Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Stoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuwse armleunstoel en eettafelstoel Afmeting 100x49x52cm en 80x50x47cm. . In redelijk/ goede staat

Stoel,
Resultaat: 80 EUR

Antieke noten houten zgn. breistoel, met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering. . Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat

Spiegel met opengewerkte lijst.
Resultaat: 80 EUR

Grote goudkleurige Italiaanse-stijl spiegel met opengewerkte houten lijst. Circa 1980. Afmeting: 151 x 80 cm. In goede staat.

Haardscherm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.

Tafeltje, 2 lades.
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten wandtafel met twee lades, messing beslag en Queen Anne-poten (minimale kleine fineerschades), circa. 1880. Afmeting: 76 x 82 x 44 cm In goede staat.

Naaitafel (mahonie)
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met etage, gravering en gecontourneerd blad (één tolletje mist). Circa: 1880.82hoogx35diep en 45cm breed. In goede staat.

Engelse dekenkist, eiken.
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Engelse eikenhouten dekenkist met panelen en twee lades. Circa 1780. Afmeting: 77 x 50 x 123 cm. In goede staat.

Theetafel,
Resultaat: 80 EUR

Engelse notenhouten oude Queen Anne-stijl theetafel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting 69x55x82 cm. In goede staat.

Bamboe meubelen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Jugendstil bamboe theetafels met etagiere. Eén met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 x 65 x 35 cm en 87 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Sofa
Resultaat: 80 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, Afmeting 105x177x90cm. In redelijke staat

Nachtkastje Grunder 1880
Resultaat: 85 EUR

Duits notenhouten nachtkastje met zuilen en wit-marmeren blad. Ca. 1880. Afmeting. 80x42x42 cm. In goede staat.

Theekastje
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen front en geslepen glas. Afmeting: 78 x 45 x 65 cm. In goede staat.

Kastje + boeken
Resultaat: 90 EUR

Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.

Tafeltje, verguld/marmeren blad.
Resultaat: 90 EUR

Twee maal vergulde houtgestoken meubels. 20e Eeuw, Italië. Eén maal bijzettafel met marmeren blad en één maal krukje. Afmeting: 42 - 70 cm. In goede staat.

Stoel, notenhout.
Resultaat: 95 EUR

Antieke noten houten lage zgn. breistoel met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering.. Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat

Engelse Side table
Resultaat: 100 EUR

Oude Engelse eikenhouten side table met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 47 x 71 cm.

Commode, wortelnoten.
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten drie-laden commode op Queen Anne poten, met origineel beslag. 19e eeuw. Afmeting: 72 x 44 x 67 cm. In goede staat.

Bibliotheektrapje
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten bibliotheek-trap met messing bol. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Wandtafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel, 19e eeuw. Afmeting: 74 x 119 x 40 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel, mahonie.
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.

Bijzetafel, Renaissance-stijl
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.

4 Stoelen met chroom onderstel
Resultaat: 100 EUR

Vier moderne chrome stoelen met pvc-zitting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Lederen bank
Resultaat: 100 EUR

Bruin lederen twee-zits bank.Rugleuning hoofdsteunen in hoogte verstelbaar. Afmeting: 80 x 185 x 95 cm. In goede staat.

Eethoek + 4 stoelen (Italiaans).
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Italiaanse houtgestoken eethoek met florale intarsia en vier antieke mahoniehouten stoelen met bruin leder bekleed en kopernagels. Afmeting: 76 x 119 cm ø. en 87 x 47 x 50 cm. In goede st...

Indonesische kist
Resultaat: 100 EUR

Oude Indonesische houtgestoken teakhouten kampferkist met rijkelijk snijwerk rondom. Krijgers, pagodes, florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 100 x 49 cm. In goede staat.

Commode
Resultaat: 100 EUR

Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afmeting. 82x87x53 cm. In goede staat.

Meidenkast
Resultaat: 100 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afmeting. 180x125x150. In redelijk/goede staat.

6 biedermeier stoelen
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat

Sofa met gele bekleding
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bank, Recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, Afmeting 100x165x80cm. In redelijke staat

Engelse secretaire
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire met opstand. Ca. 1930. Afmeting. 193x90x44 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 110 EUR

Grote vergulde Italiaanse stijl-spiegel. Circa 1980. Afmeting: 180 x 70 cm. In goede staat.

2 Eiken nachtkastjes
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke eiken Jugendstil nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 80 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Halbankje, eiken.
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits halbankje met klep op sledepoten. Circa 1910. Afmeting: 102 x 98 x 42 cm. In zeer goede staat.

Bureaustoel, eiken.
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten bureaustoel met bruin leder. Circa 1920. Afmeting: 81 x 53 x 60 cm. In goede staat.

Gotisch kistje
Resultaat: 120 EUR

Kleine Gotische kist met origineel slot (slotbeugel mist) 16e Eeuw. Lichte oude wormbeval. Originele scharnieren. Afmeting: 88 x 31 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Commode, Barok-stijl.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebogen Louis Quinze barok commode, met gebogen zijkanten. Voorzien van bronzen beslag op lades en poten en intarsia rondom. (oudere restauratie). Afmeting: 75 x 77 x 45 cm. I...

Vitrinekast (Louis Seize)
Resultaat: 120 EUR

Antieke Louis Seize-stijl vitrine kast met geslepen en gebogen glas. Circa 1900. In originele grijs-witte beschildering en goud decor. (gebogen glas kapot en zonder achterwand). Afmeting: 162 x 126 x ...

Hoekkast/mahonie, (Engels)
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel met twee deurtjes. Afmeting: 185 x 65 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Archiefkastje (eiken)
Resultaat: 120 EUR

Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Hangkastje (Jugendstil)
Resultaat: 120 EUR

Antiek Duits notenhouten Jugendstil wandkastje met vakken en snijwerk. Circa 1915. Afmeting: 88 x 80 x 22 cm. In goede staat.

Boekenkast
Resultaat: 120 EUR

Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afmeting. 204x130x48 cm. In goede staat.

Miniatuur kastje.
Resultaat: 125 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit hangkastje. Historisme, circa 1880. Afmeting: 85 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 125 EUR

Hollandse barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw.Afmeting 220x42x140cm. In goede staat

Stoeltje (groen)
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afmeting. 83x60x57. In goede staat.

Biedermeier stoeltje
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. 19e Eeuw. Stoffering beetje kaal, verder in goede staat. Circa: 1850. Afmeting: 93 x 53 x 60 cm. In goede staat.

Theetafel, Willem III
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse Willem III theetafel op wielen met wortelnoten blad, met uitschuifbare bladen. Circa 1870. Afmeting: 69 x 77 x 57 cm. In goede staat.

Theekastje met geslepen glas
Resultaat: 130 EUR

Hollands antiek eikenhouten theekastje met gebogen glazen deurtje, klein geslepen spiegeltje bovenin en parelrand, ca. 1920. Afmeting. 90x45x76 cm. In goede staat.

Eikenhouten kussenkast.
Resultaat: 135 EUR

Hollandse eikenhouten Groenlose kussenkast in Renaissance-stijl. Uitneembaar, met lades en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 172 x 60 x 190 cm. In goede staat.

Mahonie glaskast Willem 3
Resultaat: 140 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem-3 twee- deurs vitrinekast , met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, Afmeting 185x103x36cm. In goede staat

Spaanse salontafel.
Resultaat: 150 EUR

Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.

Bureau
Resultaat: 150 EUR

Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afmeting. 80x72x138. In goede staat.

Naaitafel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige antieke wortelnoten naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten en verguld messing beslag met etage. (één sleutelbeslag beschadigd). Afmeting: 75 x 52 x 41 cm. Verder in goede staat.

Bonheur, mahonie
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke mahoniehouten open bonheur met marmeren blad en snijwerk. (compleet met sleutels). Circa 1870. Afmeting: 160 x 67 x 195 cm. In goede staat.

Hangvitrine (eiken)
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke eikenhouten wandvitrine in Rococco-stijl met glas-in-lood. Circa: 1900. Afmeting: 138 x 100 x 24 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen armleunstoel met mooie patina. (rand iets versleten). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 80 x 80 cm. In goede staat.

6 Hollandse armleunstoelen
Resultaat: 150 EUR

Zes Hollandse eikenhouten armleunstoelen met bruin leder bekleed. Eerste helft 20e eeuw. 1 stoel met oude bekleding Afmeting: 88 x 50 x 55 cm. In goede staat .

Speeltafeltje
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse Willem III notenhouten speeltafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 96 x 80 cm. 77 x 96 x 40 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten spinnekop-tafel Willem III met gecontourneerd blad. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 74 x 122 x 100 cm. In goede staat.

Bed, Empire.
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire bed, circa 1830. Afmeting: 96 x 110 x 200 cm. In goede staat.

2-Deurs kersen kast
Resultaat: 150 EUR

Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). .Afmeting. 196x150x160 cm.In zeer goede staat

Secretaire
Resultaat: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afmeting. 158x104x52 cm. In redelijke staat

Noten met wortelnoten stapelkast
Resultaat: 150 EUR

Stapelkast met grepen 19e eeuw. Wortelnoten en noten gefineerd op grenen, ca. 1870. Minimale fineerschades. Afmeting. 205x130x60 cm. In redelijk/ goede staat

Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen.
Resultaat: 150 EUR

Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.

Meidenkast
Resultaat: 150 EUR

Hollands mahoniehouten meidenkastje ca. 1870 Afmeting 158x110x47cm.In goede staat

Eethoek, tafel met 4 stoelen
Resultaat: 160 EUR

Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afmeting 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.

Bibliotheektrap (mahonie)
Resultaat: 160 EUR

Grote Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. 20e Eeuw. Afmeting: 144 x 57 cm ø. In goede staat.

Secretaire
Resultaat: 170 EUR

Hollandse wortelnoten barok-stijl schrijf-secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Secretaire is voorzien van bronzen beslag en klauwpoten. Compleet met sleutels. Afmeting: 110 x 100 x 60 cm. I...

Broodspinde (eiken).
Resultaat: 170 EUR

Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.

Cilinderbureau
Resultaat: 170 EUR

Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afmeting. 112x125x57 cm. In redelijke staat

Mahoniehouten Vlinderbank
Resultaat: 170 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank, houtgestoken met goede rode velours stoffering, circa 1870. Afmeting: 120 x 80 x 190 cm. In goede staat.

Partnerdesk.
Resultaat: 170 EUR

Grote mahoniehouten partnerdesk met schrijfleer, zes lades, twee deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. (gat in blad gemaakt voor stroomtoevoer) Afmeting: 80 x 93 x 180 cm. In redelijke staat.

Engels mahoniehouten kabinet
Resultaat: 175 EUR

Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. Afmeting. 210x135x65 cm. In zeer goede staat

Ladenkast
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.

Bridge/Halve-maan tafel
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten halve-maan klaptafel/ speeltafel met lade Louis Seize-stijl Dik fineer, minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 80 x 78 cm ø. In redelijk/goede staat.

Penantkastje
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahnoniehouten penantkast, 19e eeuw. Ca. 1850. (krimpnaden) Afmeting. 95x97x47 cm. In redelijk/ goede staat

Eiken ladencommode
Resultaat: 180 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afmeting. 105x101x46 cm. In goede staat

6x Biedermeier stoelen
Resultaat: 180 EUR

Zes antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen. Circa 1860. Afmeting: 97 x 46 x 51 cm. In goede staat.

Rolbureau, eiken
Resultaat: 180 EUR

Mooi antiek eiken Engels rolbureau, ca. 1910. Met twaalf lades en vakverdeling en panelen in de zijkanten en achterkant. Afmeting. 128x126x83 cm. In goede staat

Chinese hocker (hout+marmer)
Resultaat: 190 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Ladenkastje
Resultaat: 190 EUR

Antiek Hollands eikenhouten orgel gebogen vijf-laden commode met bronzen beslag. Circa: 1900. Afmeting: 86 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Salontafel.
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). Afmeting. 47x130x69 cm. In goede staat

Bouille stijl zuil
Resultaat: 190 EUR

Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Boulle etagere tafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse bouille etagiere tafel met rood schildpad en verguld messing beslag. Circa 1870. drie etages met bouille en rood schildpad. Afmeting: 79 x 29 x 40 cm. In goede staat.

Kist, eiken.
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.

Secretaire
Resultaat: 200 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat

Antieke kist
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ) Afmeting. 79x146x51 cm. In goede staat.

Stoel (Burgemeester)
Resultaat: 200 EUR

Antieke Oosterse houtgepinde tropisch houten burgermeesterstoel. Stoel is voorzien van houtsnijwerk en onderling verbonden poten, en met leder bekleed. Afmeting: 82 x 54 x 46 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse noten met wortelnoten Gründerzeit boeken/vitrinekast met snecken. Circa 1880. Afmeting: 185 x 120 x 49 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kast
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuws mahoniehouten twee-deurs linnenkast met schappen en lades (uitneembaar). Lichte schades. Afmeting: 210 x 150 x 58 cm. In redelijk/goede staat.

Engels rolbureau (eiken)
Resultaat: 200 EUR

Groot antiek Engels eikenhouten rolbureau met diverse lades en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 124 x 80 x 136 cm. In goede staat.

Eikenhouten één-deurskast.
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Renaissance-stijl één-deurs kast met snijwerk en halve Korintische zuilen. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 104 x 52 cm. In goede staat.

Secretaire 18 eeuw,
Resultaat: 200 EUR

Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afmeting. 108x55x105 cm. In redelijkle staat.

Secretaire omstreeks 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, Afmeting 186x103x51cm. In redelijk/ goede staat

Tafel, Louis Philippe
Resultaat: 210 EUR

Mooie 19e eeuws notenhouten Louis Philippe, Willem III eettafel met onderling verbonden poten en tol (spinnekop), circa 1870. Afmeting: 74 x 106 x 140 cm. In zeer goede staat.

Lade commode (eiken)
Resultaat: 210 EUR

Hollandse eikenhouten empire vier laden commode met origineel ringbeslag, zwarte driekwart zuilen en messing capitellen. Circa 1820. (Twee lades veranderd naar kleppen). Afmeting: 109 x 94 x 51 cm. In...

Indonesische kist
Resultaat: 220 EUR

Antieke Indonesische kist met rijkelijk koperbeslag. Kist is voorzien van dierenvoorstellingen en koperen bollen (licht beschadigd). Afmeting: 40 x 114 x 46 cm. In redelijk/goede staat.