Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. In redelijke staat 75x94cm.
Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, In goede staat 95x46x50cm.
Vier negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier Horrix stoelen, in rococo stijl, 97x55x45cm. Cond;G
Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen, In zeer goede staat 95x105x40cm.
Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten. Spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. 95x167x73cm. Cond:R
Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. 85x66x65cm. Cond:R
Italiaanse barokstoel met bruine lederen bekleding 2e helft 20e eeuw. In goede staat 118x80x67cm.