Antieke Duitse notenhouten 6 hoekige Gründerzeit bijzettafel, omstreeks 1880 met twee etages, in goede staat 76x43x50cm.
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.
Zeldzame Engelse papiermache tafel met Japans lakwerk, zwart en goud en parelmoerinleg, geschulpt blad(oudere restauraties) 70xø52cm. Cond:R/G
Eikenhouten grootmoederstijd kastje met glas-in-lood deurtje, lade, en nog een deur, omstreeks 1940/1950 71x64x44cm in zeer goede staat
Mooie 18e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met slot en sleutel, houtgestoken front, in goede staat 73x128x63cm
Massief Eikenhouten secretaire met vele panelen in landelijke stijl, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 108x90x46cm Cond:G
Moderne lederen draaibare topform design stoel omstreeks 1970-1980, chromen onderstel(lichte oxydatie) 91x80x80 Cond;G
Duitse wortelnoten penantkast met halve zuilen, omstreeks 1880, Gründerzeit, lichte fineerschade, 86x95x54cm. Cond:G
Rozenhouten damesbureau met bandintarsia en bronzen beslag, 20e eeuw rolbureau met florale intarsia, ook in binnenwerk (Louis Quinze stijl) in goede staat 102x47x74cm. Cond:G
Gele lederen tweezitsbank met twee armleunkussens, 2e helft 20e eeuw 62x90x170cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G
Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen, waarvan twee met armleuning. In goede staat, 90x50x47cm en 94x53x60cm.
Iepenhouten Louis Philippe tafel omstreeks 1870, op 3spant poot, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, met geschulpt blad 74x85x64cm
Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm
Twentse eikenhouten dekenkist naar oud voorbeeld 20e eeuw in goede staat Cond;G 62x100x50cm
Duitse notenhouten 1-deurs Gründerzeit vitrine zuilenkast, omstreeks 1870 met geslepen glas en schappen 125x88x48cm in zeer goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 67x60x25cm Cond:G
Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.
Grote vier delige mahoniehouten boekenkast met schappen en glazen schuifdeur 2e helft 20e eeuw in goede staat 210x31x285cm Cond;G
Houten wandregaal met drie lades en twee deurtjes 20e eeuw 157x28x21cm Cond:G
Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...
Oude antieke Chinese houtgestoken plantentafel omstreeks 1900, met originele lak, en floraal decor, in goede staat 79cm. Cond:G
Oude messing met houten kapstok, met driespant voet, met kariatyden, Empire stijl 20e eeuw 177cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten wandtafel met kolompoot, en 4 leeuwenpoten in goede staat (krassen blad) 72x90x46cm.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1780, met vuurverguld bronzen beslag(oudere restauratie) 230x60x180cm Cond:R/G
Beschilderde craquele verf, houten piedestal 2e helft 20e eeuw, in Rococostijl 174cm Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten Empire haardscherm(verlengbaar) aan beide kanten met Oosterse voorstellingen, in goede staat 97x150x30cm
Chinees lakwerk 4 laden kastje, met goudkleurig landschap, 8 hoekig 71cm, Cond:G
Antieke theewagen omstreeks 1920, messing met eikehout op wielen, rondom glas met deurtje, in goede originele staat 100x78x50cm.
Oude Chinese houtgestoken hocker met witgeaderd marmeren blad, 20e eeuw 73x41x41cm Cond:G
Mahoniehouten bibliotheektrap, 2e helft 20e eeuw in goede staat 123x55x47
Antiek Duits Gründerzeit schrijfbureau, notenhouten fineer met snekken omstreeks 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm
Mooi Hollands mahoniehouten kabinet omstreeks 1840-1850, Biedermeier met origineel beslag en in goede staat 237x180x51cm.
Negentiende eeuws notenhouten haardscherm in Louis Seize stijl, in goede staat 100x170x30cm Cond:G
Zuid Amerikaanse Inca stijl houten ladenkast met figuren, 2e helft 20e eeuw 197x40x35cm. Cond:G
Antieke achtkantige eikenhouten tafel met mahonieintarsia, omstreeks 1880 Gründerzeit Duitsland, lichte fineerschade 78x79x79cm. Cond:R/G
Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 20e eeuw 195cm Cond:G
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten deken kist met origineel slot in goede staat 80x63x140cm Cond:G
Engels mahoniehouten fineer halkastje met klauwpoten omstreeks 1930 met bandintarsia in de deuren, bronzen beslag(2 lades, 2 deuren) in zeer goede staat 59x120x55cm
Antieke salontafel met 4 lades 19e eeuw, donker gebeitst oude wormbeval 40x145x65cm Cond:R
Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G
Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 88x54x49cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 112x70x60cm Cond:G
Goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm Cond:G
Negentiende eeuws kleine kersenhouten bijzettafel met gebogen poten, in goede staat 51x33x46cm Cond:G
Negentiende eeuws dames schrijfbureau, notenhout met intarsia, guirlandes, bandintarsia en amfora gebogen zijkanten, gebogen poten en lade(oudere restauraties) lichte fineerschades 105x91x46 Cond:G
Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.
Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe bureaustoel met goede blauwe velours stoffering in goede staat 88x75x62cm
18e Eeuwse notenhouten Barokstoel met petit point stoffering, 120x83x70 cm In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1820 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades. Oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G
Oude vurenhouten schildersezel 1e helft 20e eeuw, verstelbaar. In goede staat 147x54x70cm.
Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G
Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G
Blauwe lederen relaxstoel te verstellen in twee standen met veersysteem, modern en in zeer goede staat 112x82x67cm Cond:G
Glazen vitrine 1-deurs met drie etages. In goede staat 169x37x42cm
Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.
Geeboniseerde eikenhouten 19e eeuwse piedestal, omstreeks 1870. In goede staat 112cm Cond;G
Mooie Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven. Totaal ingelegd met diverse houtsoorten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x9...
Eikenhouten Lock Thomas electrisch orgel, model Thomas monticello 371, omstreeks 1980, 120x112x64cm. Cond;G
Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten eethoek met vier stoelen omstreeks 1870, drie-spant tafel met geschulpt blad 88x56x45cm Cond:R/G 75xø45cm
Vier antieke mahoniehouten stoelen omstreeks 1900, in goede staat, 90x54x45cm Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G
Oude Engelse gateleg salontafel, stijlmeubel naar oud voorbeeld, houtgepend (mooie patina) in goede staat 122x50x90cm Cond;G
Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G
Mahoniehouten Art Deco 1-deurs vitrine kast met glazen schappen omstreeks 1930. In goede staat 114x58x31cm
Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten piano Hocker, in hoogte verstelbaar in goede staat 48x34cm
Engels antiek eikenhouten kinderbureau met 4 lades, en uittrekblad omstreeks 1910, in goede staat 75x95x48cm
Teakhouten Ceylon eettafel met ijzer beslagen 20e eeuw 81x74x119cm Cond;G
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel met mooie patina omstreeks 1900, in goede staat 75x74x105cm. Cond:G
Hollandse pallisander Renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, uitneembaar, 183x175x66cm.
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...
Hollandse antieke eikenhouten vierladen commode, omstreeks 1820 met bronzen beslag, in goede originele staat 97x101x50cm Cond:G
Achttiende eeuws Zuid-Duitse grenenhouten betaaltafel met schuifbaar blad, en ruimte onder het blad. In goede originele staat 76x110x118cm.
Zes antieke Hollandse knopstoelen met biezen zittingen, omstreeks 1900, snijwerk beukehnhout gebeitst, 4 met nieuwe zitting, 2 niet gaaf, 112x40x43cm. Cond:G
Antieke Gründerzeit naaitafel met twee lades, ingelegd binnenwerk met dekselverdeling, omstreeks 1880, in goede staat 77x48x40cm.
Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.
Oud mahoniehouten kamerscherm, 20e eeuw, in goede staat 160x140cm. Cond:G
Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R
Antieke Hollandse Biedermeier mahonie bijzettafel, omstreeks 1870, met 4 spantpoot en geschulpt blad. In zeer goede staat 76x84x86cm.
Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.
Mahoniehouten Hollands barokstijl hangkastje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 72x67x20cm. Cond:G
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize Buffet omstreeks 1800 met drie lades, klapbuffet, 2 jaloeziedeuren met origineel beslag. 2 krimpnaden in zijkant, verder in goede staat. 79x100x52cm
Chinese houtgestoken hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw 48xø35cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met grote gebogen opengewerkte snekken, binnenwerk met 5 lades en 1 deurtje (krimpnaden en fineerschade) 154x100x52cm Cond:...
Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met smeedijzeren beslag en slot(slot defect, geen sleutel) verder in goede staat, mooie patina, 75x115x70cm. Cond:G
Louis Philippe mahoniehouten wandtafel met lade en schrijfleer op blad, te gebruiken als damesbureau, 73x81x46cm. Cond:G
Duitse Biedermeier kersenfineer handwerktafel, uitklapbaar met speldenkussen en lade, omstreeks 1840, 78x45x30cm. Cond:G
Antieke Pallisander spiegel met bandintarsia omstreeks 1900 83x63cm In goede staat
Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.
Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G