Twee delen antiek plateel. Circa 1920. Bestaande uit; Plazuid Gouda schenkkan, floraal decor + Eminent Holland windlicht. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.
Hollandse polychrome platelen Rozenburg Den Haag Juliana kom. W95B15A. Circa 1910. Afmeting: H 13,3 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Antiek Gouda platelen vaas. Decor Ruba floraal. Circa 1910. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands polychrome platelen Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Tien antieke Hollandse fayence (herdenkings) borden. Holland. Onder meer; Petrus Regout, Societe Ceramique, Ram Delft. Afmeting: Ø 21 - 35 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek aardewerk/porselein. Bestaande uit: Terracotta tazza met floraal decor (restauratie). Bloempot in Imari-stijl. Bord Royal Copenhagen. Polychrome bord (oud Delft). Bord Wille & Co....
Lot met negen antieke Duitse porseleinen ontbijtborden met floraal/goud decor. Bodemmerk KPM met kroon. Circa 1930. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Lot met Japans porselein. Onder andere; twee kommen + tien schotels. Eén kom haarlijn. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken cake borden. Bestaande uit: 7x Petrus Regout Maastricht, decor Rhijnsteen. 1x Frankrijk met schertz (grappige) voorstelling. Enkele haarlijnen. Afmeting: Ø 18 cm. In redelijk/g...
Lot met negen Duitse porseleinen borden met roos/goud decor. Circa 1920. P.S. Germany. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Duits Bavaria porseleinen koffieservies met roze rozen + goud decor. Twaalf delen. Circa 1930 - 1950. Tevens Dresden schaal + drie ongemerkte borden. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Leuk, en interessant lot met divers porselein. Onder meer; 3-delig kaststel, dienblad, borden, schotels et cetera. In goede staat.
Antieke Engelse fruitschaal van porselein. Carlton Ware. Circa 1925. Art Deco, met vlinder decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse polychrome apothekerspotten met pauw decor. Gemerkt: drie eikels. Circa 1900. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma oorvazen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Familie Rose. Twee kopjes + zeven schotels. Krijger/kippen decor. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.
Antiek majolica figuur. Moeder zoogt kind. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vier antiek Duitse porseleinen vogels van Karl Ens. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.
Twee antiek Duits porseleinen Karl Ens vogels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Karl Ens porseleinen vogels. Circa 1930. Afmeting: 16,5 - 21,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur van Karl Ens. Reiger paar. Circa 1930. Eén snavel gelijmd. Afmeting: 34,5 cm.In redelijk/goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen figuur. Koning te paard. Circa 1980. Afmeting: 26 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Groot bisquit porseleinen figuur. Vrouw met Amor. 20e Eeuw. Eén stukje guirlande los erbij. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen Wallendorf figuren. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.
Drie empire porseleinen Staffordshire hondjes. Circa 1920. 1x Restauratie. 1x Staart er los bij. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 2x Napels Italië + 2x Dresden. 1x Dame met roze jurk, één vinger beschadigd, Dresden. 1x Dame met parasol, goed. 1x Dame met lyra, goed. 1x Dame bij boom, Napels King, g...
Twee antiek Weense keramieken figuren. Circa 1900 - 1920. Meisje met appelen (Wien Keramos). Forel (Wien Keramos). Afmeting: 20 - 22 cm.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Vergulde messing dekseldoos met rondom decor van landarbeiders. Voorzien van bodemmerk F. Afmeting: 5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen dekseldoos. Frankrijk. Met landschap/floraal/figuren decor. Ongemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Antieke bierpul. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Ontwerp Peter Behrens. Afmeting: 1868 - 1940. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Villeroy & Boch Bonn kaststel met floraal/landschap decor. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Vier antiek porseleinen figuren. Duitsland. Circa 1920. Sitzendorf. Afmeting: 11 - 11,5 cm. In goede staat.
Antiek keramieken jugendstil vaas met messing floraal decor. Circa 1900. Mogelijk ontwerp van Peter Behrens. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met medaillon + initialen G.R. (familie wapen). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Meissen porseleinen borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - 20 cm. In goede staat.
Lot Duits porselein. 19e Eeuw. 1x 3-Delige kop + schotel, handbeschilderd, gemerkt A.R. Augustus Rex + Dresden schotel, plus kop en schotel Volkstedt 1787 - 1799. Kopje beschadig + schotel chip, redel...
Vier delen divers oud/antiek porselein. 1x Porseleinen Limoges mokka-kan, circa 1910. 1x Vaas, Porcelaine de couleuvre France (Limoges stijl). 1x Bisquit porseleinen schenkkan met reliëf, Dale Hall Po...
Porseleinen Herend lampenvoet met oren. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen. Circa 1970 - 1980. 1x Studio-Line (jugendstil-stijl). 1x Studio-Line (wit). Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse polychrome Urbino fayence amfora vaas. Handgeschilderd. Landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
25-Delig Fürstenberg theeservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
19-Delig Duits Fürstenberg koffieservies met rozen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 21cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Verzameling Royal Copenhagen porselein. Kerst + herdenkingsborden + bekende personen et cetera. 41-Delig. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In goede staat.
22 Delen Bing en Gröhndahl borden. Divers. Kerst + herdenkingsborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In goede staat.
Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Lot Meissen porselein. Divers. Aantal: 5 stuks. Bestaande uit: 2x Asbak, kleine vaas, knobbelvaas, beker. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Drie delen Meissen porselein. Drie vazen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met floraal/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke majolica historisme schenkkan met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Julius Dressler. Circa 1900. Een deel voet is gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse porseleinen tazza met vergulde bronzen voet en bovenrand. Frankrijk. Met familiewapen, amor en goud decor. Afmeting: 23 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Antiek bisuit porseleinen figuur. Circa 1900. Gemerkt B.P. 7770. Afmeting: 35 cm. Gesigneerd Th. Schaap. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans theeservies. Floraal/goud decor. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuws Duitse Westerwald steengoed kruik met floraal decor + monogram George Rex. Afmeting: 14,3 cm. In goede staat.
Vier delen Delfts fayence. Porceleyne Fles. Plooischotel + twee schalen + bord. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 13 - 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...
Groot lot diverse oude/antieke polychrome wandtegels. Eerste helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke tegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
3x Lot met tegels. 1x Lot met acht tulpen tegels, circa 1900. 1x Lot met 10 landschap tegels, divers, circa 1920. 1x Lot van acht ruiter tegels in cirkel, circa 1950. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede st...
Lot diverse tegels. 1x 4 Landschaps tegels in lijst, naar van Rossum du Chalotte, circa 1920. Afmeting: 82 x 25 cm. Tevens 6x Zeeuwse tegels met figuren voorstelling, 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. I...
Lot van elf Jugendstil tegels met diverse voorstellingen. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
8x 18e - 19e Eeuwse tegels in eikenhouten lijsten in cirkel. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
Lot met 30 landschaps tegels in cirkel. Kleur: Blauw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
32 Tegels met Friese bloemen decor. Blauw. 1x 20-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met kleine bloemen. Sommige gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
3x 4-Pas tegeltableau. 1x Bloempot, blauw. 1x Bloempot, mangaan. 1x Landschap in cirkel, mangaan. In goede staat.
Lot met 32 tegels, bloemen in bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 51 stuks blauwe bloempot tegels. Circa 1870. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 36 blauwe bloempot tegels. Omstreeks 1870. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met 60 stuks uien-bloempotjes tegels. Circa 1850. Mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
85 Stuks mangaan kleurige tegels met afbeelding van bootjes op water. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
4-Pas tegeltableau met afbeelding van een paard. Circa 1800. Tableau is gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts fayence 6-pas tegeltableau. Kat in landschap decor. Beschadigd. Afmeting: H 41x B 27 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands 15-pas tegeltableau met koe. Eén tegel met barst. Circa 1900. Afmeting: H 45 x B 62 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas mangaan tegeltableau met ploegende boeren voorstelling + spreuk. Diverse restauraties. Afmeting: 40 x 53 cm. In redelijke staat.
Antieke tegel met voorstelling naar Louis Apol (Den Haag). Circa 1900. Afmeting: H 28 x B 44 cm. In goede staat.
Twintig diverse antieke tegels. 18e - 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Mooie partij van 50 stuks Friese landschap tegels in achtkant. Blauw. Circa 1910. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
15 Stuks antieke herder tegels in mangaan kleur. Circa 1800. Prachtige kwaliteit en super afbeeldingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
24 Stuks terp tegels in mangaan kleur. Diverse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
15 Stuks waterlandschap tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
21 Stuks Friese landschap tegels in cirkel. Mangaan kleur. Circa 1910. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
40 Stuks bijbelse tegels in cirkel. Blauw. Circa 1900. Prachtige kwaliteit. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
40 Stuks Friese landschappen tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. 37 Stuks puntgaaf + 3 stuks gelijmd. In goede staat.
16-Pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Mangaan kleurig. Afmeting: 55 x 55 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse polychrome 4-pas tegeltableau's. Floraal decor. Chips. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws polychrome fayence kraantjeskan in de vorm van een figuur zittend op drankfust. Deel kraantje mist. Bovenrand hals gelijmd. Afmeting: H 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 100 mangaan-kleurige bloempot tegels. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kopjes. Kobalt blauw. 20e Eeuw. Eén kopje gaaf. Eén kopje haarlijn. Afmeting; H 5 x Ø 5,6 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse diepe Friese spreuk-schotel met tekst; 'een baan te minnen houd smakelijk zinnen'. Afmeting: 10,5 x Ø 33 cm. In goede staat.
Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuws Delftse fayence vazen met zilveren monturen + deksels. Landschap met figuren. 950 Matelot Liege gemerkt. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse octagonale fayence vaas met chinoiserie decor. Door Jean Theusis. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.