Twee oude Chinese keramieken theepotten met bamboedecor ca. 1920 in goede staat 15x17xø9cm.
Grote oude Duitse keramieken vaas met groene glazuur ca. 1960, W. Germany 549-40 in goede staat 41xø22cm.
Porseleinen handbeschilderde theebus ca. 1900 (chip stop) en een porseleinen beschilderde lampenvoet ca. 1920 15-21cm. Cond.: G
Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.
Oude vaas celadon kleur met cracele glazuur (gemerkt) 16xø15cm. Cond.: G
Antieke Staffordshire keramieken 13-delige dessertset bestaande uit: 1 schaal en 12 dessertkommen ca. 1920 met Jugendstil/ Art Deco decor Wilkinson LTD England 14-22cm.
Twee 19e eeuwse imari porseleinen kop & schotels ca. 1800 (1 schotel met haarlijn) 4xø9,5cm. Cond.: R-G
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M
Oud Jugendstil 3-delig keramieken kaststel met vliegerdecor (Czechoslowakia handpainted) 11-26cm. Cond.: G
5x 19e eeuwse wandtegels met diverse decors,tegel met molen(stukje van hoek), tegel duits decor blauw-wit,19e eeuwse tegel met pijlen Cond:G 19e eeuwse vaas tegel Cond:G,19e eeuwse tegel met boom Cond...
oude spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G
Delfts keramieken presenteertablet en Makkums geschulpt bord 20e eeuw Cond.: G
Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.
Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.
Grote 19e eeuwse Satusuma schaal van mooie kwaliteit (gelijmd) 7xø39cm. Cond.: M
Twee antieke CHinees porseleinen dekselkommen 18e-19e eeuw: 1x wit porselein met floraal- en paradijsvogeldecor (barsten) 15xø16cm. en 1x gesigneerd, gele achtergrond 19e eeuw met floraal decor 13xø14...
Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G
Kavel 19e eeuws Duits porseleinen serviesgoed (9-delig) met restgoud-decors o.a.: 2 theepotten, 2 schalen, 1 bonboniere, 1 botervloot, 2 grote kommen (minimale beschadiging mogelijk) 15-22cm. Cond.: G
Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., poot is gelijmd Cond.:R
Engels 9-delig Wedgwood serviesgoed of Etruria Etna bestaande uit 6 kop & schotels, suikerpot, melkkan en theepot Cond.: G
Zeven delen oud miniatuur porselein Duitsland: 1x schaaltje, 1x koffiekan, 2x kop&schotels, 1x kandelaar (Rosenthal), 1x duif (KPM) en 1x melkkannetje 1-9,5cm. Cond.: G
2 Duitse porseleinen Fürstenberg vazen in biedermeijer stijl 20e eeuw floraal en goud decor.24x13 cm Cond:G
Drie delen oud Duits keramiek: 1x moeder met kind, gesigneerd C. Jungblüt ca. 1930, 1x klei-figuur van een dame, geglazuurd en beschilderd en 1x klei-figuur van een dame met hoed (kaarskandelaar), geg...
Kavel met twee Herend porseleinen borden en 1 Duitse KPM porseleinen dekseldoos met gezicht 2e helft 20e eeuw 7-25cm. Cond.: G