18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Engelse wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Hout vergaan. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten lectuurbak met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 50 x 39 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten lectuurhouder met lade en koperen wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal. Circa 1870. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse armleunstoel met leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 62 x 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Engelse bijzettafel met gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Engelse-stijl mahoniehouten piedestal met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x Ø 40 cm. In goede staat.