Mahoniehouten Engelse bijzettafel met gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal. Circa 1870. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten lectuurbak met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 50 x 39 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten lectuurhouder met lade en koperen wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten spiegel in lyra vorm met lade. Afmeting: 82 x 73 x 40 cm. In goede staat.
Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse armleunstoel met leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 62 x 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten één-deurs Louis Philippe kastje. Circa 1870. Afmeting: 60 x 50 x 39 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met getorste poot en klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: H 50 x Ø 60 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Hout vergaan. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten secretaire met origineel beslag en getorste poten. Circa 1920. Afmeting: 106 x 80 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Engelse wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.
Notenhouten Louis Seize-stijl ovale tafel met kruispoot-verbinding. Circa 1880. Afmeting: 73 x 98 x 63 cm. In goede staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 63 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en afneembaar tablet. Circa 1915. Afmeting: 79 x 65 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse beschilderde kist met origineel slot. Circa 1830. Afmeting: 45 x 102 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met koperen wielen. Circa 1900. Afmeting: 76 x 96 x 40 cm. / 76 x 96 x 134 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1920. Afmeting: 67 x 67 x 46 cm. In goede staat.
Mahoniehouten armleunstoel met blauw/groen lederen bekleding en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 61 x 69 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met bruin lederen bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Notenhouten Louis Philippe spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 71 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten Hollandse commode met bronzen beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 97 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wastafel met lade. Afmeting: 80 x 92 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 73 x 106 x 55 cm. / 73 x 106 x 140 cm. In goede staat.
Italiaans notenhouten bar-kastje met likeurkelder en florale intarsia. Klaver-vormig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 57 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse geeboniseerde bijzettafel met floraal snijwerk op blad. Circa 1870. Afmeting: 75 x 52 x 44 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken halspiegel met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat. 178x61 cm
Duitse notenhouten Gründerzeit naaitafel met mooi binnenleven. Circa 1890. Afmeting: 77 x 49 x 41 cm. In redelijke staat.
Twee vergulde Louis Seize-stijl houten bijzettafels met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 48 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wandtafel met twee lades en schrijfleer. Afmeting: 76 x 43 x 90 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met plat deksel. Slot mist. Afmeting: 60 x 117 x 67 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 52 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse salontafel met vier-spant klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 57 x 104 cm. In goede staat.
Gave antieke mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en 4-spant poot. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 100 cm. In zeer goede staat.