Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel, ca. 1900. Afm. 79x91x135 cm. Cond.: G.
Antiek Engels eikenhouten dekenkistje met snijwerk, ca. 1900. Afm. 43x32x41 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Franse glaskast, noten met wortelnoten, ca. 1870. (lichte fineerschade) Afm. 220x100x45 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afm.: 77x91 cm. In goede staat.
Houtgesneden oude zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. ø 70 cm. In goede staat.
Grote decoratieve Italiaanse houtgestoken spiegel met rocailles. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 113x86 cm. In goede staat.
Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.
Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 198x117x55 cm. In goede staat.
Kersenhouten side-table met twee lades. Stijl-kwaliteits meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x120x46 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray (etage klaptafel) . Ca. 1930. Afm. ø 28x96 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhout gestoken spiegel met ranken en leeuwenkop. Ca. 1890. Afm. 128x84 cm. In goede staat.
Zware Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel (mooie patina). 19e eeuw. Afm. 80x70x45 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afm. 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.
Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.
Eikenhouten sidetable met verlengbaar blad en lades en etage. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 80x160x46 cm. (+ 2x 40cm.) In goede staat.
Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 83x79x21 cm. Cond.: G.
Munari design modern wit gelakt televisiemeubel, . 2e helft 20e eeuw . In goede staat. 40x50x150cm.
Originele Twentse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen, 18e eeuw. Afm. 77x69x153 cm. In zeer goede staat. (slot mist!)
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
Een 19e eeuwse mahoniehouten biedermeier spiegel met halve zuilen, ca. 1820. Afm. 141x61 cm. In zeer goede staat.