19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken historisme Gründerzeit schaarstoel. Circa 1880. Duitsland. Afmeting: 110 x 67 x 55 cm. In goede staat.
Twee identieke 19e eeuwse mahoniehouten voltaires met rode velours bekleding. Circa 1870. Afmeting: 115 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier bank met goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 86 x 220 x 60 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel. Circa 1830. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 72 x 35 x 50 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Landhuis-stijl eikenhouten uitneembare twee-deurs linnenkast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 106 x 68 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil halspiegel met console. Circa 1910. Afmeting: H 238 x B 85 cm. In goede staat.
Zes-deurs Art Deco garderobekast. Circa 1930. Belijmd met berken-fineer. In goede staat.
Franse-stijl, eikenhouten vitrine opzetkast met bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 129 x 48 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok dekenkist met origineel beslag + slot + sleutel. Sledepoten later. Afmeting: 78 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.
Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel met klepdeksel, drie lades en wolhouder. Circa 1820. Beslag later. Verder in goede staat. Afmeting: 83 x 42 x 33 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten Franse buffetkast met prismen-vormige panelen in de deuren. Geheel met vier volle zuilen aan de zijkanten. Circa 1890. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Antieke? Spaanse-stijl eikenhouten broodspinde. Geborsteld. Deels oud, deels later. Afmeting: 169 x 140 x 54 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe lessenaar met snijwerk en driespant poot. Afmeting: 107 x 36 x 54 cm. In goede staat.
Grenen schrijfbureau. Circa 1920. Afmeting: 142 x 78 x 80 cm. Beslag later. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Engels mahoniehouten dubbelzijdig bureau (architectenbureau/partnerdesk) met tien lades, opbergruimte en schuine klep. Circa 1870. Afmeting: 88 x 180 x 81 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse notenhouten lectuurhouder met koperen armaturen. Afmeting: 47 x 46 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse essenhouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 85 x 50 cm. In zeer goede staat.
Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad. Samengesteld. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse ovaal gecontourneerde eettafel met houtgestoken 4-spant poot. Rozen decor. Blad goed, poot lichte fineer schade. Afmeting: 67 x 125 x 98 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor, klauwpoten en koppen. Met marmeren blad. Afmeting: H 45 x Ø 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zachthouten kinderstoel met spijlen. Afmeting: 47 x 45 x 49 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ronde tafel met omranding versierd met meander motief. Circa 1900. Afmeting: H 73 x 95 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten bar of tv kast met opklapbare klep en twee lades in engelse stijl gemaakt met mooie patina 2oe eeuws in zeer goede staat 125x93x60 cm
Beschilderde kist. Grenen kist met halfrond deksel. 1854. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.