man met mand(hoed beschadigd) man met regenjas(hoed beschadigd) Cond: R\G

4 Porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

4 porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R

Tegel met bloemen
Startprijs 30 EUR

Oude keramieken kunstenaarstegel met floraal decor, nr 779 Rusche, handgeschilderd omstreeks 1980. 46x36 cm Cond:G

Jugendstil vaas
Startprijs 30 EUR

Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 Duitsland "Turn bei Teplitz Ernst Walis", cracele aan bovenrand glazuur H.: 17cm. Cond.: G

7 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Oude antieke porseleinen figuren oa Thüringer, 1 kleine figuur mist een arm de rest in goede staat. 5-11 cm Cond: R\G

2 Series kop&schotel
Resultaat: 30 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...

3 Delen Kang Xi
Startprijs 30 EUR

Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R

Grote Japanse vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote Japanse keramieken vaas ca. 1900 met decor van krijgers en groene glazuur 65xø29cm. Cond.: G

Servies
Startprijs 30 EUR

Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...

2 Imari vazen
Startprijs 30 EUR

Twee Japanse 19e eeuwse imari porseleinen vazen met floraal decor in goede staat 21xø9,5cm.

Porseleinen ezel
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther ezel, gesigneerd Achtziger 20e eeuw in goede staat 9,5x8x7cm.

3 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw: 2x handbeschilderde geschulpte bonbonschalen met rozendecor (goud en groen), genummerd vermoedelijk Frankrijk 8x15x21cm. en 1x handbeschilderde Amfora vaas met ...

Majolica paard
Startprijs 30 EUR

Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.

Gemberpot
Startprijs 30 EUR

Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met rondom decor van kustplaats, visser en schip 16xø16cm. Cond.: G

Zalfpotje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse zalfpot Familie Roze met figurendecor 5,5xø8cm. Cond.: G

Divers Chinees
Startprijs 30 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x miniatuur kaststel 19e eeuw (1 vaasje beschadigd en deksel beschadigd), 1x kom 19e eeuw met landschapsdecor Queng Lung (beschadigd) 11-17cm. Cond.: R

7 Bierpullen
Startprijs 30 EUR

7 Duitse keramieken bierpullen 20e eeuw, in goede staat, 15-25 cm. Cond:G

Lampetstel
Resultaat: 30 EUR

Antieke 6-delige keramieken lampetstel met 2 waterkannen, 2 zeepbakjes met deksel, kammenbakje met deksel en een wasschaal (2x haarscheuren) 15-37cm. Cond.: R-G

3 Kopjes, 2 schotels
Resultaat: 30 EUR

19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel g...