Antieke Franse etagiere tafel met intarsia, floraal decor en bronzen sierwerk omstreeks 1900 in goede staat 82cm
Antieke hoeketagere omstreeks 1880 notenhouten fineer met koperen sierwerk in goede staat 66x43x25cm
Negentiende eeuwse mahonie penantkast(krimpnaden, lichte beschadiging) 86x100x45 Cond:R
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten en snekken(licht beschadigd) 76x114x68 Cond:R/G
Oude Chinese houtgesneden hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw floraal decor in goede staat
Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse Hollandse eikenhouten eethoek met 6 stoelen met leeuwenkoppen in renaissance stijl (goede stoffering) uittrektafel verlengbaar tot 238cm 76x97x138cm Cond:G
Antieke Duitse Biedermeier stijl naaitafel met 6 hoekig naaigedeelte omstreeks 1900, mahoniehout, lyra vormige driespant poot in goede staat 77x42x42cm
Originele vergulde empire spiegel omstreeks 1820, met origineel glas, in goede originele staat(slijtage vergulding) 105x53cm Cond:G
Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G
Mooie Duitse mahoniehouten Luis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven totaal ingelegd met diverse houtsoorten recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x99x4...
Zware 18e eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met 2 lades in goede originele staat 200x63x92cm
Hollands eikenhouten stollen 1 deurs kastje met gestoken paneel 17e/18e eeuws met ebbenhouten sierwerk met lade, in goede originele staat 139x76x48cm Cond:G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Barokstijl armleunstoel met ballustervormige onderling verbonden poten, leeuwenkoppen en goede bekleding 113x65x66cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten Bridgetafel, uitklapbaar Engeland in goede staat 77x82x41cm
Antieke Engelse notenhouten spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900 in goede staat
Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.
Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G
Zes palissander fineer Art Deco stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met goede stoffering(lakschade) 100x46x44cm Cond:R/G
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten kist met gestoken front in goede staat 71x61x135cm
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x103x4...
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 krimpscheuren en lichte fineerschade 88x104x46cm Cond:R
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe tafel met geschulpt blad omstreeks 1870 in goede staat 65x62x52cm
Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G
Twee oude houtgestoken stoelen met nieuwe stoffering (veer gesprongen) 2e helft 20e eeuw verder in goede staat met Hollandse kroon en leeuwen Cond:R/G 107x65x65cm
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Modern lederen Hukla sta -op stoel (elektrisch) nieuwprijs 3200,- 1 jaar oud in goede staat 105x76x90cm
Schitterende mahoniehouten gesneden Voltaire met floraal decor omstreeks 1870 stoffering vervuild verder in goede staat
Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten armleunstoel, houtgepind in Barokstijl, in goede staat 113x54x64cm
Antiek oud Hollandse kleptafel omstreeks 1900 in Barokstijl 46x45x86cm Cond:G
Eikenhouten 18e eeuwse Hollandse dekenki8st met panelen en rillen en smeedijzeren handgrepen in goede staat 77x57x118cm
Antieke staande mahoniehouten kapspiegel met twee lades omstreeks 1870 staande op driespantpoot in hoogte verstelbaar 166cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880 in zeer goede staat 120x66x65cm
Antieke eikenhouten halve maantafel omstreeks 1910 in goede staat 69x96x47cm
Antieke uitneembare teakhouten 2 deurskast omstreeks 1850, met lade en bewerkte panelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 208x145x65cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse iepenhouten hangvitrine met schappen in goede originele staat 64x83x21cm Cond:G
Antieke vroeg 19e eeuwse mahoniehouten fineer halve maantafel met bijpassende spiegel (tafel stukje lijst weg) verder in goede originele staat 81x81x39cm
Oude kapstok Thonetstijl 1e helft 20e eeuw 200cm Cond:G (1 scheurtje)
Duitse sntieke laat biedermeijer mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede ...
Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G
Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G
Engelse salontafel met lades, mahoniehouten stijlmeubel met messing klauwpoten 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x100cm Cond:G
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G
Grote Hollandse antieke eikenhouten kapstok met spiegel en kledinghaken. met gestoken leeuwenkoppen en floraal snijwerk, in goede staat 80x140x18cm Cond:G
Oude mahoniehouten coulissen tafel met gebogen poten (2bladen) en 4 stoelen stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 72x105øx205cm
Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.