Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Antieke eikenhouten Jugendstil buffetkast met druivenranken en geslepen glas (Frankrijk). Ca. 1900. Afm. 213x113x50 cm. In zeer goede staat.
Hollandse tafel met drie lades en dik notenhouten fineer, 18e eeuw. (Lichte fineerschade). Verder in goede staat. Afm. 72x75x50 cm.
Hollandse twee-delige mahoniehouten hoekvitrinekast met afneembare jalouzieen, volle zuilen, parelrand en bijzondere poten. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 179x135x80 cm.
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 84x111x80 cm. In zeer goede sta...
Antieke Duitse grunderzeit noten met wortelnoten dessertkast, ca. 1880, historisme. Kast is voorzien van leeuwenkoppen en renaissance-stijl snijwerk. Afm. 125x60x130 cm. In goede staat.
Eikenhouten refectory tafel naar oud voorbeeld (handwerk) met onderling verbonden poten. Afm. 79x82x178 cm. In goede staat.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.
Oosterse ronde bijzettafel met afneembaar messing presenteerblad, 20e eeuw. Afm. 56x52. Goede staat.
Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afm. 112x125x57 cm. Cond.: redelijk.
Mahoniehouten Engelse bijzettafel met lade. 19e Eeuw. Afm. 75x85x44 cm. In goede staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Twee antieke notenhouten Louis Seize stijl armleunstoelen met mooi snijwerk en goede stoffering, ca. 1880. Afm. 100x63x64. In goede staat.
Franse notenhouten vitrine-boekenkast met snijwerk op de lyseen, leeuwenkoppen, figuren en fruit, ca. 1880. Afm. 180x111x41 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afm. 73x83x83 cm. Cond.: R/G.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier bonheur omstreeks 1860, in goede staat, krimpnaden, 190x116x48cm.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 103x90x52cm.
Hollandse mahnoniehouten penantkast, 19e eeuw. Ca. 1850. (krimpnaden) Afm. 95x97x47 cm. Cond.: R/G.
Grote 18e eeuwse beschilderde Hollandse grenenhouten hoekkast, vier deurs (Barok) (stukje uit rugwand gezaagd) Verder in goede originele staat. Afm. 235x70x135 cm.
Duitse 18e eeuwse Louis Seize kist, eikenhout met notenhout en bandintarsia en origineel slot, in goede staat 90x120x65cm. Cond;G
Groot Oosters deurkozijn met deuren, 20e eeuw, zachthout, gelakt met floraal decor, in goede staat 257x55x150cm.
Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afm. 60x63x47 cm. Cond. R/G.
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, In goede staat,. Aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890. In goede staat.