Eikenhouten gestoken oud Hollands boekenkastje met 2 deuren 20e eeuw in goede staat 130x95x28cm
Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52cm. Cond:G
Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G
Antieke Duitse Louis Philippe pianokruk met petit point stoffering, in goede staat omstreeks 1870 53x32ø Cond:G
Zes antieke Biedermeier kersenhouten keukenstoelen, met biezen zittingen, in goede staat 86x37x45cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel in goede staat 96x86x37cm
Zes Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met goede biedermeier stijl stoffering, omstreeks 1900 120x40x45cm Cond:G
Negentiende eeuwse spiegel met schildpad effect beschildering, en facetgeslepen spiegel in goede staat 83x58cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Louis Phillippe mahoniehouten kapspiegel met snijwerk en lades in zeer goede staat 105x80x40cm
Antieke Franse kersenhout fineer 4 laden comode omstreeks 1860 krimpnaad in blad verder in goede originele staat 96x117x57cm Cond:R
Grote antieke mahoniehouten kapspiegel met facetgeslepen glas in goede staat 109x64cm
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbedje in goede staat 65x91x62cm Cond:G
Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas in goede staat 89x61cm Cond:G
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Antieke Duitse houtgestoken kapstok met moedigheidskruizen, ridder en eikenblad omstreeks 1910 in goede staat 102x28x20cm
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Antieke eikenhouten bijzettafel met twee lades en uitklapbaar blad omstreeks 1910 in goede staat 69x55x45cm
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ranken omstreeks 1880 in goede staat 96x31x13cm
Vier prachtige mahoniehouten Louis Phillipe stoelen, omstreeks 1870 met mooie rode velours stoffering, in zeer goede staat, snijwerk in rozenmotief.99x44x50cm Cond:G
Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm
Antieke Hollandse mahoniehouten 1 deurs Philippe kast met grote kroon omstreeks 1870 (wormbeval/beschadiging sneck weg) 236x103x56cm Cond:R
Drie oude eikenhouten tafels met 19e eeuws Hollandse tegels, floraal decor, blauw/zwart Cond:G 39x40x55 50x70x150 en 40x40x41cm
Zuid Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R
Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm
Grote notenhouten fineer Barokstijl spiegel met geslepen glas, intarsia en bronzen kroon, omstreeks 1920 in zeer goede staat 109x110x10cm
Zes stoelen, 2e helft 20e eeuw Italiaanse Barokstijl, wit en zilverkleur, recentelijk gestoffeerd 106x58x68cm Cond:G
Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G
Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm
Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G
Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm
Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.
Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm
Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G
Twee antieke eikenhouten stoelen omstreeks 1920 Art Deco 85x60x51cm Cond:G
Ronde Franse etagetafel met marmeren blad en bronzen en messing sierwerk, 20e eeuw in goede staat, 82x35cm
Twee Engelse 19e eeuwse iepenhouten Windsor kinderarmleunstoelen, in goede staat 70x42x32cm
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x15cm.
Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G
Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat
Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Aparte 19e eeuwse pallisanderhouten Louis Phillipe stoel met prachtig snijwerk, en velours stoffering, in goede staat 106x64x54cm
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50