Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G
Antieke keramieken Rozenburg plaquette, letter K2, voorstelling naar een schilderij van Anton Mauve omstreeks 1900 met eikenhouten lijst 44,5x28,3cm Cond:G
Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Set Hummels bestaande uit 620 "A Story from Grandma" en 621"A Story from Grandpa" uit de 1994 Excl. Ed. for members (10.000 ex.) met originele dozen en certificaten H.: 21-22cm. Cond.: G
Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw en floraal decor Xuang Tong gemerkt, 20e eeuw in goede staat 39x23ø Cond:G
Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R
Meissen porseleinen bonbonschaal omstreeks 1930 met handbeschilderd landschap en vergulding en opengewerkte omranding, in goede staat 25,3cm.
Grote 17e/18e eeuws Chinees porseleinen trekpot, met keizerlijk familiedecor en gouddecor(chip tuit, binnenrand en deksel) 17x21xø12cm. Cond:R/G
Twee grote antieke Delftse polychrome aardewerken trekpaarden, oud Delft omstreeks 1880 in goede staat 22x28x9cm Cond:G
Twee antieke Delftse polychrome aardewerken koeien met boer en boerin 18e-19e eeuw gemerkt VR beschadigingen 12x20x8 Cond:R
Zeldzaam 5 delig kaststel, 18e eeuws polychroom ,gemerkt de Klaauw, voorstelling met adelijke portretten en tekst: hieronder rust ik rustig, ballustervormige vazen 1 deksel mist, 1 vaas gelijmd en gla...
Grote Duitse Dresden porselein potpouri dekselvaas, 20e eeuw met landschap en figurendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk, 47cm. Cond:G
Zeer grote Italiaanse keramieken figuur nr F 811/B Arabier te paard met bronzen zwaard(beschadigingen) 68cm. Cond:R
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen kraantjeskan met goud en floraal decor, zilveren kraantje met vis in zeer goede staat 31x15ø deksel vakkundig gerestaureerd
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur en Venus en Cupido no 565, serie limitada, in goede staat 59cm. Cond;G
Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose buikvaas met figuren op water decor en olifanten koppen, gemerkt omstreeks 1920 in goede staat 33x25ø
Antieke Engelse 19e keramieken Toby Jug gemerkt B;P, bierschenkkan, 26cm. Cond;G
Twee zeer grote Sevresstijl porseleinen pronkvazen, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 47x39ø Cond:G
Grote Duits porseleinen Rosenthal vos, gesigneerd th Karner nr 1538 Kunstabteilung (Theodor Kärner 1936) 21x41x12cm. Cond:G
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Chinees porseleinen diep bord, 18e /19e eeuws, Kang Xy gemerkt, met lange Lijs voorstellingen in landschap en coulissen, met geschulpte rand(sterretje en haarscheur) 1cm 4,5x20,7ø Cond:R/G