Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe bureaustoel met goede blauwe velours stoffering in goede staat 88x75x62cm
18e Eeuwse notenhouten Barokstoel met petit point stoffering, 120x83x70 cm In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1820 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades. Oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G
Oude vurenhouten schildersezel 1e helft 20e eeuw, verstelbaar. In goede staat 147x54x70cm.
Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G
Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G
Blauwe lederen relaxstoel te verstellen in twee standen met veersysteem, modern en in zeer goede staat 112x82x67cm Cond:G
Glazen vitrine 1-deurs met drie etages. In goede staat 169x37x42cm
Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.
Geeboniseerde eikenhouten 19e eeuwse piedestal, omstreeks 1870. In goede staat 112cm Cond;G
Mooie Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven. Totaal ingelegd met diverse houtsoorten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x9...
Eikenhouten Lock Thomas electrisch orgel, model Thomas monticello 371, omstreeks 1980, 120x112x64cm. Cond;G
Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten eethoek met vier stoelen omstreeks 1870, drie-spant tafel met geschulpt blad 88x56x45cm Cond:R/G 75xø45cm
Vier antieke mahoniehouten stoelen omstreeks 1900, in goede staat, 90x54x45cm Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G
Oude Engelse gateleg salontafel, stijlmeubel naar oud voorbeeld, houtgepend (mooie patina) in goede staat 122x50x90cm Cond;G
Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G
Mahoniehouten Art Deco 1-deurs vitrine kast met glazen schappen omstreeks 1930. In goede staat 114x58x31cm
Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten piano Hocker, in hoogte verstelbaar in goede staat 48x34cm
Engels antiek eikenhouten kinderbureau met 4 lades, en uittrekblad omstreeks 1910, in goede staat 75x95x48cm
Teakhouten Ceylon eettafel met ijzer beslagen 20e eeuw 81x74x119cm Cond;G
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel met mooie patina omstreeks 1900, in goede staat 75x74x105cm. Cond:G
Hollandse pallisander Renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, uitneembaar, 183x175x66cm.
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...
Hollandse antieke eikenhouten vierladen commode, omstreeks 1820 met bronzen beslag, in goede originele staat 97x101x50cm Cond:G
Achttiende eeuws Zuid-Duitse grenenhouten betaaltafel met schuifbaar blad, en ruimte onder het blad. In goede originele staat 76x110x118cm.
Zes antieke Hollandse knopstoelen met biezen zittingen, omstreeks 1900, snijwerk beukehnhout gebeitst, 4 met nieuwe zitting, 2 niet gaaf, 112x40x43cm. Cond:G
Antieke Gründerzeit naaitafel met twee lades, ingelegd binnenwerk met dekselverdeling, omstreeks 1880, in goede staat 77x48x40cm.
Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.
Oud mahoniehouten kamerscherm, 20e eeuw, in goede staat 160x140cm. Cond:G
Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R
Antieke Hollandse Biedermeier mahonie bijzettafel, omstreeks 1870, met 4 spantpoot en geschulpt blad. In zeer goede staat 76x84x86cm.
Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.
Mahoniehouten Hollands barokstijl hangkastje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 72x67x20cm. Cond:G
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize Buffet omstreeks 1800 met drie lades, klapbuffet, 2 jaloeziedeuren met origineel beslag. 2 krimpnaden in zijkant, verder in goede staat. 79x100x52cm
Chinese houtgestoken hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw 48xø35cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met grote gebogen opengewerkte snekken, binnenwerk met 5 lades en 1 deurtje (krimpnaden en fineerschade) 154x100x52cm Cond:...
Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met smeedijzeren beslag en slot(slot defect, geen sleutel) verder in goede staat, mooie patina, 75x115x70cm. Cond:G
Louis Philippe mahoniehouten wandtafel met lade en schrijfleer op blad, te gebruiken als damesbureau, 73x81x46cm. Cond:G
Duitse Biedermeier kersenfineer handwerktafel, uitklapbaar met speldenkussen en lade, omstreeks 1840, 78x45x30cm. Cond:G
Antieke Pallisander spiegel met bandintarsia omstreeks 1900 83x63cm In goede staat
Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.
Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G
Oude mahoniehouten getorste piedestal 20e eeuw. In goede staat 97cm. Cond:G