Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen, in goede originele staat 87x53x41 en 70x53øcm.
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering. In goede staat 106x65x80cm.
Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G
Twee barokstijl fauteuils 1e helft 20e eeuw met originele wit-goud beschilderingen en velours stoffering. 87x70x75cm. Cond:R/G
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. In goede staat 82x51x88cm.
Negentiende eeuws 1- persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd, In goede staat 81x102x49cm.
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Antieke Duitse zeshoekige eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl, omstreeks 1880 . In goede staat 76x50x58cm.
Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.
Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis- Philippe armleunstoel, in goede staat, omstreeks 1870, 100x60x50cm.
Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R