Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beschilderd hoekkastje
Startprijs 150 EUR

Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G

Bureau Willem III
Resultaat: 160 EUR

Hollands notenhouten Willem III rolbureau ca. 1870 met 2 lades en rolklep met daarachter diverse lades 117x63x90cm. (lichte beschadigingen) Cond.: R-G

Rond tafeltje
Startprijs 65 EUR

Oude vergulde Franse Louis Quinze stijl bijzettafel met groen marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 73x47cm

Chinees halfrond tafeltje
Startprijs 90 EUR

Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42

Chinees halfrond tafeltje
Startprijs 90 EUR

Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42

Verguld bankje
Startprijs 60 EUR

Verguld handgestoken zit bankje, Louis Seize stijl 20e eeuw, 50x50x100 cm Cond:G

Voltaire
Resultaat: 75 EUR

Zware antieke notenhouten voltaire, recentelijk gestoffeerd en in zeer goede staat 99x73x70cm.

Deur met geëtst glas
Resultaat: 125 EUR

Hoge antieke grenen deur met gegraveerd venster omstreeks 1870 in goede staat. 255x78 Cond:G

Engelse mahonie commode
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50

6 Stoelen
Startprijs 80 EUR

Zes oude Neo-barok eikenhouten stoelen 20e eeuw in goede staat 108x47x47

Eiken kist
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G

Zeldzame zitbank
Startprijs 75 EUR

Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG

Mahonie bureau
Startprijs 60 EUR

Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63

Beschilderde kist
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote Zuid Duitse beschilderde barokkist ca. 1800 in goede staat 177x68x54

Vitrinekastje
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5

Antieke deur
Resultaat: 60 EUR

Antieke vurenhouten deur met smeedijzeren nagel, 19e eeuw in goede staat 179x92cm

Vitrine hoekkast
Resultaat: 45 EUR

Duitse 19e eeuwse eikenhouten hoekkast, laat Biedermeier, twee delig met 2 lades en 2 glazen deuren, onder 1 deur zonder paneel. 194x110x50 Cond:G

Louis Philip vitrinekastje
Resultaat: 40 EUR

Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G

Apothekerskastje
Resultaat: 45 EUR

Duitse antieke Gründerzeit apothekers hangkastje met snijwerk, omstreeks 1880 in goede originele staat. 58x30x18cm Cond:G

Groene kist
Startprijs 25 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63

Hutkoffer
Resultaat: 25 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R

Halve maan tafel
Startprijs 35 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G

Vitrinekast
Startprijs 40 EUR

Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm

4 Stoelen
Resultaat: 150 EUR

Vier zeldzame 19e eeuwse Louis Philippe stoelen mahoniehout, in goede staat. 100x52x46cm