Twee antieke mahoniehouten stoelen met leren bekleding. Afmeting: 98 x 41 x 45 cm. In goede staat.
Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.
Antiek vurenhouten hangkastje met messing beslag. Aangeboden door muziekkorps der v.m. Schutterij Enschede 1893 - 1933. Afmeting: 38 x 67 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine Engelse mahoniehouten toiletspiegel met lades. Afmeting: 57 x 44 x 22 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede/redelijke sta...
Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.