Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afm. 180x125x150. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten laat Biedemeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffonierre, ca. 1870. Met zes lades en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 160x100x45 cm. Cond.: G.
Antiek Duits notenhouten dressoir, grunderzeit, omstreeks 1800, Mooie volle zuilen en mooie paneeldeuren, Recentelijk professioneel gerestaureerd, In zeer goede staat 100x145x60cm.
Beschilderdetil-top tafel, zwart met florale goud beschildering. 19e Eeuw. Afm. 76x73 cm. ø. In goede originele staat.
Negentiende eeuwse 4 deurs eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, Met lades. ranken en leeuwenkoppen. In goede staat 200x157x67cm
Engelse notenhouten oude Queen Anne-stijl theetafel. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 69x55x82 cm. In goede staat.