Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afm. 198x68x45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten hangoortafels. Kwaliteits stijl meubels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27( 57)x65x82 cm. ø. In goede staat.
Twee oude salon armleunstoelen in barokstijl met rode veloursbekleding, 20e eeuw, Afm. 87x60x60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten speeltafel, uitklapbaar. 19e eeuw. Minimale beschadiging. Afm. 70x40x88 cm. Cond. R/G.
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Hoogwaardige klaptafel/schrijftafel met marquetteriefineer, florale inleg met bloemen, vogel en vlinder .Diverse houtsoorten. In goede staat 70x69x51cm.
Duits notenhouten nachtkastje met zuilen en wit-marmeren blad. Ca. 1880. Afm. 80x42x42 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afm. 83x80x19 cm. In goede staat.
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Duitse wortelnoten uitneembare neo-renaissance historisme linnenkast met in totaal zeven lades en spiegel. (paar lijstjes missen) Afm. 205x81x60 cm. Cond.: R/G.
Decoratieve spiegel van hout en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 90x67 cm. Cond. G.
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Wortelnoten halve maan wand tafel, in barokstijl. Ca. 1930. Afm. 68x75x35. In goede staat.
Vier antieke notenhouten stoelen ca. 1900 met vlechtwerk. Zittingen zijn goed. Afm. 92x50x45cm. Cond. R/G.
Twee delige antieke Engelse hoekkast, met intarsia en lijstwerk op glas. In goede staat 167x46x45cm.
Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, 186x103x51cm. Cond:R/G
Notenhouten biedermeier stijl bijzet klaptafel met petit -point blad, onder glas. Ca. 1920. Afm. 62x61 cm. ø . In goede staat.
Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten klaptafel met lade, 19e eeuw Lyra vorm, in goede staat . Afm. 75x84x54 cm. (uitgeklapt) en 75x54x38 cm. (ingeklapt).
Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, In goede staat 110x128x64cm.
Duitse mahoniehouten biedermeier vier-laden commode, ca. 1830. Fineer op vurenhouten corpus. (oude restauraties) Afm. 85x91x50 cm. Cond.: R/G.
Antiek Chinees iepenhouten altaarkastje met deurtjes en lade, ca. 1900. Afm. 82x51x31 cm. In goede staat.
Hollands antiek eikenhouten theekastje met geslepen spiegel en parelrand, ca. 1920. Afm. 90x45x76 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten barok wandvitrine-kastje. (Scharnieren vervangen en rugwand later). Afm. 65x64x17 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandaltaar voor heiligbeeld. Tweede helft 19e eeuw. Afm. 87x60x20 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 78x47x38cm.
Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afm. 79x42x31 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten Gründerzeit kruk met originele zitting. Afm. 50x40 cm. ø. In goede staat.
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R
Wortelnoten Louis Philippe wijntafel, omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, In zeer goede staat. 65x52øcm.
Drie Engelse bijzettafeltjes. Twee maal ca. 1900, één maal tweede helft 20e eeuw. Afm. ca. 54x38 cm ø. In goede staat.
Antieke vergulde spiegel in roccoco stijl. Ca. 1900. Afm. 75x50 cm. Cond.: G.
Italiaanse notenhouten eethoek met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. (Uittrektafel) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afm. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. In go...
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.
Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.
Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afm. 53x55x17. In goede staat.
Vooroorlogse Engelse eikenhouten Tudor stijl bijzettafel met mooie houtgestoken poot. Ca.1930. ø 55 x 62 cm. In goede staat.
Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afm. 83x60x57. In goede staat.
Duitse Biedermeier secretaire omstreeks 1840, mahoniehout fineer op vurenhouten corpus, rechtsboven zijkant schade, verder in goede staat 115x95x50cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.
Hollandse barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm.
Antieke eikenhouten herenfauteuil met groene velours stoffering. Ca. 1900. Afm. 100x55x70. In goede staat.
Eikenhouten gestoken renaissance stijl spiegel met man en vrouw buste. 19e eeuw. Afm. 59x42 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Bouille etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, 79x41x30cm. Cond.: R/G
Eikenhouten bijzettafeltje (tafel heeft klepdeksel) en notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afm. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.
Grote Noor-Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.
Engelse stijl mahoniehouten halve maan wandtafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 68x62x36 cm. In goede staat.
Jugendstil bamboe spiegel met keramieken tegels en geslepen spiegel, ca. 1910. Afm. 195x84x35 cm. In goede staat.
Engelse Windsor armleunstoel van beukenhout, 19e eeuw. In oude verf. Afm. 117x56x60 cm. Cond.: G.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmerenblad. (fineerschade) Afm. 73x40 cm ø. Cond.:M
Oud naaitafeltje met intarsia en speeldoos. Deze gaat spelen wanneer het deksel wordt opgetild. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 43x37x27 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer bedermeier stijl bank, omstreeks 1900, lichte fineerschades 80x192x80cm. Cond:R/G
Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.
Oude eikenhouten met wortelnoten Queen Anne-stijl tweedeurs kastje met klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 81x50x33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse grunderzeit twee-deurskast van berkenhout. Ca. 1880. Sterke wormbeval en beschadigd. Afm. 191x120x55 cm. Cond.: M.
Antieke mahoniehouten bijzettafel (tiltop) 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, in goede staat. 72x76x56cm.
Antieke mahoniehouten spiegel met koperband en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afm. 104x85 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met verguld messing beslag en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afm. 107x68 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 3 lades, bronzen beslag, klauwpoten, 183x44x88cm. Cond:G
Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.
Zes gestoffeerde groene armleunstoelen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. (Paar kleine vlekken). Afm. 85x59x60 cm. Cond.: R/G.
Moderne koperen design bijzettafel met glasplaat. Afm. 50x60x60 cm. En een moderne koperen salontafel met glasplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 130x70x43 cm. Beide tafels verkeren in goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 70x74x38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afm. 78x82x20 cm. In goede staat.
Vier delen oud Hindelopen, beschilderd. 20e Eeuw. Kindertafel,presenteerblad, paraplubak en wandbak. Afm. 30-47 cm. In goede staat.
Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.
Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G
Notenhouten bureaustoel/ dagobertstoel omstreeks 1900, lederen zitting en rugleuning met koperen nagels. In goede staat. 113x70x56cm.
Hollands eikenhouten kastje met jalouziedeurtjes, 20e eeuw in goede staat, 75x67x38cm.
Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G
Spiegel met goudkleurige houten lijst, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 87x64cm.
Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 115x54cm.
Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G
Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.
Mooie Hollandse notenhouten Willem 3 bijzettafel omstreeks 1870, glazen blad met ovale etage, 68x50x80cm. Cond;G
Negentiende eeuws bramenhouten haardscherm, handbeschilderd glas, in goede staat 108x60x30cm.
Grote antieke Engelse mahoniehouten spiegel met gestoken kuif, 19e eeuws, facetgeslepen, in goede staat 125x57cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken bijzettafel met etage, floraal decor in bladen, geschulpt blad, In goede staat 73x50x50cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken zwart geeboniseerde Louis Philippe breistoel, vlek op zitting, 100x56x48cm. Cond;G
Decoratieve spiegel mahoniehout met goudkleur, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 95x54cm.
Antiek industriele werktafel van gietijzer en eikenhouten blad, draaibaar, gemerkt Th.A.A. Simonis Den haag, omstreeks 1920, 54x46x60cm. Cond:G
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering. In goede originele staat 93x44x54cm.
Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel, stukje klauwpoot mist. Afm. 60 (40 blad) x60xH.70cm. Cond.:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel, met groen velours en 4 spantpoot. In goede staat 72x85x85cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op porseleinen wielen, in goede staat 105x70x80cm.
Antiek mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.
Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs, met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 73x29x36cm.
Louis Seize bijzettafel met lade, omstreeks 1800, met messing beslag, intarsia en wortelnoten afneembaar deksel. Minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitoerde kast met bandintarsia. Recentelijk professioneel gepolitoerd. In uitstekende staat , 80x61x45cm.