Antiek beschilderde Duitse vier jaargetijden kist met Schnappslot, deels professioneel gerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 77 x 149 x 51 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse wortelnoten toilettafel met spiegel en lades. Afmeting: 150 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met schrijflade en nest. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 164 x 115 x 46 cm. In zeer goede staat.
Franse Louis Quinze-stijl notenhouten commode met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 83 x 51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en volle zuilen. Origineel beslag. Afmeting: 164 x 113 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Duitse wortelnoten naaitafel met intarsia binnenleven. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 75 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse design stoelen van chroom, kunststof en zwart leder. Gemerkt Baleri Italia. Afmeting: 86 x 55 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lades. Afmeting: 73 x 73 x 44 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast met opzet. Jugendstil. 1910 - 1920. Massief origineel beslag. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe vitrine opzetkast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 208 x 102 x 45 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Franse eikenhouten stoelen met goede bekleding. Circa 1880. Afmeting: 110 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Eiken dekenkist met plat deksel. Circa 1810. Front met panelen. Afmeting: 124 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap met leder beklede treden. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 46 x 55 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...
Mahoniehouten Biedermeier twee-deurs kast. Circa 1860. Kast heeft vier geaccoleerde panelen, zijkant bewerkt met snekken en staand op bol-pootjes. Achter de deuren twee kleine laden + één grote lade. ...
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hindelopen tafel met stoelen. Originele beschildering. Circa 1880. Afmeting: 72 x Ø 79 cm. / 98 x 58 x 50 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 78 x 92 x 48 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten boekenpers met lade. 18e Eeuw. Afmeting: 90 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met Renaissance snijwerk en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Circa 1880. Afmeting: 77 x 79 x 150 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl penantkast met jalouzie-deur. Afmeting: 82 x 89 x 32 cm. In goede staat.