Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63
Kersenhout fineer 19e eeuwse Louis Philippe naaitafel met dubbele zuilen ca. 1850 met lade en prachtige kersenhouten binnenwerk met vakverdeling. Geheel in goede originele staat 79x48x69cm.
Zeer grote oude beukenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat (smal) 65x78x335
Grote 19e eeuwse Hollandse Biedermeier mahoniehouten salontafel in zeer goede staat 58x112x140cm.
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten mahoniefineer 5-laden commode in originele staat 130x122x49
Goudkleurige vitrine ca. 1910 met glazen schappen in Louis Seize stijl met handgeschilderd paneel en bloemenmotief in originele staat 166x67x40cm. Cond.: G
Engelss mahoniehouten 19e eeuws kabinet (met lades en schappen, lichte gebruikerssporen) 210x130x60cm Cond:G
Zware antieke notenhouten voltaire, recentelijk gestoffeerd en in zeer goede staat 99x73x70cm.
Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat
Duitse essenhouten 19e eeuwse Biedermeier sofa ca. 1830 in goede originele staat 217x76x105
Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G
Duitse kleine wortelnoten Louis Philippe secretaire, omstreeks 1870 met mooi binnenleven(opstandje mist,gebruikerssporen) Cond:G 140x100x53
Grote Neogothische eikenhouten preekstoel ca. 1880 in goede staat (torentje afgebroken maar erbij) Cond.: G 79x65x181
Grote zwart lederen 3-zits bank van mooie kwaliteit (lichte beschadiging) 220x100x90cm. Cond.: G
Grote zwart lederen 2-zits bank van mooie kwaliteit (beschadigingen) 160x100x90cm. Cond.: R
Oude eikenhouten boekenkast met geslepen glas 2e helft 20e eeuw met panelen aan de zijkanten 183x108x39cm. Cond.: G
Prachtige antieke notenhouten Willem III vitrinekast met glas in zijkanten ca. 1860. Bevat lade en schappen in zeer goede staat 192x120x46cm.
Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G
Eikenhouten 2-deurs hoek-vitrinekast. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x75x35cm.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met 2 deuren en 3 lades, en groen schrijfleer omstreeks 1880. 148x75x78 Cond:G
Originele beschilderde Zuid Duitse kist anno 1837 met floraal en vogeldecor in goede originele staat met slot 125x58x59
Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...
Noten met wortelnoten 19e eeuwse hangoor-bijzettafl met 3 lades en 1 deurtje op koperen wieltjes 73x51x70cm. Cond.: G
Originele Duitse eikenhouten barokkist met "schnappsschloss" en sleutel ca. 1780 in goede originele staat 132x50x64
Duitse Biedermeijer mahoniehouten bank omstreeks 1840 (minimale fineerschade,stoffering licht beschadigd) 100x200x67cm Cond:G
Grenenhouten apothekerskast ca. 1900 met 44 laden in goede staat. 124x150x40
Duitse 18e eeuwse barok modelcommode gemaakt van diverse soorten fineer op vurenhout. Corpus met originele rugwand, sloten, beslag etc. in zeer goede staat 37x45x31cm.
Twee bronskleurige Louis Seize stijl stoelen met lyra en stoffering ca. 1880 in goede staat 90x40x40cm.
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Eikenhouten fineer commode 2e helft 20e eeuw in barockstijl met 6 laden en bronzen beslag. Cond:R\G 90x67x33
Prachtig Duits Jugendstil notenhouten schrijfbureau met zweepslag bloemmotieven ca. 1900, recentelijk gerestaureerd. Bevat 4 lades, 4 deuren en uitschuifbaar schrijfblad, Cond.: G
Zeldzame wortelnoten carousseltafel met draaibare etages, twee met hekjes, omstreeks 1870. 78x57 cond:G
Pallisander fineer halve-maantafel ca. 1900 met bandintarsia in zeer goede staat 70x85x45cm.
Grenenhouten 1-deurs kast ca. 1900 in barokstijl, Zuid Duitsland, met snijwerk en "Zangenkopf" in goede staat 193x115x50
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Mahoniehouten met wortelnoten spiegeletagiere met facetgeslepen spiegels, omstreeks 1900.CondG 110x130cm
Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...
Mahoniehouten lectuurmeubel met lade. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met koperen wieltjes 60x48x38cm. Cond.: R-G
19e eeuwse Engelse wortelnoten etagere met intarsia van vazen motief. 150x60x40cm Cond:R\G
Handbeschilderde Hongaarse boeren kast, naar oud voorbeeld met schuine hoeken, florale decors en Jesus en Maria.(gemaakt van oud hout) Cond:G 109x169x43
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Niervormig tafeltje van mahoniehout met kersen blad 19e eeuw . Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 38x33x47cm. Cond.: U
Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw (naar oud voorbeeld) van eiken met pallisander. In zeer goede staat en uitneembaar 185x178x62cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Franse kinderstoel van eikenhout, gestoken en gevlochten rugleuning en zitting, valbeveiliging. 125x47x55 Cond:G
Mooie stijlvolle lederen draaibare bureaustoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.
Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.