Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdamse school, kinderkappersstoel
Startprijs 40 EUR

Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afm. 198x68x45 cm. In goede staat.

Boekenmolen
Resultaat: 300 EUR

Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.

2x Klaptafel (Kersen)
Resultaat: 120 EUR

Twee kersenhouten hangoortafels. Kwaliteits stijl meubels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27( 57)x65x82 cm. ø. In goede staat.

2 Stoelen (rood)
Startprijs 60 EUR

Twee oude salon armleunstoelen in barokstijl met rode veloursbekleding, 20e eeuw, Afm. 87x60x60 cm. In goede staat.

Mahonie speeltafel
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten speeltafel, uitklapbaar. 19e eeuw. Minimale beschadiging. Afm. 70x40x88 cm. Cond. R/G.

Vitrine kastje met glas
Resultaat: 200 EUR

Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.

Schrijftafel met intarsia
Startprijs 280 EUR

Hoogwaardige klaptafel/schrijftafel met marquetteriefineer, florale inleg met bloemen, vogel en vlinder .Diverse houtsoorten. In goede staat 70x69x51cm.

Nachtkastje Grunder 1880
Startprijs 70 EUR

Duits notenhouten nachtkastje met zuilen en wit-marmeren blad. Ca. 1880. Afm. 80x42x42 cm. In goede staat.

Hangvitrine
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afm. 83x80x19 cm. In goede staat.

18e Eeuws eiken kastje
Resultaat: 310 EUR

Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G

Berken 2-deurs linnenkast,
Startprijs 250 EUR

Duitse wortelnoten uitneembare neo-renaissance historisme linnenkast met in totaal zeven lades en spiegel. (paar lijstjes missen) Afm. 205x81x60 cm. Cond.: R/G.

Spiegel
Startprijs 30 EUR

Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 90x67 cm. Cond. G.

Teakhouten wijntafeltje
Startprijs 40 EUR

Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.

Halve maantafel
Resultaat: 54 EUR

Wortelnoten halve maan wand tafel, in barokstijl. Ca. 1930. Afm. 68x75x35. In goede staat.

Vier stoelen vlechtwerk
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke notenhouten stoelen ca. 1900 met vlechtwerk. Zittingen zijn goed. Afm. 92x50x45cm. Cond. R/G.

Engels hoekkastje met intarsia
Startprijs 250 EUR

Twee delige antieke Engelse hoekkast, met intarsia en lijstwerk op glas. In goede staat 167x46x45cm.

Secretaire omstreeks 1880
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, 186x103x51cm. Cond:R/G

Biedermeier klaptafeltje
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten biedermeier stijl bijzet klaptafel met petit -point blad, onder glas. Ca. 1920. Afm. 62x61 cm. ø . In goede staat.

Biedermeier voltaire
Resultaat: 185 EUR

Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.

Mahonie klaptafel
Startprijs 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten klaptafel met lade, 19e eeuw Lyra vorm, in goede staat . Afm. 75x84x54 cm. (uitgeklapt) en 75x54x38 cm. (ingeklapt).

Frans eiken bureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, In goede staat 110x128x64cm.

Commode biedermeier, 4 laden
Startprijs 250 EUR

Duitse mahoniehouten biedermeier vier-laden commode, ca. 1830. Fineer op vurenhouten corpus. (oude restauraties) Afm. 85x91x50 cm. Cond.: R/G.

Altaarkastje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Chinees iepenhouten altaarkastje met deurtjes en lade, ca. 1900. Afm. 82x51x31 cm. In goede staat.

Theekastje met geslepen glas
Startprijs 150 EUR

Hollands antiek eikenhouten theekastje met geslepen spiegel en parelrand, ca. 1920. Afm. 90x45x76 cm. In goede staat.

Wandvitrine kastje
Startprijs 40 EUR

Hollands eikenhouten barok wandvitrine-kastje. (Scharnieren vervangen en rugwand later). Afm. 65x64x17 cm. In goede staat.

Wandkastje
Resultaat: 135 EUR

Antiek eikenhouten wandaltaar voor heiligbeeld. Tweede helft 19e eeuw. Afm. 87x60x20 cm. In goede staat.

wortelnoten naaitafel
Startprijs 225 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 78x47x38cm.

Eiken bloementafel
Startprijs 90 EUR

Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afm. 79x42x31 cm. In goede staat.

Biedermeier (piano) kruk
Startprijs 40 EUR

Antiek Duitse notenhouten Gründerzeit kruk met originele zitting. Afm. 50x40 cm. ø. In goede staat.

Secretaire
Startprijs 225 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R

Wortelnoten tafeltje
Startprijs 200 EUR

Wortelnoten Louis Philippe wijntafel, omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, In zeer goede staat. 65x52øcm.

3 Bijzettafeltjes
Resultaat: 40 EUR

Drie Engelse bijzettafeltjes. Twee maal ca. 1900, één maal tweede helft 20e eeuw. Afm. ca. 54x38 cm ø. In goede staat.

Antieke spiegel
Startprijs 80 EUR

Antieke vergulde spiegel in roccoco stijl. Ca. 1900. Afm. 75x50 cm. Cond.: G.

Eethoek: Tafel met 4 stoelen
Startprijs 200 EUR

Italiaanse notenhouten eethoek met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. (Uittrektafel) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afm. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. In go...

Mahonie kapspiegeltje, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.

Armleunstoel met getorste stijlen
Resultaat: 240 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.

Wandvitrine
Startprijs 30 EUR

Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afm. 53x55x17. In goede staat.

Tudor stijl bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Engelse eikenhouten Tudor stijl bijzettafel met mooie houtgestoken poot. Ca.1930. ø 55 x 62 cm. In goede staat.

Stoeltje (groen)
Startprijs 40 EUR

Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afm. 83x60x57. In goede staat.

Mahonie schrijfsecretaire
Resultaat: 225 EUR

Duitse Biedermeier secretaire omstreeks 1840, mahoniehout fineer op vurenhouten corpus, rechtsboven zijkant schade, verder in goede staat 115x95x50cm.

Kast
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.

Wortelnoten barok vitrinekast
Startprijs 175 EUR

Hollandse barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm.

Herenfauteuil (groen)
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten herenfauteuil met groene velours stoffering. Ca. 1900. Afm. 100x55x70. In goede staat.

Eiken spiegel
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten gestoken renaissance stijl spiegel met man en vrouw buste. 19e eeuw. Afm. 59x42 cm. In goede staat.

Boulle etagere tafel
Startprijs 160 EUR

Negentiende eeuwse Bouille etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, 79x41x30cm. Cond.: R/G

Tafeltje + zuil
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten bijzettafeltje (tafel heeft klepdeksel) en notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afm. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.

Biedermeier spiegel
Startprijs 150 EUR

Grote Noor-Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G

Engelse mini-set
Resultaat: 65 EUR

Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Engelse stijl mahoniehouten halve maan wandtafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 68x62x36 cm. In goede staat.

Bamboehouten portemanteau
Startprijs 50 EUR

Jugendstil bamboe spiegel met keramieken tegels en geslepen spiegel, ca. 1910. Afm. 195x84x35 cm. In goede staat.

Beukenhouten Windsor armstoel
Resultaat: 60 EUR

Engelse Windsor armleunstoel van beukenhout, 19e eeuw. In oude verf. Afm. 117x56x60 cm. Cond.: G.

Boulle stijl tafeltje met 2 lades
Startprijs 50 EUR

19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmerenblad. (fineerschade) Afm. 73x40 cm ø. Cond.:M

Tafeltje met inlegwerk en muziek
Resultaat: 40 EUR

Oud naaitafeltje met intarsia en speeldoos. Deze gaat spelen wanneer het deksel wordt opgetild. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 43x37x27 cm. In goede staat.

Kersen biedermeier sofa ca. 1830
Startprijs 150 EUR

Duitse kersenhouten fineer bedermeier stijl bank, omstreeks 1900, lichte fineerschades 80x192x80cm. Cond:R/G

Trommel tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.

Queen Anne wn. kastje
Resultaat: 50 EUR

Oude eikenhouten met wortelnoten Queen Anne-stijl tweedeurs kastje met klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 81x50x33 cm. In goede staat.

Linnenkast, 2-deurs, berken
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse grunderzeit twee-deurskast van berkenhout. Ca. 1880. Sterke wormbeval en beschadigd. Afm. 191x120x55 cm. Cond.: M.

Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten bijzettafel (tiltop) 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, in goede staat. 72x76x56cm.

Spiegel met kuif
Startprijs 180 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met koperband en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afm. 104x85 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten spiegel met verguld messing beslag en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afm. 107x68 cm. In goede staat.

Hollandse barok vitrinekast
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 3 lades, bronzen beslag, klauwpoten, 183x44x88cm. Cond:G

Schildersezel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.

6 Gestoffeerde stoelen op wieltjes
Startprijs 60 EUR

Zes gestoffeerde groene armleunstoelen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. (Paar kleine vlekken). Afm. 85x59x60 cm. Cond.: R/G.

Bijzettafel+Salontafel met glasplaat
Resultaat: 150 EUR

Moderne koperen design bijzettafel met glasplaat. Afm. 50x60x60 cm. En een moderne koperen salontafel met glasplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 130x70x43 cm. Beide tafels verkeren in goede staat.

Halve maantafel
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 70x74x38 cm. In goede staat.

Wandvitrine
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afm. 78x82x20 cm. In goede staat.

Lot Hindelopen
Resultaat: 80 EUR

Vier delen oud Hindelopen, beschilderd. 20e Eeuw. Kindertafel,presenteerblad, paraplubak en wandbak. Afm. 30-47 cm. In goede staat.

Wortelnoten kastje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.

Barokstijl armleunstoel ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G

Dagobert zetel massief noten ca. 1860
Startprijs 140 EUR

Notenhouten bureaustoel/ dagobertstoel omstreeks 1900, lederen zitting en rugleuning met koperen nagels. In goede staat. 113x70x56cm.

Eiken coulissenkastje op bolpootjes
Startprijs 80 EUR

Hollands eikenhouten kastje met jalouziedeurtjes, 20e eeuw in goede staat, 75x67x38cm.

Glazen design salontafel
Resultaat: 50 EUR

Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 87x64cm.

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 115x54cm.

2 Witte bijzettafeltjes met Queen Anne pootjes
Resultaat: 55 EUR

Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G

Glazen etageretafel met chroom
Resultaat: 30 EUR

Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.

Willem III theetafel met glazen blad
Startprijs 120 EUR

Mooie Hollandse notenhouten Willem 3 bijzettafel omstreeks 1870, glazen blad met ovale etage, 68x50x80cm. Cond;G

Scherm, bramenhout
Startprijs 110 EUR

Negentiende eeuws bramenhouten haardscherm, handbeschilderd glas, in goede staat 108x60x30cm.

Grote oesterspiegel met kuif
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten spiegel met gestoken kuif, 19e eeuws, facetgeslepen, in goede staat 125x57cm.

Mahonie speeltafeltje
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm.

Gestoken tafel met vierkant blad
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken bijzettafel met etage, floraal decor in bladen, geschulpt blad, In goede staat 73x50x50cm.

Gestoken stoel
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken zwart geeboniseerde Louis Philippe breistoel, vlek op zitting, 100x56x48cm. Cond;G

Spiegel mahonie en goudkleurig
Startprijs 80 EUR

Decoratieve spiegel mahoniehout met goudkleur, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 95x54cm.

Ziekenhuistafeltje, gemerkt
Startprijs 60 EUR

Antiek industriele werktafel van gietijzer en eikenhouten blad, draaibaar, gemerkt Th.A.A. Simonis Den haag, omstreeks 1920, 54x46x60cm. Cond:G

Beschilderd siertafeltje
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.

Bijzettafeltje met wangen
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm.

4 Mahonie stoelen
Resultaat: 75 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering. In goede originele staat 93x44x54cm.

Draken tafel
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel, stukje klauwpoot mist. Afm. 60 (40 blad) x60xH.70cm. Cond.:G

Speeltafel
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel, met groen velours en 4 spantpoot. In goede staat 72x85x85cm.

Voltaire armleunstoel
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op porseleinen wielen, in goede staat 105x70x80cm.

Rococo bankje
Startprijs 125 EUR

Antiek mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.

Mahonie glaskast Willem 3
Startprijs 140 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs, met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 73x29x36cm.

Louis Seize bijzettafel
Startprijs 125 EUR

Louis Seize bijzettafel met lade, omstreeks 1800, met messing beslag, intarsia en wortelnoten afneembaar deksel. Minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G

Naaimachine in kersenhouten kast
Startprijs 100 EUR

Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitoerde kast met bandintarsia. Recentelijk professioneel gepolitoerd. In uitstekende staat , 80x61x45cm.