Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm
Hollandse eikenhouten, Neo Renaissence opzetkast (2 delig) 1 deurs met lade, snijwerk en leeuwenkoppen 160x75x45cm Cond:G
Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R
Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat
Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat.
Zwart lederen bank met houten rugleuning, 21e eeuw in goede staat. 87x190x77cm
Duitse gerestaureerde 19e eeuwse grenenhouten melkkast met panelen en schuine klep. In goede originele staat 205x110x56cm.
Antieke notenhoutenLouis Philippe stoel omstreeks 1870, met snijwerk en druivenranken(lichtbeschadigd midden onder) 112x70x80cm Cond:G
Antieke mahoniehouten Louis Philippe fauteuil omstreeks 1870 Cond:G 122x70x70cm
Antieke marqueterie, ingelegde schrijftafel, mahoniehout, met lade en bandintarsia omstreeks 1800 (lichte fineerschade) verder in goede originele staat. 75x92x59 Cond:G
Mooie mahoniehouten Engelse salontafel met lade en verlengbaar blad (bekleed met schrijfleder) 20e eeuw in goede staat 150x70x56cm.
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
Antieke eikenhouten Jugendstil warmhoudtafel voor hotels, met koperen binennbak en afneembar blad met kopergeslagen oppervlakte omstreeks 1900 in goede originele staat 79x73x50cm
Bijzondere houtgesneden mahoniehouten Louis Philippe kamerscherm met petitpoint scherm, floraal decor omstreeks 1870, met drie spantpoot 128x70x40 Cond:G
Antieke kluis in Louis Philippe commode vorm, met originele beschildering en prachtig opengewerkt slot met twee sleutels, gemerkt F van der Ploeg, fabrikant Grouw 88x76x52cm Cond:G
Oud Hollands Wortelnoten bureau in Barockstijl omstreeks 1940 in goede staat 102x81x53cm
Goudkleurige vitrine ca. 1910 met glazen schappen in Louis Seize stijl met handgeschilderd paneel en bloemenmotief in originele staat 166x67x40cm. Cond.: G
Grote zware 19e eeuwse Engelse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 110x76x85cm Cond:G
Grote zware 19e eeuwse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 109x73x88cm Cond:G
Eikenhouten sidetable met lades, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat. 72x180x47
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getrorste poten, in goede staat 74x77x95cm
Mahoniehouten 1-deurs Louis Philippe kastje met lade ca. 1870 in goede staat 85x50x50cm.
Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm
Art Deco dolfijntafel ca. 1930 van mahoniehout met geëboniseerde dolfijnen en goudkleur beschildering. 63xø106cm. Cond.: G
Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel 19e eeuw, in goede staat. 125x54x52
Duitse antieke Gründerzeit apothekers hangkastje met snijwerk, omstreeks 1880 in goede originele staat. 58x30x18cm Cond:G
Antieke eikenhouten vitrine opzetkast omstreeks 1910 met zijkanten van glas en spiegel in achterkant, twee buffetbladen en twee deuren in goede staat 179x120x50cm
Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R
Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.
Negentiende eeuwse vergulde bijzettafel met wit marmeren blad en snijwerk, in goede originele staat, 78x50 Cond:G
Antiek Duits geeboniseerd damesburo, Gründerzeit omstreeks 1880 met schildpad belijmde lades (9lades) heeft oiit opstand gehad. 101x63x102cm Cond:G
Antieke pallisander fineer lectuurbak met lade en snijwerk omstreeks 1900.
Antieke eikenhouten piedestal met gedraaide zuil ca. 1930, Neo Barok Duitsland 114x26x20cm. Cond.: G
Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42
Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42
Mahoniehouten Louis Seize hoekkast 18e eeuws met gebogen deuren (slot later, stukjes koplijst missen) 113x68x48 Cond:R/G
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.
Drie delen Hindelopen 20e eeuws handbeschilderd met monogram. 1 tafeltje, 1 stoel, en een kinderstoel. 40-110cm Cond:G
Gesigneerde en handbeschilderde Hindelopen kinderschommelwieg uit de 20e eeuw (monogram W.H.G) in zeer goede staat. 99x97x60
Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...
Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G
Vijf antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering in zeer goede staat 116x43x50cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G