18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Gerestaureerde grote 18e eeuwse notenhouten gestoken drie-persoons bank. Louis Quinze. Circa 1760. Met nieuwe velours stoffering. Afmeting: 103 x 210 x 85 cm. In zeer goede staat.
Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten kabinet met vuurverguld bronzen beslag, klauwpoten en prachtig snijwerk in plint onder. Afmeting: 224 x 190 x 65 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.