Antiek Hollands Louis Seize halve maantafel omstreeks 1800, notenhout met bandintarsia en jaloeziedeuren (lichte fineerschade) 86x83x41cm Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken renaissance stijl bretterstuhl mat kariatiden, maskers en druivenranken in goede staat 107x50x43cm Cond:G
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken bordenrek in renaissance stijl in goede staat 90x130x14cm Cond:G
Kapitale Oosterse houtgestoken kroonzetel met leeuwenkoppen wapen en rode stoffering (vlek) 20e eeuw 154x64x78cm Cond:G
Zeer grote antieke notenhouten uittrektafel met 8 extra bladen te verlengen tot 6.35 meter, zwaar onderstel opgebouwd uit 8 bewerkte zuilen, in goede originele staat 77x115x163cm
Antieke Duitse grenen uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire buffet met volle zuilen en messing capitelen, met klapbuffet (krimpnaad blad, later lichte schade) Cond:R 80x100x45cm
Zeven eikenhouten Amsterdamse school stijl stoelen, omstreeks 1920 met been inleg, zitting meest versleten, 1 armleunstoel en zes normale stoelen Cond:R/G 93x50x45cm
Antieke Hollandse notenhouten Willem drie armleunstoel omstreeks 1870 in goede originele staat 81x57x61cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel met velours belijmd blad, opklapbaar en draaibaar, in goede staat, lichte fineerschade 78x83x42cm
Negentiende eeuws mahoniehouten empire stijl haardscherm met bronzen beslag(lichte fineerschades) 95x53x34cm Cond:R/G
Antieke vergulde spiegel met druivenrank decor omstreeks 1880 in goede staat 45x55cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met lade, in goede originele staat 76x73x53cm
Hollandse wortelnoten Barok secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag, in goede staat 105x78x50cm
Duitse kersenhouten fineer Biedermeierstijl bank, 21e eeuw, nieuwe stoffering en kussens in zeer goede staat 97x71x200cm Cond:G
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand omstreeks 1920, 80x76x48cm Cond:G
Oude Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast, uitneembaar met massief eiken rugwand, lades druivenrankendecors en robbelijsten 2e helft 20e eeuw in goede staat 182x173x64cm
Italiaanse wortelnoten secretaire Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw orgelgebogen lades in goede staat 101x100x50cm
Antieke wortelnoten Louis Philippe klaptafel(aan vier zijden opklapbaar) met getorste vierspantpoot en klauwpoten, in goede staat 50x76cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten klapbuffet met onder blad origineel zinken afwasbak, blad uitklapbaar en verlengbaar 2 lades, roldeur en 2 deuren onder met origineel verguld bronzen beslag 90x50x88cm
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm
Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G
Oude Chinese lakwerk commode 20e eeuw met houtgestoken front, floraal decor, platen zitten los, verder in goede staat 75x84x40cm
Antieke mahoniehouten klaptafel omstreeks 1890 met 5 lades en uitklapbare spiegels, facetgeslepen, in goede staat 161x102x55cm
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Twee nachtkastjes van kersenhout omstreeks 1930 met drie laden recentelijk professioneel gerestaureerd in zeer goede staat 65x34x40cm Cond:G
Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm
Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste swaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...
Vroeg 19e eeuwse Engelse wortelnoten Queen Anne tafel met gebogen klauwpoten, origineel beslag en slot met sleutel, in goede originele staat 75x51x80cm
Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820 deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professio...
Mahoniehouten Louis Seize Buffet omstreeks 1800 met drie lades, klapbuffet 2 jaloeziedeuren met origineel beslag 2 krimpnaden in zijkant verder in goede staat. 79x100x52cm
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat 80x126x57cm Cond:G
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten betaaltafel met schuifbaar blad en slot in goede originele staat 79x69x106cm
Negentiende eeuwse drie deurs eikenhouten broodspinde met ijzeren nagels, naar 17e eeuws voorbeeld, hout gepind en in goede staat 135x156x48cm Cond:G
Eikenhouten niervormig schrijfbureau met opstaande bureaurand omstreeks 1930 staande op leeuwenpoten drie bewerkte lades en twee deuren in goede staat 85x68x126
Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G
Duitse wortelnoten Louis Philippe drie laden commode omstreeks 1870(kras op blad) 80x95x49cm Cond:R
Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm
Notenhouten biedermeier Voltaire 19e eeuws met goede creme kleurige bekleding in goede staat 95x82x75cm
Hollandse Biedermeier penantkast omstreeks 1870, mahoniehout, versiering beschadigd verder in goede staat 100x126x54cm
Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G
Vergulde 19e eeuwse spiegel met kuif en geslepen spiegelglas , achterkant kuif beschadigd, lichte restauratie rechts onder 92x46cm Cond:R/G
Twee antieke iepenhouten stoelen, houtgepind omstreeks 1800 met bekleedde zitting, in goede staat 93x47x50cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm
Duitse 18e eeuwse barock vitrine opzetkast met marquetterie, notenhouten panelen aan de voorkant en zijkanten met zware messing scharnieren, recentelijk gerestaureerd in zeer goede staat. 230x143x65Cm...
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas omstreeks 1920, snijwerk en Queen Anne pootjes 89x43x74cm Cond:G
Chinese lakwerk secretaire(Engelse stijl) stijlmeubel 2e helt 20e eeuw, 10 lades in bovenstuk en 1 deur, goudkleurige chinoisserie decors op lades en schrijfklep 203x90x47cm Cond:G