Recentelijk gerestaureerde mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1850. Afmeting: 167 x 48 x 108 cm. In zeer goede staat.
Tropisch houten haardombouw met messing. Met metaal electrische kachel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 110 x 27 cm. In goede staat.
Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.
Duitse Gründerzeit wortelnoten secretaire met volle zuilen en ingelegd noten interieur. Ongerestaureerd. Afmeting: 150 x 103 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs kussenkast met robbellijsten. Afmeting: 155 x 40 x 100 cm. In goede staat.
Bruin lederen stoel met patina en houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 90 x 82 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kamergemak. Uitschuifbaar en met roldeur. Afmeting: 75 x 54 x 48 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten met mahonie nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl eikenhouten garderobe. Circa 1930. Afmeting: 100 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Antieke kleine Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 51 x 35 x 55 cm / 80 x 35 x 55 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten speeltafel. Opklapbaar met etage. Engeland. Circa 1900. Afmeting: 74 x 55 x 55 cm / 74 x 76 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1870. Afmeting: 74 x 45 x 53 cm / 74 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met lade en roldeur. Circa 1920. Afmeting: 67 x 60 x 33 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten warmhoudkist met kolenlade en hengsels. Afmeting: 49 x 48 x 34 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Philippe bijzettafel met zes-kantig blad. Circa 1870. Afmeting: 72 x 54 x 46 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten weverij fabriek tafelapparaat. Circa 1900. Goodbrand and Holland Manchester. Afmeting: 54 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Seize-stijl kastje met lade en roldeur. Circa 1920. Afmeting: 68 x 55 x 33 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met lade en roldeurtje. Afmeting: 69 x 46 x 31 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten nachtkastje met toog paneel en parelrand. Circa 1850. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm. In goede staat.
Lederen Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Lederen Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 50 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten secretaire. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 106 x 92 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten butlertray. Circa 1900 ook opklapbaar. Afmeting: 93 x 25 cm ø. In goede staat.
Zes antieke houtgepinde iepenhouten stoelen met goede stoffering. Circa 1820. Afmeting: 90 x 38 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel. Afmeting: 70 x 63 x 29 cm. In goede staat.
Antieke vergulde spiegel. Circa 1860. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Louis Philippe wortelnoten tafel met onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 63 x 57 x 93 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken Tudor-stijl buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 148 x 128 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten zes-kantige naaitafel op drie-spant klauwpoten. Afmeting: 77 x 53 x 52 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten white wash bijzettafels met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 54 x 50 x 50 cm + 54 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel op drie-spant poot. Afmeting: 73 x 64 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten standaard. Dik fineer. Zonder binnenbak. Afmeting: 39 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten miniatuur model Vertiko. Circa 1820. Afmeting: 60 x 43 x 22 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Seize spiegel met rozen. Stucwerk. 19e Eeuw. Afmeting: 63 x 43 cm. In goede staat.
Antieke beukenhouten poppenstoel met gietijzeren wieltjes. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 64 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse boeren grenen één-deurs spinde met lade. Circa 1850. Afmeting: 155 x 100 x 42 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 47 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse blank eiken secretaire op hoge Queen Anne poten. Afmeting: 104 x 75 x 47 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102
19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel op vier-spant poot. Circa 1840. Biedermeier. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x 80 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten piedestal-tafel met messing beslag en etage. Afmeting: 87 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Antieke ovale zwarte spiegel met bewerkte rand en facet geslepen spiegel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1870. Afmeting: 62 x 130 x 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier fauteuil met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 100 x 64 x 62 cm. In goede staat.
Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Seize-stijl notenhouten bijzettafel met vazen en guirlandes. Afmeting: 77 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhout gestoken Louis Seize dekenkist met snijwerk. Circa 1800. Afmeting: 70 x 55 x 110 cm. In goede staat.
Goudkleurige opengewerkte facet geslepen spiegel. Eind 20e eeuw. Stukje gips mist in de linker hoek, verder goed. Afmeting: 80 x 96 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met zwarte Biedermeier stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theetafel met lade, klauwpoten en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 74 x 84 x 53 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Louis Philippe stoelen met velours bekleding. Afmeting: 94 x 42 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kerfsnede Twentse dekenkist. Afmeting: 80 x 145 x 72 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten boekenpers met snijwerk en lade. Afmeting: 70 x 47 x 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil bureaustoel. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 55 x 62 cm. In zeer goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rozen. Eén stoel verbinding iets los. Afmeting: 95 x 44 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten white wash bijzet tafel met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 79 x 80 cm. In goede staat.
Fruithouten salontafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 117 x 70 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers op dubbelgebogen Hollandse commode. Met messing beslag. Afmeting: 194 x 85 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten Louis Philippe Willem III bijzettafel met florale intarsia. Met geeboniseerde vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 68 x 58 x 78 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hoekkast met marmeren blad en bandintarsia. Circa 1800. Afmeting: 90 x 55 x 75 cm. In goede staat. Marmeren blad wel gebroken.
Jugendstil nachtkastje in bamboe-look. Met marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 87 x 34 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Neo-Gotische eikenhouten één-deurs kast met etages. Afmeting: 190 x 73 x 36 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering. Afmeting: 87 x 48 x 54 cm. In goede staat.
Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!
Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk piedestal. Beschilderd hout met messing. Circa 1920. Afmeting: 98 x 26 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten etagere tafel met verguld messing. Afmeting: 79 x 39 x 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.
Wortelnoten Art Deco-stijl wandkastje met vier lades. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 110 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse exclusieve wortelnoten naaitafel met band en florale intarsia. Drie lades, deksel en wolhouder. Afmeting: 75 x 76 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans notenhouten plantentafeltje met messing versieringen en intarsia. Napoleon III. Afmeting: 78 x 49 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken piedestal met marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 35 cm ø. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.