Antiek Frans porseleinen servies omstreeks 1920, gemerkt Haviland, met florale decors, bestaande uit o.a. 3 vleesschotels(chip grote schaal) 2 dekselterrines, 1 bobonschaal op hoge voet, 2 open diepe ...
Antiek Frans Limoges porseleinen servies ca. 1900 bestaande uit: 23 borden, 1x grote schaal met treef, 10x soepborden, 12x ontbijtborden, 7x ovale schaal, 2x sauskom, 3x hoge schaal, 1x grote terrine,...
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Oude Duitse Thüringer porseleinen figuren groep, 20e eeuw Volkstadt Rudolstadt, twee musicerende figuren bij tafel.(beschadigd) Cond:R/G
Oude Duitse Dresdner porseleinen kaarskandelaar met putti en rozen omstreeks 1950 in goede staat 20cm
Grote Duitse porseleinen Hutschenreuther dekselvaas met hoorn des overvloeds, bloemen en gouddecor Lorens Selb. omstreeks 1900 Jugendstil 39x18øcm in goede staat.
Stadt Meissen vaasje porselein, 1000 Jahre Meissen 1929 met Chinees georienteerde florale beschilderingen en gouddecor, in goede staat 14x13cm ø Cond:G
Duitse Jugendstil keramieken bloempot, Bonn Franz Ant merlem omstreeks 1900 (stuk uit binnenrand) 25x30øcm Cond:R
Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen K.P.M ijsbeer, 2e helft 20e eeuw 10,5cm Cond:G
Twee oude Duits porseleinen Rosenthal vazen omstreeks 1980, 1 wit modern Beate Kuhn, 1 studioline gesigneerd blauw -wit. 16-17cm Cond:G
Vier delen oud Hongaars porselein, o.a. Herend Budapest Aquincun, Hollohaza (3 vazen en 1 kandelaar) in goede staat 16-22cm Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. (u 1221 ) Cond:G 33x42x20cm
Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31cm Cond:G
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31cm Cond:G
Delfts porseleinen 5-delig kaststel 20 eeuw met decor van flora en kustplaatsen (1 vaas beschadigd) 25x32cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G
Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G
Oud Engels keramieken serviesgoed (Spodes Tower) met blauw decor van landschappen en flora 22-delig: 2x tablet, 4x soepkom, 2x diep bord, 1x schaal, 5x groot bord, 1x sauskom, 4x klein bord, 2x schaal...
Twee grote Duits porseleinen Hutschenreuther vazen ca. 1980 kobaltblauw, Hutschenreuther Hohenberg Bavaria in Biedermeier stijl 48x19cm. en 47x4x16cm. Cond.: G
Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Zes Duitse Rosenthal porseleinen 8 kantige borden met diverse vogeldecor(Rosenthal Bavaria E. model ph Rosenthal 20e eeuw Cond:G