Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten nachtkastjes op hoge poten met twee lades. Lichte fineerschades. Afmeting: 60 x 35 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Neo-Gotische eikenhouten één-deurs kast met etages. Afmeting: 190 x 73 x 36 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten kapstok met parapluhouder en zinken lekbak. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 206 x 55 cm ø. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten boekenpers met snijwerk en lade. Afmeting: 70 x 47 x 35 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors, marmeren blad en etage. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 50 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met snijwerk, origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 240 x 195 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 98 x 130 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.
Mooie antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Oude Franse notenhouten boulle-stijl vitrinekast met zwart marmeren blad, gebogen glas en bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 63 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse uitneembare eikenhouten Biedermeier kast met paneel deuren. Circa 1840. Afmeting: 200 x 181 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten 2 deurskast met panelen en afneembare koplijst. 250x170x60 in goede staat.
Antieke Japanse lakwerk piedestal. Beschilderd hout met messing. Circa 1920. Afmeting: 98 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Hollandse iepenhouten Empire kabinet met volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 240 x 160 x 54 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers op dubbelgebogen Hollandse commode. Met messing beslag. Afmeting: 194 x 85 x 60 cm. In goede staat.
Drie-deurs Hollandse boekenkast. Circa 1840 - 1860. Eiken, deels massief. Afmeting: 213 x 238 x 43 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Zeldzame antieke Duitse notenhouten speeltafel. Circa 1880. Gründerzeit. Met plated kaarsenhouders, uitschuifbaar schaakbord + backgammon. In lade originele schaakstenen, kaartspelen in houders, dobbe...
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Seize-stijl hoekvitrinekast op hoge poten. Grijs-goud, gebogen glas + spiegels. Afmeting: 240 x 140 x 50 cm. In goede staat.