Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau met twee lades en bronzen beslag (één lijstje weg). Afmeting: 100 x 74 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grenenhouten Louis Philippe secretaire, 19e eeuw. (blad zit los). Afmeting: 114 x 50 x 120 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Jugendstil wandkastje met vakken en snijwerk. Circa 1915. Afmeting: 88 x 80 x 22 cm. In goede staat.
Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pathefoon met bakelieten platen en twee speelarmen. Circa 1920. Afmeting: 100 x 45 x 52 cm. In goede staat.
Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afmeting. 82x87x53 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke eiken Jugendstil nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 80 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat
Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat
Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat
Grote Hollandse barok-stijl dubbel gebogen wortelnoten vitrine opzetkast., met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 224x167x45 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje in barokstijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 68 x 21 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, Afmeting 60x39x26cm. In goede staat
Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afmeting. 108x55x105 cm. In redelijkle staat.
Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afmeting. 95x100x70 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afmeting. 112x125x57 cm. In redelijke staat
Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Thonet-stijl beukenhouten kapstok, twee delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse eikenhouten dekenkist met panelen en twee lades. Circa 1780. Afmeting: 77 x 50 x 123 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten uitneembare neo-renaissance historisme linnenkast met in totaal zeven lades en spiegel. (paar lijstjes missen) Afmeting 205x81x60 cm. In redelijk/ goede staat
Zeldzame Hollandse empire mahoniehouten kinderstoel met lederen bekleding, ca. 1830. Afmeting. 100x50x65. In goede staat.
19e Eeuw, mahoniehouten empire nachtkastje. Circa 1820. (krimpnaad). Afmeting: 79 x 45 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel, 19e eeuw. Afmeting: 74 x 119 x 40 cm. In goede staat.
Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afmeting. 204x130x48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. Afmeting. 75x77x43 cm Paar haarscheure v erder in goede staat.
Leuke goud-kleurige stoel. Tweede helft 20e eeuw. In Louis Seize stijl, met leuke gele stoffering met goudrand. Afmeting: 100 x 62 x 53 cm. In goede staat.
Engelse notenhouten oude Queen Anne-stijl theetafel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting 69x55x82 cm. In goede staat.
Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afmeting. 76x77x45 cm. In redelijke staat
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten kamergemak met jalouzie-deurtje en lade. Afmeting . 72x54x57 cm. In goede staat
Twee antieke Jugendstil bamboe theetafels met etagiere. Eén met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 x 65 x 35 cm en 87 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Antieke bamboe imitatie theetafel naar metaal of messing. Circa 1910. Afmeting: 79 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Jugendstil garderobe met spiegel en opbergvak + paraplu-houders (paar haken missen). Circa 1915. Afmeting: 198 x 112 x 25 cm. In goede staat.
Antieke ovale halspiegel met geslepen glas. Circa: 1900. Afmeting: 84 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890, In redelijke staat. 99cm hoog x30x30
Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.
Oude spiegel. Gemaakt van hout met brons en zilverkleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse grunderzeit twee-deurskast van berkenhout. Ca. 1880. Sterke wormbeval en beschadigd. Afmeting. 191x120x55 cm. In matige staat
Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.
Jugendstil bamboe spiegel met keramieken tegels en geslepen spiegel, ca. 1910. Afmeting 195x84x35 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken Barok-stijl voltaire met gobelin (landschap) stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 74 x 80 cm. In goede staat.
Messing twee-persoons bed met twee nachtkastjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 168 x 200 cm. en 60 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Originele notenhouten Franse Art Deco garderobe met spiegel en chrome knoppen. Ca. 1925. Afmeting. 184x101x28 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten biedermeier vier-laden commode, ca. 1830. Fineer op vurenhouten corpus. (oude restauraties) Afmeting. 85x91x50 cm. In redelijk/ goede staat
Hollands antiek eikenhouten theekastje met gebogen glazen deurtje, klein geslepen spiegeltje bovenin en parelrand, ca. 1920. Afmeting. 90x45x76 cm. In goede staat.
Duits notenhouten nachtkastje met zuilen en wit-marmeren blad. Ca. 1880. Afmeting. 80x42x42 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten spiegel met koperband en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afmeting. 104x85 cm. In goede staat.
Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afmeting. 110x27x27. In goede staat.
Beschilderde tilt-top tafel, zwart met florale goud beschildering. 19e Eeuw. Afmeting. 76x73 cm. ø. In goede originele staat.
Hollandse barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw.Afmeting 220x42x140cm. In goede staat
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afmeting. 180x125x150. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afmeting. 83x80x19 cm. In goede staat.
Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afmeting. 105x101x46 cm. In goede staat
Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.
Vroeg Biedermeier kamerschermpje op drie-spantpoot en borduursel (fineerschade bij poot). 19e Eeuw. Afmeting: 138 cm. In redelijke staat.
Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad,Afmeting 62x59øcm. In goede staat
Eikenhouten bijzettafeltje met klepdeksel en een notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afmeting. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem-3 twee- deurs vitrinekast , met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, Afmeting 185x103x36cm. In goede staat
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...
Prachtige Duitse laat biedermeier essenhouten fineer naaitafel met wortelnoten binnenwerk, omstreeks 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd Afmeting 81x55x44cm
In zeer goe...
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting 78x47x38cm. In uitstekende staat
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Wortelnoten Louis Philippe wijntafel, omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting. 65x52øcm. In zeer goede staat
Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd.Afmeting 73x29x36cm. In zeer goede staat
Louis Seize bijzettafel met lade, omstreeks 1800, met messing beslag, intarsia en wortelnoten afneembaar deksel. Minimale fineerschade, Afmeting 52x28x29cm. In goede staat
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). .Afmeting. 196x150x160 cm.In zeer goede staat
Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afmeting 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmeren blad. (fineerschade) Afmeting. 73x40 cm ø. In matige staat
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat
Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ) Afmeting. 79x146x51 cm. In goede staat.
Een 19e eeuwse mahoniehouten biedermeier spiegel met halve zuilen, ca. 1820. Afmeting. 141x61 cm. In zeer goede staat.
Franse ronde tafel met vitrine en vergulde bronzen sierstukken, 19e eeuw. (geeboniseerd fineer). Ca. 1870. Afmeting. ø 61 x 74 cm. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afmeting. 79x42x31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel,,op koperen wielen Afmeting 60x60øcm. In goede staat
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) Afmeting 75x121x121cm. In redelijk/ goede staat
Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, Wortelnoten met medaillon intarsia, beschadigingen fineer, Afmeting 77x64x48cm. In redelijke staat
Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, Afmeting 200x197x60cm. In goede staat
Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, Afmeting 186x103x51cm. In redelijk/ goede staat
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat
Antieke Engelse mahoniehouten bank, Recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, Afmeting 100x165x80cm. In redelijke staat
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, Afmeting 105x177x90cm. In redelijke staat