Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ingelegde etagere
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse etagiere tafel met intarsia, floraal decor en bronzen sierwerk omstreeks 1900 in goede staat 82cm

Hoek etagere
Startprijs 85 EUR

Antieke hoeketagere omstreeks 1880 notenhouten fineer met koperen sierwerk in goede staat 66x43x25cm

Mahonie penantkast
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahonie penantkast(krimpnaden, lichte beschadiging) 86x100x45 Cond:R

Kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Eiken houten Tafel 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten en snekken(licht beschadigd) 76x114x68 Cond:R/G

Hocker
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese houtgesneden hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw floraal decor in goede staat

Blauwe armfautteuille Habe
Resultaat: 70 EUR

Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G

Mechelse eethoek
Resultaat: 150 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse eikenhouten eethoek met 6 stoelen met leeuwenkoppen in renaissance stijl (goede stoffering) uittrektafel verlengbaar tot 238cm 76x97x138cm Cond:G

Biedermeier naaitafel
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Biedermeier stijl naaitafel met 6 hoekig naaigedeelte omstreeks 1900, mahoniehout, lyra vormige driespant poot in goede staat 77x42x42cm

Empire spiegel
Resultaat: 105 EUR

Originele vergulde empire spiegel omstreeks 1820, met origineel glas, in goede originele staat(slijtage vergulding) 105x53cm Cond:G

Empire stijl spiegel
Startprijs 40 EUR

Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G

Duitse mahonie secretaire
Startprijs 600 EUR

Mooie Duitse mahoniehouten Luis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven totaal ingelegd met diverse houtsoorten recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x99x4...

Linnenpers
Startprijs 200 EUR

Zware 18e eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met 2 lades in goede originele staat 200x63x92cm

Stollenkastje
Startprijs 250 EUR

Hollands eikenhouten stollen 1 deurs kastje met gestoken paneel 17e/18e eeuws met ebbenhouten sierwerk met lade, in goede originele staat 139x76x48cm Cond:G

Armleunstoel Leeuwenkopjes
Resultaat: 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Barokstijl armleunstoel met ballustervormige onderling verbonden poten, leeuwenkoppen en goede bekleding 113x65x66cm

Mahonie bridgetafel, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Bridgetafel, uitklapbaar Engeland in goede staat 77x82x41cm

Notenhouten spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse notenhouten spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900 in goede staat

Eiken barok vitrinekast
Resultaat: 475 EUR

Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.

Bureautje in de Engelse stijl
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G

6 Stoelen in Art Deco stijl
Resultaat: 250 EUR

Zes palissander fineer Art Deco stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met goede stoffering(lakschade) 100x46x44cm Cond:R/G

Eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten kist met gestoken front in goede staat 71x61x135cm

Eiken luierkabinet
Startprijs 600 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x103x4...

Hollands penantkastje
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 krimpscheuren en lichte fineerschade 88x104x46cm Cond:R

Tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe tafel met geschulpt blad omstreeks 1870 in goede staat 65x62x52cm

Eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G

2 Armstoelen
Startprijs 200 EUR

Twee oude houtgestoken stoelen met nieuwe stoffering (veer gesprongen) 2e helft 20e eeuw verder in goede staat met Hollandse kroon en leeuwen Cond:R/G 107x65x65cm

Chiffoniere
Resultaat: 400 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Sta-op stoel
Resultaat: 160 EUR

Modern lederen Hukla sta -op stoel (elektrisch) nieuwprijs 3200,- 1 jaar oud in goede staat 105x76x90cm

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 160 EUR

Schitterende mahoniehouten gesneden Voltaire met floraal decor omstreeks 1870 stoffering vervuild verder in goede staat

Rond bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø

Eikenhouten armstoel
Resultaat: 90 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten armleunstoel, houtgepind in Barokstijl, in goede staat 113x54x64cm

Eikenhouten klepkastje
Resultaat: 60 EUR

Antiek oud Hollandse kleptafel omstreeks 1900 in Barokstijl 46x45x86cm Cond:G

Eikenhouten kist
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse Hollandse dekenki8st met panelen en rillen en smeedijzeren handgrepen in goede staat 77x57x118cm

Bewerkte kapspiegel
Resultaat: 120 EUR

Antieke staande mahoniehouten kapspiegel met twee lades omstreeks 1870 staande op driespantpoot in hoogte verstelbaar 166cm Cond:G

Noten Grunder zetel
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880 in zeer goede staat 120x66x65cm

Eiken halve maan tafel
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten halve maantafel omstreeks 1910 in goede staat 69x96x47cm

Teakhouten kast 1860
Startprijs 400 EUR

Antieke uitneembare teakhouten 2 deurskast omstreeks 1850, met lade en bewerkte panelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 208x145x65cm Cond:G

Iepen wandkast
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse iepenhouten hangvitrine met schappen in goede originele staat 64x83x21cm Cond:G

Halve maan tafel + spiegel
Resultaat: 45 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse mahoniehouten fineer halve maantafel met bijpassende spiegel (tafel stukje lijst weg) verder in goede originele staat 81x81x39cm

Kapstok, Thonet stijl
Resultaat: 70 EUR

Oude kapstok Thonetstijl 1e helft 20e eeuw 200cm Cond:G (1 scheurtje)

Duitse mahonie chiffoniere
Startprijs 900 EUR

Duitse sntieke laat biedermeijer mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede ...

Tibetaanse paravent
Resultaat: 400 EUR

Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G

Tibetaanse paravent
Resultaat: 330 EUR

Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G

Engelse trommelvormige tafel
Resultaat: 50 EUR

Engelse salontafel met lades, mahoniehouten stijlmeubel met messing klauwpoten 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x100cm Cond:G

Mahonie commode
Startprijs 400 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G

Eikenhouten kapstok met spiegel
Resultaat: 60 EUR

Grote Hollandse antieke eikenhouten kapstok met spiegel en kledinghaken. met gestoken leeuwenkoppen en floraal snijwerk, in goede staat 80x140x18cm Cond:G

Eethoek met 6 stoelen
Startprijs 100 EUR

Oude mahoniehouten coulissen tafel met gebogen poten (2bladen) en 4 stoelen stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 72x105øx205cm

Vitrine
Resultaat: 550 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.