Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lousi Philippe, pallisander
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollandse pallisanderhouten eettafel, ovaal met houtgesneden 4 spantpoot omstreeks 1870(2 krimpnaden blad) 77x117x91cm Cond:G

Eikenhouten theekastje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten theekastje omstreeks 1920, met gegraveerd glas en deurtje en parelrand in goede staat 76x58x38cm Cond:G

Mahonie spiegel
Resultaat: 40 EUR

Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G

Mahonie speeltafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten speeltafel met groen velours stoffering op blad (gebruissporen, omstreeks 1870 75x81x40cm Cond:G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 130 EUR

Wortelnoten gebogen schrijfbureau, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel met bandintarsia 98x98x50cm Cond:G

Gestoken hoekkastje
Resultaat: 70 EUR

Oude Indonesisch teakhouten houtgestoken hoekkastje, 2 deurs met schappen, fijn houtgesneden figuraal decor 74x38x55cm Cond:G

6 Stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes eetkamerstoelen met afneembare hoezen (showroom-modellen) in goede staat 100x38x55cm.

Salontafel
Startprijs 120 EUR

Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.

Theetafel
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten theetafel ca. 1930 op wielen, geheel in zeer goede staat 80x60x40cm.

Rolluik kastje
Startprijs 100 EUR

Archiefkast ca. 1940 met roldeur. Mulitplex (bruin gebeitst) in goede staat 106x80x36cm.

Vitrinekastje
Startprijs 100 EUR

Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.

Thee-trolley
Startprijs 80 EUR

Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.

Lodewijk bank
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G

Goudkleurige vitrine
Resultaat: 175 EUR

Goudkleurige vitrine ca. 1910 met glazen schappen in Louis Seize stijl met handgeschilderd paneel en bloemenmotief in originele staat 166x67x40cm. Cond.: G

Kastje met snijwerk
Resultaat: 140 EUR

Antiek eikenhouten gestoken kastje omstreeks 1880 zijkanten ook gestoken met florale decors 73x45x43 Cond:G

Naaitafel
Startprijs 125 EUR

Antieke Noord Duitse Louis Philippe mahoniehouten naaitafel omstreeks 1870 met bewerkte 3-spant poot en geschulpt blad, lichte fineerschade 75x49x37cm Cond:G

Theestoof
Startprijs 90 EUR

Antieke theestoof met intarsia 19e eeuws, met koperen binnenbak en messing poten 43x25x25cm Cond:G

Haardscherm
Resultaat: 70 EUR

Antiek mahoniehouten haardscherm 1e helft 19e eeuw met floraal beborduurd scherm in originele staat, 92x64x35cm Cond:G

Kist
Resultaat: 60 EUR

Oosterse houtgesneden kist met rondom figuren voorstellingen 20e eeuw in goede staat 48x95x40cm

Beschilderd kastje
Resultaat: 50 EUR

Chinees beschilderd kastje 2e helft 20e eeuw met deurtjes en twee lades in goede staat 90x44x31cm

Louis Seize tafeltje
Startprijs 140 EUR

Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat

Kersen kastje art deco
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.

Niervormig tafeltje
Startprijs 75 EUR

Niervormig tafeltje van mahoniehout met kersen blad 19e eeuw . Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 38x33x47cm. Cond.: U

Pallisander naaitafel
Startprijs 200 EUR

Pallisander naaitafel omstreeks 1860, met vakverdeling en lade, op deksel opbergvak(scharnier los) met wolhouder en gedraaide poten, in goede originele staat. 80x51x38cm