Llardo dame met parasol en grote porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G
Porseleinen edelheer, gemerkt Scheibe Alsbach (stukje porselein brief af).20e eeuw, 41,5cm. Cond:R
Vroeg 19e eeuws porseleinen figuur(bisquit) met gouddecor, hand en kraag beschadigd. 27cm. Cond:R
Villeroy en Boch porseleinen kerststal met figuren, dak afneembaar en te voorzien van kaarsen, Nostalgic Village, 2e helft 20e eeuw 15x24x15cm. Cond:G
Twee antieke porseleinen honden omstreeks 1920 Engeland, genummerd 2375, 19cm. Cond:G
Duitse Schierholz Thüringen, porseleinen kuiken met gouddecor, omstreeks 1930, in goede staat 8cm.
Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G
Porseleinen muscicerende Geisha met gouddecor, omstreeks 1930, mooie kwaliteit, in goede staat 12,3cm. Cond:G
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Antiek Sevres porseleinen dekseldoos met onderschaal, omstreeks 1900, handbeschilderd met goud en bloemendecor, onderschaal gerestaureerd. Cond:R/G 9x18øcm.
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Antieke porseleinen figuur, dubbel gemerkt, alteste en carl Theodor? met kroon, vingers af, 20cm. Cond;R
Antiek Delftse porseleyne fles tegel, naar voorstelling van Willem Roelofs, omstreeks 1920, 20x30cm. Cond;G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met landschapsdecor. 35-39cm. Cond:G
Acht 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Kang Xi floraal decor, 2 met haarscheur, 2 goed, 2 met chip. 22øcm. Cond;R/G
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, decor van Chinezen te paard, 4 schotels haarlijn of chip, 3 kopjes met haarlijn, 3 goed. 6,5x12øcm. Cond;R/G
Drie grote Jugendstil keramieken sierschotels met vogel decor, gesigneerd H.B Deventer, omstreeks 1900 43,5øcm. Cond:G
Zeven delig porseleinen visservies, societe francaise met vissendecor, 2e helft 20e eeuw 25x53cm. Cond;G
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas met 24 karaat overlay, adelaardecor 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G
Handbeschilderde porseleinen lamp, 20e eeuw rozen en landschapsbeschilderingen, 35cm. Cond;G
Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G
Vier delen oud porselein 3x meissen blauwe bloem en goudomranding 1x Engels Old Foley, Chinese rose, 11-18cm. Cond:G
Twee porseleinen manden 20e eeuw, 1x Italiaans, 1x Duits, omstreeks 1930 met floraal decor, 23x25ø en 7x19x25ø, in goede staat.
Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G
Dresden porseleinen sigaretten presenteerschaal met luciferhouder, 20e eeuw, handbeschilderd floraal decor, luciferhouder gelijmd met gips. 8x22x14cm. Cond:R/G
Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.
Twee grote antieke majolica sierborden, floraal en vogeldecor, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, in goede staat 36,3øcm.
Duits 70er jaren Rosenthal porseleinen wit koffieservies, koffiekan, melk en suikerpot, 12 kop en schotels, 6-23cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Meissen porseleinen borden met bloemen en gouddecor, in goede staat 24øcm. Cond;G
Antiek Duits serviesgoed omstreeks 1900, gemerkt, bestaande uit: 11 kop en schotels melkkan en suikerpot(chip) 5-11cm. Cond:G
Grote Schierholz porseleinen kandelaar met 2 putti en rozen gemerkt omstreeks 1930-1950, chips en stukjes af 34cm. Cond:R
Meissen porseleinen schaal omstreeks 1900 met floraal en gouddecor, in goede staat 4x29,5cm. Cond:G
Twaalf antieke Franse limoges borden omstreeks 1900, Haviland en co met floraal decor en gouddecor, minimale chip 24øcm. Cond:G
Duits porseleinen hutschenreuther servies, decor from dresden met bloemen en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit; 6 grotere borden, 6 kleinere borden, 1 dekselschaal, 2 grote schalen, 1 vleess...
Antieke Duitse KPM porseleinen potpourie houder met deksel, omstreeks 1900, 18cm. Cond:G
Grote Duitse porseleinen goudfazant, gemerkt met kroon en kruis en A.R omstreeks 1930-1950 49cm. Cond;G
Grote porseleinen lampenvoet omstreeks 1980 met floraal decor en gouddecor 60x24ø Cond:G
Twee 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken wandplaquettes met havendecor, in goede staat 37x31x2cm.
Twee antieke Franse keramieken plaquettes omstreeks 1900, 1 marchante de bebes, 2 aux fleches de cupidon, restauratie kroontje, gemerkt, 28x28x3cm. Cond:R/G
Antiek Duits porseleinen servies omstreeks 1870 gemertk Walbrzych(waldenburg) met rood, bloemen en gouddecor. bestaande uit. theekan, koffiekan, schaal, melkkan, suikerpot, 7 kop en schotels, 11 borde...
Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Frans porseleinen servies met goud en figurendecor, bestaande uit: koffiepot, melkkan, suikerpot, schaal, 12 kop en schotels, minimale beschadigingen mogelijk. Cond;G
Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G
Grote Duitse Teichert meissen porseleinen koffiekan met Zwiebelmuster decor omstreeks 1930 in goede staat 23cm. Cond:G
Duitse antieke Meissen porseleinen moccakan omstreeks 1900 met Zwiebelmusterdecor(stukje dekselstop af) 17cm. Cond:G
Zes delig Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, in goede staat 6,5x24cm.
Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G
Twee grote Chinees porseleinen melk en bloed vazen, figurendecor, 20e eeuw in goede staat 34x18øcm.
Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung vleesschotel(chip) landschapsdecor. 33x40,3cm. Cond:R/G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari schenkkan met deksel, floraal en gouddecor, in goede staat 15,5cm.
Drie x 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R
Drie delen antiek Chinees porselein Nanking Cargo, kop en schotel en lossen schotel, chips, 7-13cm. Cond:R
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Grote 17e-18e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal, kraanvogel in landschapdecor, in goede staat 8x23,5x30cm.
handbeschilderde chinees porseleinen penselenpot met floraal decor, vogel op tak en tekst, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 13,5x10,4cm. Cond;G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, chips, haarscheur, randschade. 23ø Cond:R
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G
Prachtige antieke gesigneerde Chinees porseleinen schotel met emaille beschilderingen, mooie kwaliteit en goudrand, interieur met moeder en kinderen 5,2x26,4øcm.
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Zeldzame gemerkte 19e eeuwse porseleinen cup op hoge voet met drakendecor, 2 haarlijnen, 11,3x14,3cm. Cond;R/G
Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari bord, hoge bodem en geschulpte omranding, in goede staat 3,5x23øcm.
Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met rood-groen decor, floraal en Chinese tekens, 3 met haarlijn en of chip, 18-20øcm. Cond:R
Achttiende eeuwse Chinese schotel met zilveren hengsel, 19e eeuw, landschapsdecor, in goede staat 12x15,7øcm. Cond;G
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, haarlijn en minimale chips 32,7øcm. Cond:R
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, lichte randschades 34,4ø Cond:R/G
Grote 17e-18e eeuwse chinees porseleinen schotel met floraal decor 35,4ø Cond:G
Twee grote 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met florale decors, (1 met haarlijn, ander gaaf) 36ø Cond:R/G
Zes handbeschilderde porseleinen borden 19e eeuw, floraal en gouddecor, verso J.B Capellemans aine Bruxelles 23øcm. Cond:G
Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G
Set van 18e eeuwse Delftsblauwe borden, grote gebarsten, kleinere gebarsten, diverse lichte glazuurschades en chips. 23-31cm. Cond:R/G
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G
Antieke Delftse porseleyne fles keramieken plaquette omstreeks 1910, letters Z 365 AS. naar een voorstelling van Davis Artz, vissersvrouw 25,5x20,5cm. Cond;G
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Zeer grote antieke Majolica Historisme bewerkte laars, omstreeks 1890 Duitsland, met tekst: Wer Diessen Stiefel leeren kann is führwahr ein ganzer Mann. 75cm. 2 chips bij hak, verder in goede staat 75...
Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.
Jugendstil majolica piedestal met bloempot, floraal en zwanendecor, omstreeks 1900, genummerd, in zeer goede staat, 91x27ø Cond:G
Antieke Weense terracotta figuur omstreeks 1900, vrouw met emmer en mand nr 218 made in Austria in goede staat, 48cm. Cond:G
Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl op opschrift, Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645 met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenrand) 2...
Negentiende eeuws Hollandse eikenhouten kist met 17e/18e eeuwse Hollandse wandtegel, 56x71x46cm. Cond.G
Zestiende eeuwse Chinees porseleinen Ming schaal met floraal decor, Swatow blauw, staande op drie poten, in goede staat 11x18,5cm.
Antiek Delfts 6 pas tegeltableau in eiken lijst, omstreeks 1900 naar H.W Mesdag door PB Delft HLF, 1 chip, 45x30cm. Cond;R/G
Een stel antieke Arnhemse RAM Colenbrander vazen, decor woelig, letter: 51P.AP. in goede staat 15,5x9,5øcm.
Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;G
Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;R, haarlijn.
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, patroon scharrelwerk letters B.A.K.Het betreft hier een produktiefout, het decor is uitgelopen, chip bovenrand. 22,5x14,5øcm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.
Drie antieke Arnhemse RAM Colenbrander schalen, decor Viersprong, letters: 35A.P, in goede staat 5,5x11,7øcm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander bord, decor Barsten, letters: 27E.A.K in goede staat 4x24,6øcm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon sierlijk, letters: W.R B, in doos 10x10,4cm. Cond:G
Antieke Arnhem Ram Colenbrander bord, decor Los, letters: 27D A.K in goede staat 4,3x25øcm.
Een stel grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vazen decor franje, letter; 1321 4 C GB, minimale chip bovenrand 1 vaas. 22,5x12,5øcm. Cond;R/G met doos.